Показали, що залишили після себе палії шин на околиці Рожища

04 Травня 2021, 14:34
Згарище 6047
Згарище

На околиці Рожища палії шин залишили після себе згарище і сміття.

Фото цього опублікував Сергій Дунець у Facebook.

Нагадаємо, раніше Район.Рожище інформував, що біля об'їзної на село Топільно вночі підпалили шини.

«Прогулюючись по об'їздній в м.Рожище умисно вирішив відвідати місце в яру де місцеві «любителі» навколишнього середовища палили шини, бо їм так захотілось, бо по «приколу» завжди так робили. Полюбуйтесь, що ці «любителі» наробили і залишили після себе. Вандали! А ще в коментах до попереднього допису громадських активістів про неприпустимість таких дій, коментували всяку єресь. Що ви на це в своє оправдання скажете, про любов до природи і свого містечка», – зазначив у дописі Сергій.

 







 

Коментарі
04 Травня 2021, 17:51
Видно,що тіло ніколи не бачило,що буває після обгорілого скату!!!<br/>Всім 4,тобі 5!!
04 Травня 2021, 17:56
Пенсіонер пропіарився. Від Порошенка прийшов подивитися?
04 Травня 2021, 18:10
Особи які мали інформацію про наміри палити шини, і не надали попередньої інформації правоохоронцям та рожищенським представникам влади - також є заочними учасниками цього правопорушення.
04 Травня 2021, 18:14
Вибачте не тупу,а типу
04 Травня 2021, 18:14
Особи які мали інформацію про наміри палити шини, і не надали попередньої інформації правоохоронцям та рожищенським представникам влади - також є заочними учасниками цього правопорушення.
04 Травня 2021, 18:24
Дехто з ймовірних паліїв катається по центральній вулиці Рожища. Мабуть хоче покаятись і шукає де в армію записують. Але нажаль не знає де розсташований воєнкомат, і поки що дивиться на дєвок і думає якій би з них &amp;quot;під хвіст дати&amp;quot;.
04 Травня 2021, 19:07
Нехай Матюшко прибере,якщо не може оформити,знаючи і більш того бачачи хто палив.
04 Травня 2021, 19:27
А де геколог?
04 Травня 2021, 19:28
Краще напиши нехай міськрада позгрібає на купу всі ті недогарки, допалить, та здасть на металолом. На виручені кошти купить екологу Шевченку завчастини до дрона, а юним екологам дітворі цукерок.
04 Травня 2021, 19:34
Пановє коментатори та читачі, а чому ніхто не написав, що цей акт спалювання шин був відволікаючим маневром, - тобто, поки менти дивились на палаючі шини - по дорогах району їздив нетверезий додік на мопеді та нетверезий додік на мотоблоці.
04 Травня 2021, 19:39
Геколог &amp;quot;запускав&amp;quot; лівою рукою свого дрона
04 Травня 2021, 19:54
Нехай Дунець запитає у свого друга Віктора Редзія, можливо ці ушльопки хтіли коронавірус протравити.
04 Травня 2021, 20:13
Які маневри,тут завжди п'яні їздять<br/>Стаття просто повторення,бо нема про що писати писакам,а так нарід один одного благословить незлим тихим словом...<br/>Жоп ..журналістика
04 Травня 2021, 20:29
До редакторів. Не чіпляйтесь до традицій. Напишіть вирок бурому за побитя двірників.
04 Травня 2021, 20:54
Я тверезий був...
05 Травня 2021, 00:02
ще покажіть що поназвозили в парк біля Стиру. гори гіляччя. мабуть знову будуть палити. тільки то вже не поціновувачі традицій. хоча на Івана купала.... або ж на Трійцю ( день Міста). але якщо серйозно не діти тракторами те гілляччя звозять. і без еко дрона видно. Реагуйте
05 Травня 2021, 01:27
Єслі нєту в хуйе мОчи - не помогут даже Сочи.
05 Травня 2021, 01:40
Х*йня весь цей свинячий визг довкола спалювання шин. Коли майдануті палили тисячі шин по всій Україні то не визжали і не пиз*іли про шкідливий дим.
05 Травня 2021, 21:19
Ви кончані для чого ви фоткаєте мусор взагалі якій не відроситься до коліс ????
05 Травня 2021, 21:21
Краще би блять сфоткали мусор який лежить на тій самій об‘їзнів а не це позор вам блять !!!
06 Травня 2021, 18:52
Дунець шукає притонн.
07 Травня 2021, 21:30
Блін це ж Марципуль Малий понавозив резини!