У центрі Рожища агресивні собаки покусали дітей

12 Травня 2021, 15:15
Агресивний пес. Фото ілюстративне 6723
Агресивний пес. Фото ілюстративне

У центрі міста Рожище, поблизу магазину «Люкс», агресивні собаки покусали двох сестер.

Неприємність сталася ввечері 11 травня. Про це у фейсбук-спільноті розповіла мама дівчат Тетяна Білецька.

Зі слів жінки, коли діти проїжджали біля магазину «Люкс», на них накинулася зграя безпритульних собак, які бігають в центрі міста. Старша донька так відбивалася, що мало не потрапила під машину. Вкусила собака й одну, і другу.

«Я думаю кожна мама розділить мої переживання. Це було жахливо. Ми швидко поїхали в лікарню. Дітей поклали та зробили щеплення від сказу. Там ми дізналися, що випадок цей не поодинокий. Дуже багато людей, особливо останнім часом, звертаються з такою проблемою (укуси безпритульних собак в центрі міста). Не розумію, чому наша місцева влада не вирішує цього питання!?» – пише жінка.

Також вона зазначила, що написала відповідну заяву.

Читайте також:

Коментарі
12 Травня 2021, 18:21
Зараз є нагальніші питання- відкати на бруківці на Грушевського і 2га землі біля воєнкомату.
12 Травня 2021, 18:27
До дупи та стерилізація. Треба повертати гицлів.
12 Травня 2021, 18:41
Вчора ввечері троє собак в районі відділку поліції кидались під колеса, блокуючи рух. Певно, це та сама зграя
12 Травня 2021, 18:49
Треба кликати телебачення , йти під міську раду. Собаки стали господарями міста , це вже неможливо.
12 Травня 2021, 19:15
З цим потрібно щось робити,бо І мені чуть колесо не прокусили
12 Травня 2021, 19:38
Поки мера Поліщука не покусають собаки ,Чудо-мер нічого робити не буде! Ганьба Поліщуку!!!!
12 Травня 2021, 20:18
На безпритульних собак-тильки один диевий метод,МЕТОД АЛИЕВА,видстрил,а ця тупорила стерилизация,до одного мисця,писля стерилизацийи,собаки стають агресивниши,як були!!!
12 Травня 2021, 21:35
Хватить гріти заднє місце, роби щось, але на собаках відкату немає
12 Травня 2021, 21:43
Бубочка думає як обслужити лисого палицю,а не про громаду.Йому на вас та ваших дітей по цимбалах.На сесії будуть розглядати сто питань і жодного в інтересах жителів ОТГ
13 Травня 2021, 00:35
Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення корисних копалин місцевого значення (піску).
13 Травня 2021, 15:01
Повторюсь. Як на мене, вирішення проблеми просте як білий день. Заінтригував? Думаю так. Де збираються зграї псів? Правильно, у місцях, де їх підгодовують. Пропоную простий та дієвий спосіб їх позбавитися. По перше, пропоную всім небайдужим самоорганізуватися. По друге, по черзі, але регулярно, щодня, розкидати залишки харчів (все дуже дешево) під міською радою. Гарантую вам, що після того як зграї перекочують туди їх там не стане вже наступного дня. Як вам ідея???? І гуманно, і притулку дорогого не треба будувати за кошти громади. Як кажуть простенько і зі смаком. А ще потрібно запровадити посаду собачого омбудсмена при міській раді і прирівняти його посаду до заступника голови ОТГ. Плюс надати йому у підпорядкування штат собачих муніципальних інспекторів. І тоді точно буде проблему вирішено.
13 Травня 2021, 15:22
Це геніально! І дійсно дуже гуманно))))
13 Травня 2021, 20:26
Гарна ідея. Буду в тих краяк, підкину обїдки під двері ради
13 Травня 2021, 21:00
Ініціаторів відстрілу собачок чекатиме участь Афгана Алієва - повмираєте у розквіті творчих сил. До вас та ваших родичів прийде розплата та короткий земний шлях. Хто має сумніви - можете перевірити.
13 Травня 2021, 21:29
Тебе чекає участь цих дітей, якщо не забереш собі всіх безпритульних рожищенських собак
18 Травня 2021, 21:36
Розстрілювати це неетично. Але покусані діти доволі таки. Як на мене в таких випадках поняття етичності не повинно стояти на першому місці, бо ж загроза життю людини очевидна. Тому дорогенькі вихід є завжди. Чомусь травля щурів по великих містах не рахується неетичною. І це при тому що багато хто тримає щурів як домашніх улюбленців. Плакатів геть вбивць щурів ще не бачив. Чи то мало світу бачив)))