Біля об'їзної на село Топільно вночі підпалили шини

02 Травня 2021, 11:38
Пожежа 7351
Пожежа

Підпалили шини, які напередодні були складені ввечері біля об'їзної на село Топільно.

Зловмисники підпалили шини у великодню ніч.

За словами очевидців, весь дим пішов на людські будинки.

На місці працювали поліція і пожежники.

«А зараз Все місто в токсичному димові і все завдяки принципу «на зло». Надіюсь поліція нашого міста прийме заходи і палії понесуть заслужене покарання! Усі ми жаліємось на екологію, хвороби, постимо в мережі «як нам шкода природу», а потім самі її вбиваємо! Чому не придумати хорошу традицію: прибрати ліс, пожертвувати гроші на благодійність, допомогти літнім людям? А на дурість мізки завжди працюють? Молодь, станьте свідомими, вам на цій землі жити!», – написала місцева мешканка Віра Шварцкоп.

Читайте також: Жителів Рожищенщини просять не палити шини у Великодню ніч

 











 

Коментарі
02 Травня 2021, 14:46
Так повідоми ПОЛІЦІЮ! так чому в день не позабирали їх?? так чомуж не підпалити)
02 Травня 2021, 15:02
Для чого ця показуха якщо всі знали що мають палити і ніхто не розібрав цю кучу за цілий день? А коли стемніло наша «Місцева мешканка» сховалась в кущах на початку обїзною з камерою і чекала коли почнуть палити щоб зняти трошки хорошого контенту. Якби хотіли дійсно допомогти треба було не в кущах ховатись а стояти там і не давати розпалювати!!! А так вся суть цього поста це показати які в нас в Рожищі є активісти, які робляться активістами тільки коли включається камера!
02 Травня 2021, 15:27
А віра тут як тут. Активістка нічого не скажеш<br/>Скільки сама виділила на благодійність чи прибрала території у місті?
02 Травня 2021, 15:36
Зняла б краще відео про те , як разом з міліцією і іншими активістами розібрали кучу шин і не дали їх підпалити.
02 Травня 2021, 16:00
Якто ви і самі молодими не були і не чудили нічого ?<br/>Всі такі правильні стали <br/>Треба було краще піти пофоткати ЯМИ які були в центрі Рожищ і не тільки
02 Травня 2021, 16:02
Дійсно якшо ви бачили зарання що там є колеса то чому не забрали їх ?<br/>Цікаві ви люди <br/>Контент для вас ж важливіше <br/>Премію хай випишуть вам за те що пофоткали і закинули пост
02 Травня 2021, 16:07
Для чого цей галімий піар, ходить криса тільки збирає сміття по цілому рожищі!!! Ганьба такій людині
02 Травня 2021, 16:10
Я не розумію зробили кіпіш із за дурні, хлопці собі певну традицію раз в рік зберігають, якщо так подумати як Віра писала то піди зупини заводи всі зупини всі автомобілі цеж забруднення кожного дня, а тут хлопці раз в рік зробили гарне шоу і все трагедія, краще би реальні проблеми фотографувала.
02 Травня 2021, 16:11
Таке відчуття що шось дуже серйозне наробили що ви закинули стількі постів про поганих дітей які наробили шкоди людям <br/>Всі ми люди і нас можна зрозуміти <br/>А ці дівчата які постити пост в інстаграмі <br/>Так от чому ви не підете на сирзавод нічого не скажете їм ?<br/>Там ж теж дим токсини і тд тп <br/>Такими вже правильними хотіли бути <br/>Аж тошнить від цієї правильності
02 Травня 2021, 16:14
Непотрібна активістка , іди справді машини зупиняй заводи закрий вони кожен день травлять тебе а тут раз в рік зробили традицію то ти вирішила піарнутись, непотрібство фу.
02 Травня 2021, 16:22
А я рахую це правильно хороша традиція і гарна якщо все справді безпечно проходить, завжди хлопцям колеса віддаю щоб зробили чим більший вогонь, так справді токсично але якщо раз в рік вони спалять скати я думаю з вами нічого не станеться.
02 Травня 2021, 16:28
всі знали чому не зупинили де була поліція це справжнє шоу
02 Травня 2021, 16:28
всі знали чому не зупинили де була поліція це справжнє шоу
