Активісти затримали рожищан, які шукали закладки наркотиків

18 Травня 2021, 10:22
15688

У селі Княгининок активісти організувались на боротьбу із розповсюджувачами наркотиків. Там затримали й дівчину та хлопця з Рожища, які прийшли по товар.

Як розповідають активісти, до Княгининка приїжджають люди з околиць. У понеділок, 17 травня, там затримали й дівчину та юнака з Рожища.

Нещодавно на території села активізувались збувачі заборонених речовин – вони роблять так звані закладки, закопуючи товар у землю. Згодом до села з'їжджаються люди, які заплатили за наркотики, та за геолокацією вишикують куплене.

«Звіт по Княгининку. Знову рій наркозалежних, з 11 ранку і до 14 вже купа осіб снують, шукають закладки... З Луцька та Ковеля «херої», – розповів один із організаторів боротьби зі збутом наркотиків.

Активісти просять батьків бути уважними до дітей, стежити за їх поведінкою та з'ясовувати, де вони проводять час, адже більшість «клієнтів» – молоді та юні особи. Із затриманими на місті проводять виховні бесіди, іноді беруть у них телефони та телефонують батькам, повідомляють у поліцію.

Коментарі
18 Травня 2021, 14:01
Нехай не наркош шукають ахтивісти, а займуться тими, хто розповсюджує наркоту. Доречі, більшість наркобариг відчисляють абонплату працівникам ОВС.
18 Травня 2021, 14:48
Повідкривайте клуби і будинки культури. А то молодь немає де подітись от і шукають для себе заняття.
18 Травня 2021, 15:00
Це жахіття!
18 Травня 2021, 15:15
Не те слово,що жахіття.<br/>Ось вам і росте майбутнє української держави!!!
18 Травня 2021, 15:25
Які клуби, які будинки культури? Для чого ви виправдовуєте очевидне зло? Тобто якби клуби були відкриті, то закладок не було б? Це повна нісенітниця. Наркомани були, є і будуть. Але зараз це все процвітає з двох причин. Перше, з ділками ніхто серйозно не бореться. Друге, сама боротьба суттєво ускладнена через використання ділками сучасних технологій, які відслідкувати не так вже і просто. Але те, що наркота з великих міст вже добралася і до найменших сіл - це факт. Як кажуть, не самогоном єдиним....
18 Травня 2021, 15:28
Ото засвітилася Надюха! Зірка ютюба прямо. На її місці я б крізь землю провалилася б....
18 Травня 2021, 15:29
&lt;p&gt;Всіх наркоманів пи***и&amp;nbsp;на місці!!! Ходять по рожищах як зомбі огидно дивитись!!!&lt;/p&gt;
18 Травня 2021, 17:11
Краще вживати наркотики, ніж бути такими «даунами», як більша половина міста.
18 Травня 2021, 17:28
Краще, купити собі, мопеда або мотоблока
18 Травня 2021, 18:41
Павєсіць альбо разстрєляць,гиншим наука будзє.
18 Травня 2021, 18:44
Ну ти й хворе.....Якраз наркомани і є ці самі дауни. І я бачу ти якраз до цієї виключної частини населення і відносишся. Раз таке плетеш
18 Травня 2021, 20:00
Офіціантка з дитячого кафе біля міської ради
18 Травня 2021, 20:38
Вірні ваші думкі, алє учіті мову. Знаті мову це важліво.
19 Травня 2021, 00:02
Там і попередній офіціант в&amp;quot;зачиненому&amp;quot; кафе барига добрий.
19 Травня 2021, 02:03
Ця Надя аферистка ще та, брехлива дівка, шкода дитину з такою горе- мамашою.
19 Травня 2021, 05:24
Позорисько. Чоловік в АТО, а вона наркотики копає їздить.
19 Травня 2021, 05:35
В дитячому кафе? Це в тому де живе бійцівський пес, продають пиво і працює ця горемати? Нагадує американський фільм. Вам ні?
19 Травня 2021, 10:54
Який чоловік? Немає в неї ніякого чоловіка.
