Волинська податкова запрошує на роботу молодих спеціалістів

16 Травня 2021, 10:33
2339

Молодих спеціалістів з Волині запрошують розпочати процес професійного зростання з державної служби. 

Про це Бізнес.Району повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

З випускниками-учасниками ярмарку вакансій та панелі-дискусії «Сучасний публічний менеджмент: особливості, вимоги, актуальні компетентності», що відбулися в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Теорія і практика менеджменту» у Волинському національному університеті ім. Лесі Українки наголосила начальниця управління кадрового забезпечення та розвитку персоналу Наталія Куструба. 

«Державна податкова служба України створює сприятливі умови для залучення до свого кадрового потенціалу молодих спеціалістів. Для кожного такого фахівця передбачена спеціальна програма адаптації. Щоб взяти участь у відкритому конкурсі на зайняття посади державної служби в органах ДПС, необхідно мати диплом про вищу освіту економічного напрямку з кваліфікаційним рівнем молодший бакалавр, бакалавр», – сказала Наталія Куструба.

Посадовець докладно поінформувала учасників заходу про особливості подання документів для участі в конкурсі, етапи конкурсного відбору та вимоги антикорупційного законодавства до претендентів.

Довідково: з інформацією про умови конкурсного відбору та вакансії у Головному управлінні ДПС у Волинській області можна ознайомитися на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС за посиланням career.gov.ua.

Читайте також: Зарплата від 15 тисяч гривень: на Рожищенщині шукають працівників

Коментар
Код блоку:
09/08/2022 Вівторок
09.08.2022
08.08.2022