Вболівальників футболу запрошують підтримати «Торпедо» на обласних змаганнях: розклад матчів

05 Травня 2021, 16:00
Футбольний клуб «Торпедо» з Копачівки 4237
Футбольний клуб «Торпедо» з Копачівки

Вже дев'ятий сезон поспіль Рожищенщину в обласних змаганнях представляє футбольний клуб «Торпедо» з Копачівки.

Адміністративно-територіальна реформа не пройшла й повз спорту, то ж колектив Сергія Богунова має нову домашню арену, а саме в селі Боратин. Про це Район.Рожище повідомили у Федерації футболу Рожищенщини.

Відносна віддаленість в 25 км.,не завадила справжнім фанатам гри підтримати команду в перших двох турах Чемпіонату Волині. Стартували «біло-чорні» перемогою над Камінь-Каширським 2:0. «Дублем» відзначився Дмитро Рожко.

А от друга гра принесла розчарування – виграючи 1:0, «Торпедо» пропустило курйозний гол.

Та на цьому нещастя не закінчились. Побігши забивати, пропустили контратаку суперника і як наслідок – поразка від любешівської «Припяті» 1:2.

Наступний тур команда зіграє на виїзді в неділю проти «Олімпії». Матч відбудеться в Луцьку на стадіоні Вересневого, що в районі цукрового заводу.

Федерація футболу Рожищенщини оприлюднила календар всіх ігрових днів першого кола за участю «Торпедо»:

  • 15.05 – 16.05 «Торпедо» – «Локомотив» (Ківерці)
  • 22.05 – 23.05 «Рубіж» (Любомль) – «Торпедо»
  • 29.05 – 30.05 «Торпедо» – «Турія» (Затурці)
  • 05.06 – 06.06 Кубок Волині, 1/8 фіналу
  • 12.06 – 13.06 ФК Олика – «Торпедо»
  • 19.06 – 20.06 Кубок Волині, 1/4 фіналу

Вболівальників футболу запрошують підтримати єдиного представника Рожищенщини в обласних змаганнях.

«Ваша підтримка – запорука успішних виступів команди!», – кажуть у федерації футболу.

 

Коментарі
06 Травня 2021, 01:51
Це пи...дець... На домашні матчі, їздити в Боратин... Краще на Волинь поїхати...
06 Травня 2021, 19:06
Найближча гра в неділю о 17год в Княгинінку, а не на цукровому. Змінилось) Приїзджайте!!!
06 Травня 2021, 20:09
У Рожище стадіон , Копачівка стадіон ще їдь у Боратин краще у Львівові грали може поїдем? . ЦЕ класно придумали може то не Торпедо Копачівка ,а Торпедо Боратин.Сміх Тай гріх!!!
06 Травня 2021, 20:23
Команда на 80% з футболістів Рожищенщини, то справа Ваша чи їхати і вболівати. А чому в Боратині----тому що у влади ОТГ з Рожищ і Копачівки,не було можливості виділити кошти на сезон в цьому році. А жодна комерційна структура з бувшого Рожищенського району,не виділила і гривні на футбол. Підтримали клуб Боратинська ОТГ і підприємці з тієї громади. Тому так.Це краще,ніж взагалі пропасти
08 Травня 2021, 02:47
Анатолій, тоді в цьому випадку запрошуйте вболівальників із колишнього Луцького р-ну. А якщо Ви не могли найти спільної мови із головами ОТГ Копачівки чи Рожище і переконати підприємців з двох ОТГ, то може не місце команді &amp;quot;Торпедо Копачівка&amp;quot;, а місце команді Торрпедо&amp;quot; чи &amp;quot;Торпедо Боратин&amp;quot;.<br/>P.S. або полиште посаду голови федерації Рожищенського р-ну.
08 Травня 2021, 19:15
Громадська організація тільки координує футбольні прагнення громади,а не зобовязана переконувати владу чи бізнес вкладувати в футбол і розвиток молоді. Хоча спроби були. Але,як і попередні років 10, нікому це не треба. А десь люди думають по іншому. Далі----ніхто не заставляє насильно вболівати за &amp;quot;Торпедо. Всі статті інформативні,для справжніх цінителів гри.<br/>Посада Голови ФФРр не дає ніяких конференцій і ніхто за неї не тримається. Реорганізації всіх районних федерацій гряде вже в кінці року, то ж всі керівники просто допрацьовують. Далі будуть або асоціації ОТГ нових, або всі підуть під федерацію Луцького району. Є пропозиції інші----розшифровуйтесь з псевдонім &amp;quot;до федерації&amp;quot; і дерзайте!) Секретів тут немає