На Рожищенщині шукають директорів у чотири навчальні заклади

29 Квітня 2021, 15:17
11480

Оголосили конкурси на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів загальної середньої освіти.

Відповідні повідомлення з'явилися на сайті Рожищенської міської ради у четвер, 29 квітня.

На конкурсах шукатимуть директорів у Пожарківську гімназію, Дубищенський ліцей, Рожищенський ліцей № 3 та Рожищенський ліцей № 2.

Кандидати повинні подати пакети документів протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення в гуманітарний відділ Рожищенської міської ради за адресою: місто Рожище, вулиця Грушевського, 27.

Конкурси відбудуться з 10 по 20 червня в приміщені гуманітарного відділу Рожищенської міської ради.

Коментарі
29 Квітня 2021, 20:41
Діючим не продовжують контракт? Ну ладно в другу школу ю. Пироганич йде, це не секрет вже давно. А ті чим не догодили діючому керівництву. Знов буде бабло кузава сшибати.
29 Квітня 2021, 22:31
Великі сумніви у справедливості конкурсу
29 Квітня 2021, 23:27
Справедливість і Кузава -речі несумісні
30 Квітня 2021, 01:50
ТАК "За майбутнє" гроші за підтримку вертати потрібно, Кузава потратився, а він Вам, що лох якийсь? От Сравіку задолжав, коси бабло, проводь інтернет, пиляй бюджет, От лохи навибирали, тепер район взвиє від таких "спеців ". Але шановні Кузави , бубочки і інша непотріб закон бумеранга він невідворотній.Тут джив придбав, а в чомусь на еквівалентну суму але не в грошах, відніметься.
30 Квітня 2021, 09:34
Андронович не палися.Краще напиши кого ти дальше підставлятимеш. Аж цікаво, тож вчителем тобі ж низько. Куди намітив? Директор 3 школи, чи Косьміна витуренеш.
30 Квітня 2021, 12:06
Чим вже вам Ткачук Л.М недогодив?
30 Квітня 2021, 17:04
Ухаха!!! Яйцеслав разом з Сопльою всіх своїх розставить і будуть калатати бабкі. Відбивати треба , бруківку і так далі. Вітання всім тим хто під час виборів на своїх фото у Фейсбук писа «За Поліщука».
30 Квітня 2021, 21:50
Хто такий Сопля, якщо не секрет
30 Квітня 2021, 22:18
Кузава готуйся до бою сепараптист херовий
30 Квітня 2021, 22:43
Візьміт си з коледжа,там чудотворець і свита чудаків!
01 Травня 2021, 02:37
Головний бухгалтер може б ти не палилася і не застосовувала таких методів спілкування??
05 Травня 2021, 09:05
Жарти жартами , а інтернету нема. Куди пішли гроші....... КУЗАВА знає.... Те саме що було раніше....Невже все так і залишиться....