02 Травня 2021, 16:29
всі знали чому не зупинили де була поліція це справжнє шоу
02 Травня 2021, 16:31
Гнати тих самооборонівців в шию! Варта порядку алкаши одні, ганьба
02 Травня 2021, 16:40
Якщо є бажаючі дотримуватись &amp;quot;подібних традицій&amp;quot; - нехай палять шини у себе на подвір'ях і прямо на своїх машинах. Так буде ефектніше.
02 Травня 2021, 16:41
Напиши свій адрес ділок, я приїду і в тебе на подвір’ї буду палити!
02 Травня 2021, 16:44
До чого ти це написав? Шо в тебе в подвір'ї палили і до чого тут на машині, Дохуя правильний бачу.
02 Травня 2021, 16:46
Чуєш ділок <br/>А дітвора шо на подвір‘ї палила ?? <br/>Палили в зазначеному місці де немає нічого <br/>Так шо не умнічай там <br/>Сам молодим не був ?<br/>Хоч сказати не чудив ?
02 Травня 2021, 16:47
Йому на зоні за таку фургу би очко розірвали!!
02 Травня 2021, 17:08
Якщо воно горить, то чому йому не давати горіти
02 Травня 2021, 17:12
Якщо воно грає, то чому йому не давати грати?
02 Травня 2021, 17:12
Якщо воно грає, то чому йому не давати грати?
02 Травня 2021, 17:12
Кучірчиха не забрала шини власноруч а ждала шоу, щоб написати гарний пост.<br/>Активісти в ділі «показушники»
02 Травня 2021, 17:27
Ну традиція,ну спали 5 скатів. Навіщо спалити 100 скатів ,та ще й кидати якісь гранати.Нехай малий Маципуль в себе вдома спалить 100 скатів .Закоптить вікна,Адже цей дим пішов весь на наші хати.Це жах, щоб приїхали пожарна. Люди полякалися , від взривів.Треба думати головою. А те що зразу незреагували ,це мінус людям які це бачили і нічого не зробили. Не всі люди це бачили,а бачили ті що там живуть.І могли попередити
02 Травня 2021, 17:38
Якшо Шварцкописі нема чим зайнятись то чого ній недавати чим зайнятись
02 Травня 2021, 18:51
Жах , яка не свідома молодь , яка не повага до людей , потравили все місто !!!! Як вам не соромно
02 Травня 2021, 18:59
Згоріла хата, хай горить і хлів)))))
02 Травня 2021, 19:01
Можливо це було відлуння Майдану. Безкоштовні булочки та чай нероздавали?
02 Травня 2021, 19:28
До чого тут стільки кіпішу, це традиція, кому не подобається, вибачайте, не сильно ви там і задихалися тим димом, це не в дворі і не в центрі палили, ми в дитинстві завжди палили і ще й балон з газом кидали в середину, коли додому йшли. І нічого, живі, нікого не повисипало.... Шварцкопиха краще б бурого знімала свого, коли бігав по Рожищах і бив жінок, де ти була тоді з камерою? Активістка ху...ова?
02 Травня 2021, 20:00
100%
02 Травня 2021, 22:22
Хлопці,потрібно було ті шини палити під міською радою,щоб бубочку зі свитою трішки до тями привести:)
02 Травня 2021, 22:37
Вірно! Там треба було! <br/>Бо активістка і влада не бачать сміття і бур’яни, вздовж доріг, не дивляться на викиди машин і труб заводських... особливо вражає- все місто потравили(( як ви тут по травлені ще сидите! Ну , власниця сайту пише, щоб заробити..
03 Травня 2021, 12:13
Готуйтесь. Ми вже побачили, хто строчить. Хоч би ховались за тором) йолопи
03 Травня 2021, 12:18
Віра Василівна, ви дещо не правильно діяли у даній ситуації. Якщо вам не байдужа саме екологія, то діяти треба було превентивно. А саме: ви знали, що готують спалювання шин вночі, необхідно було повідомити поліцію і вимагати від поліції відповідної реакції та дій. Також треба було звернутись до представників місцевої влади, щоб було організовано прибирання території та вивезення шин. Доречі, питання: чому в Рожищі відсутній муніципальний інспектор залишається актуальним. Вношу пропозицію почергово залучати працівників міськради виконувати обов'язки муніципального інспектора ОТГ Рожище. Але це вже зовсім інша історія.
04 Травня 2021, 15:02
Імбіцили. Нема де енергію подіти