Рожищенські депутати не підтримали звернення до Луцької райради щодо майна з двома гектарами землі

14 Травня 2021, 09:00
Під час сесії 7280
Під час сесії

Депутатам Рожищенської громади не вдалося направити звернення до Луцької районної ради щодо майнового комплексу на Мазепи, 108а у Рожищі.

Під час голосування на сесії 13 травня не вистачило голосів. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Нагадаємо, депутати Луцької районної ради на засіданні у лютому 2021 року прийняли два рішення, які стосуються Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги та суперечать одне одному. Обранці Рожищенської громади своїм зверненням намагалися це виправити.

Спочатку, за пропозицією міського голови В'ячеслава Поліщука, зі звернення виключили абзац про те, що бюджет Рожищенської громади більш спроможний у порівнянні з бюджетом Луцького району – «на 2021 рік планується отримання власних доходів у розмірі 101 мільйон 486 тисяч гривень проти бюджету Луцького району в 402 тисячі гривень».

Однак і з цією правкою звернення не зібрало необхідної більшості голосів – 12 проти восьми. Як голосували обранці громади, дивіться у таблиці.

Читайте також: «Сюди вже шукають інвестора». Як рожищенське майно втрапило до сумнівної схеми

Коментарі
14 Травня 2021, 12:30
Де поділись великі діячі Вєрка і Алінка? А як же життя Рожищенського краю? Не було кому шо небудь внести..
14 Травня 2021, 12:38
Відразу видно хто вболіває за проблеми громади, а хто продався.
14 Травня 2021, 13:32
Бубочка явно щось надума, то ногами і руками відбивався від військомату а то тепер он як впрягся щоб забрати. Є покупець на 2га землі?
14 Травня 2021, 14:04
Рожище перетворюється на саме безгосподарне місто<br/>зграї собаки гоняться вулицями і кусають людей<br/>вічні аварії на центральній вулиці бо все запарковане<br/>а мер тільки розбазарює майно громади на право і на ліво - віддає задарма гектари землі<br/>як це назвати?
14 Травня 2021, 14:29
Чому стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В.,на відміну від інших лікарів-депутатів утримався (вважай проти) при голосуванні за звернення?Пане КОВАЛЬЧУК,ви ж лікар,чому так голосували? Дайте пояснення !! Чи ви просто балабол і пристосуванець !!!!!!
14 Травня 2021, 15:25
Стоматолог Ковальчук самий активний депутат. В нього все під контролем.
14 Травня 2021, 16:54
Стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В.контролює тільки обіґ власних коштів і особистої вигоди !!Хай напише на сайті своє тупе виправдання,чому так погано,недолуго проголосував за рішення по лік.амбулаторії!!Ковальчук,який не який лікар,а за розвиток медицини як не дбав так і не дбає!! Ковальчук - там де йому вигідно,а партійні гроші по ,Батькіщині',яку він очолює куди пропадають!! Від Ковальчука- лизоблюда влади людям немає чекати чогось доброго !!!!!!
14 Травня 2021, 18:49
А нафіга було йти на вибори таким як Вєрка та Алінка? Якщо на засідання не ходити для чого було пертися і займати чиєсь місце? Ще Вєрка хоч активна і не стоїть осторонь проблем Рожищ. А Аліна взагалі на заробітки за кордон виїхала. Ото, блін, діячка... А були ж нормальні люди в партіях, що не пройшли.
14 Травня 2021, 21:01
Як обсирати ходити то є кому а на сесію то шо слабо? Але для чого йти.головне потім відкриють писки і почнуть доказувати я там не була .
14 Травня 2021, 23:25
Звичайно, депутани лисої палиці не підтримали дане рішення. Вони пролобкували інтереси фірми Райтеплобуд,яка належить депутату замайбаху.А бубочка типу до цього не причетний.
14 Травня 2021, 23:41
Там ще є хитрожопа безпринципна і тупа депутатка УХАЧЕВИЧ С.О..Ото вибрали чудо-депутатку.......
15 Травня 2021, 12:18
А за що там було голосувати? Питання не стояло &amp;quot;передати чи не передати&amp;quot; а: просимо Луцьку районну раду привести у відповідність рішення. Ми хто суд чи прокуратура? Є відповідні органи - нехай просять і приводять! Тим більше звернення від пані Гайворонської, яка будучи 5 років головою РДА гралася у капітальні ремонти. Фактично нічого не зробивши, тепер заявляє: хто як не ми! Інна Михайлівна, майте совість! Коли ж ви вже виїдете до ваших професійних однодумців Ігорчика та Алінки?
15 Травня 2021, 15:59
Пане стоматолог ,чому,на вдміну від ваших колег лікарів,ви так ганебно проголосували? Ви голова партії ,,Батьківщина '' більше 10 років к радете партійні гроші,а обіцяли людям рай;Ви думаєте тільки про власне збагачення і любите тільки себе і свої гроші !За медицину ніколи не дбали ви!! Люди зробили велику помилку обравши вас депутатом !!!!!!
15 Травня 2021, 22:15
Чи так важливо, хто вніс звернення, а що робите ви -всі депутати-- щоб однак і земля і будівля залишилися в громаді. Що це за господарі що віддають..., гляньті інші громади за гаражі б'ються і не віддають... Якщо не має бачення як використовувати, то якої біді пхатися до руля....
16 Травня 2021, 15:11
Звичайно, що важливо! Чи ви не розумієте, що Гайворонська забравши цей об&amp;quot;єкт, забезпечить собі захист у разі проведення перевірки використання кредитних коштів світового банку на ремонт? Тільки з цього розрахунку вона і відстоює дане питання. А все інше їй, повірте, по-барабану!
16 Травня 2021, 16:13
Хто такі депутати ГАЙВОРОНСЬКА і стоматолог КОВАЛЬЧУК В.В.?? Дайте на них детальну характеристику !!!!
18 Травня 2021, 02:48
А в бубочки немає провідних спеціалістів- бухгалтерів які б могли провести аудит і виявити розкрадання? До чого ця маячня? І що, гайворонська буде керувати об'єктом і дерибанити гектари?