У селі Рудня розмістять стоянку для автомобілів

14 Травня 2021, 10:14
Стоянка автомобілів. Фото ілюстративне 4404
Стоянка автомобілів. Фото ілюстративне

Депутати Рожищенської громади надали дозвіл на розроблення детального плану території земельної ділянки по вулиці Центральній в селі Рудня для розміщення стоянки автомобілів.

За відповідне рішення обранці громади проголосували під час сесії 13 травня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Стоянку планують облаштувати навпроти кладовища. Орієнтовна площа ділянки – 0,18 гектара.

Замовником розроблення детального плану території визначили Рожищенську міську раду. Фінансування робіт з розроблення детального плану території здійснюватимуть коштом Рожищенської міської ради.

Також мають провести громадські слухання проєкту детального плану території та подати детальний план території для затвердження згідно з чинним законодавством.

Читайте також: Рожищенські депутати не підтримали звернення до Луцької райради щодо майна з двома гектарами землі

Коментарі
14 Травня 2021, 13:29
Телята з міської ради, зробіть план стоянки в рожищах, а то на вихідних такий Шанхай що пройти неможливо. Коні тупоголові зараз знову яких пів ляма на проектування стоянки спишуть.
14 Травня 2021, 13:54
Рожищенські йолопи не взмозі змусити власника кнайпи "Веранда" навести порядок на території, а ви хочете щоб була автостоянка в Рожищі та відсутність Шанхаю. Розпродали всю землю в центрі міста. Навпроти "Веселки" нехай зроБлять стоянку, біля Новосадового тополя-плімута.
14 Травня 2021, 14:14
На що та стоянка в Рудні? Аби гроші витратити? Ви ще там громадську вбиральню зробіть. Придурки.
14 Травня 2021, 14:27
Скоріш за все то буде стоянка для фур.
14 Травня 2021, 16:23
яка фура туди поїде?, Скільки тих фур? Ті що возять ліс мають стоянки на Селянській і Промисловій. А більше нічого в Рожищах не працює, щоб фури їздили. Гроші на вітер.
14 Травня 2021, 16:37
Рожищани хотіли стоянку - мер робить! І знов вам все не так, неблагодарні!!!!!!!
14 Травня 2021, 17:07
Певно знову корупція вилізла серед депутатів,які за це рішення голосували!!Надрукуйте список,хто за це голосував! Буде чергова п' янка мера Поліщука і його тупої команди!!!
14 Травня 2021, 23:25
Прочитаєш відгуки і згадуєш мульфільм А баба яга проти. Як незробиш чи пагано чи добре всеравно баба яга проти. И до Думки на рахунок тупої команди. Сам ти тупий і ще тупіший.
15 Травня 2021, 00:11
Що совість замучила і заїла ? У тебе Діду відсутні конкретні аргументи ! Що зробив мер Поліщук і <br/>його тупа алконавтська команда для людей ? Абсолютний нуль роботи,скрізь срач,бардак,бездіяльність і зверху самохизування Поліщука і Ко..........