Як у Рожищі відзначатимуть 8 і 9 травня та День матері

06 Травня 2021, 12:15
День пам'яті та примирення 4714
День пам'яті та примирення

Протягом чотирьох днів у Рожищі відбуватимуться заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення, 76-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дню матері.

Про це інформують на сайті Рожищенської міськради.

 

Програма заходів

6 травня о 16:00 – концерт духового відділу КЗ «Рожищенська музична школа» «З любов’ю до матері» (КЗ «Рожищенська музична школа);

7 травня о 10:00 – пробіг вулицями м. Рожище серед учнів закладів загальної середньої освіти «Нехай живе пам’ять…», присвячений Дню пам’яті та примирення;

8 травня о 13:00 – покладання квітів, панахида за загиблими у Другій світовій війні, мітинг-реквієм «Тих днів у пам’яті не стерти і сьогодні» (сквер «Борцям за волю та незалежність України» м. Рожище);

 

9 травня

об 11:00 – розіграш кубка Рожищенської міської ради з футболу, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (стадіон «Колос» м. Рожище);

о 16:00 – святковий концерт «Шануйте матерів, святих Господніх дочок» (РД «Просвіта» м. Рожище).

Коментарі
06 Травня 2021, 17:37
&amp;quot;&amp;quot;9 травня<br/>об 11:00 – розіграш кубка Рожищенської міської ради з футболу, присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (стадіон «Колос» м. Рожище);&amp;quot;&amp;quot;<br/><br/>День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня???<br/>Та невже???
06 Травня 2021, 21:47
Цікаво,скільки грошей із бюджету буде потрачено на дані заходи?А по селах навіть грошей на вінки немає до пам'ятників Слави. Молодець голова!!!
06 Травня 2021, 22:15
Критикували попередників, а що змінилося? Сценарій старий....
06 Травня 2021, 23:11
З наступаючим ДНЕМ ПЕРЕМОГИ у ВЕЛИКИЙ ВИТЧИЗНЯНИЙ ВИЙНИ!!!
07 Травня 2021, 03:22
ЗУ &amp;quot;Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років&amp;quot; <br/>Стаття 1<br/>2. З метою вшанування пам’яті всіх жертв Другої світової війни 1939-1945 років в Україні встановлюється День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня.<br/>3. В Україні щороку 9 травня відзначається державне свято - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (День перемоги).<br/>От Вам і невже...
07 Травня 2021, 16:49
Наше вітчизняне законодавство не вяжеться з історичними фактами - <br/>1. Что делать?<br/>2. Кто виноват?<br/>Весь світ має дату 02 вересня 1945 року, а в Україні це 9 травня... <br/>Не пиши дурниць.
07 Травня 2021, 18:43
Я бачу, шановний, у Вас взагалі ні чого не в'яжеться.<br/>02 вересня 1945 року - дата закінчення другої світової війни<br/>8 і 9 травня - Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 22 листопада 2004 року, приуроченою до 60-ї річниці закінчення Другої світової війни в Європі, проголошені присвячені пам'яті жертв цієї війни Дні пам'яті та примирення, що відзначаються 8 та 9 травня.<br/>Перед тим, як писати дурниці, вивчайте матчастину...