19 Травня 2021, 13:08
Бо-бо - офіційна нарко-точка. Все на віду! Мєнти беруть мзду і всім добре! Діти ходять &amp;quot;на морозиво&amp;quot;. Юра, прийми міри!
19 Травня 2021, 14:52
Крім Наді, ще треба покарати власників кафе Бо-Бо. Хоча, що ти йому зробиш. Офіціантка там же нелегально, без оформлення робила. Як і всі так звані працівникі. Там взагалі ніколи і нікого офіційно не приймали. Хоть і міська рада за 50 метрів. Візьме і скаже, шо він її взагалі не знає і вона там не робить.
19 Травня 2021, 16:08
Шмара та Надька Волощучка, дитину саму кідає, сама бухає, курить, нюхає, позоріщє, чучало городнє
19 Травня 2021, 17:11
На себе подивіться
19 Травня 2021, 17:12
Це не правда все
19 Травня 2021, 19:20
То чого ж ти там лазила, сили дитину гляди, а то шляєшся
19 Травня 2021, 22:45
Ти позорисько, дівчино, в тебе дитина, ти тратиш гроші, дитячі, щоб мала купити дитині щось, то ти соваєшся наркотики шукаєш? Кончена , здохнеш і нікому потрібна та дитина не буде, подумай про це!!! Вибору в тебе нема, НЕМА! І не транди що неправда, не позорся, по вєнах пускати скоро будеш, ти вже КОНЧЕНА
19 Травня 2021, 22:55
Ну да, ну да не правда, а нічого що ти сама закидаєш відео і фотки в інстаграм де ти заваляна, буха в сраку, накуряна, ще буде розказувати що то не правда, всі знають і бачать яка ти є, вже всі мозгі прокурила своєю травою, позоріще, дитину тільки шкода, що має таку мамашу кончену
20 Травня 2021, 02:34
То як же вийшло що ти &amp;quot;випадково проходила повз&amp;quot;? В Княгенинку? Не бреши що не вживаєш бо то видно по тобі. Ти ж вічно як не накурена то п'яна. Подумай про дитину і вдома сиди гляди її, а не &amp;quot;випадково&amp;quot; ходиш де наркотики продають. На що дивиться опікунська рада? На що дивляться твої батьки? Це просто жахи. Та саме сумно, що таких як вона багато. куди котиться світ? Що сталось з молоддю, страшно подумати що у нас кожен другий вже наркоман зі стажем...
20 Травня 2021, 14:48
Коментатори тварини, дивіться за своїм життям, а не в чуже лізете. Кожна людина вибирає як їй жити, і не вам, свиням, вчити когось.
20 Травня 2021, 15:33
Скоро в неї взагалі ту дитину заберуть<br/>Навіщо таким бог дає дітей, а хорошим не дає
20 Травня 2021, 15:35
Не лізьте не в своє діло. З моєю дитиною все добре
29 Травня 2021, 11:41
Читаючи ці всі коментарі впевнилась в декількох речах, Перше, що люди свого життя немають, єдині пріорітети це сидіти на форумах обсирати всіх незнаючи що за людина , і цим самим піднімати свою опущену до плінтуса самооцінку. Пі****е працюйте як нема чим занятись!
29 Травня 2021, 11:42
Друге, ніхто з вас незнає Надю посправжньому, яка вона , і яке життя в неї. Такщо н***й вішати ярликі на людину коли незнаєш її!!!
29 Травня 2021, 11:42
Третє, Арсенчік росте здоровим розумним хлопчиком , в нього є все що треба трьохрічній дитині і навіть більше. Хлопчик чистий вдягнутий , наїджаний, і я думаю це тільки заслуга Наді, бо всі знають що вона сама ростить сина, живе сама , немає там бабців дідусів які допомагають .
29 Травня 2021, 11:42
І кожен другій коментатор після своїх речень про те яка має бути мама і як себе треба поводити в житті виключає той телефон і іде бухати курити і вести аморальний спосіб життя. Такщо давай починати з себе , і слідкувати за собою , бо за тими обсираннями забуваєте як самому жити!