У Рожищі збирають гроші для стерилізації собаки та шукають дім цуценятам

29 Квітня 2021, 10:20
4228

У Рожищі небайдужі люди збирають гроші на стерилізацію безпритульної собаки-самки.

Про це на своїй фейсбук-сторінці розповіла Оксана Банада.

Кошти на добру справу можна пожертвувати біля магазину «Люкс», де розмістили коробку для збору грошей з відповідним написом. Активісти обіцяють відзвітувати про всі витрати.

«Також зауважу, що згадана собака нещодавно привела кілька щенят. Тому, якщо ви шукаєте собі друга, чи подругу, то зупиніть свій вибір на цих маленьких клубочках щастя та візьміть собі одненького додому. Як відомо, вуличні песики – найвідданіші друзі!» – написала жінка.

Коментарі
29 Квітня 2021, 13:49
Білі схожі на лабрадора.<br/>Один по праву належить батькові)))
29 Квітня 2021, 14:00
Міська рада стерилізувала, стерилізувала та не простерилізувала. Самоорганізація населення в дії.
29 Квітня 2021, 14:02
В місті по вулицях бігає тільки один лабрадор. Вгадайте з трьох разів чий...
29 Квітня 2021, 19:00
Цікава історія, напевно шкода собачок..., а що влада міська, з бродячими собаками не може впоратися , як же інші важливіші і трудніші справи буде вирішувати.....???
30 Квітня 2021, 00:35
Одні роблять добру справу, а інші, як завжди скавуньчать і шукають винних. Та пройли повз цієї новини і скавунчи як сука
30 Квітня 2021, 01:57
Та сука покусала не один десяток рожищан. Відгукніться потерпілі!
30 Квітня 2021, 02:00
Шановний пан Барвінський Ігор Ярославович! Може ви як депутат і за сумісництвом ветеринарний лікар внесете пропозицію на сесію про вирішення проблеми безпритульних собак! Ну почніть хоч щось робити нарешті!
30 Квітня 2021, 02:10
Ця собачка зовсім не агресивна! Не шукайте потерпілих!
30 Квітня 2021, 14:41
&lt;p&gt;По-перше, це собака не є агресивною! Підходить до рук та хоче ласки. Не вперше підгодовую її (як вона була вагітною та зараз).&lt;br /&gt; По-друге, собака з&amp;lsquo;явилась у місті після відлову вуличних собак і їх повернення. Логічно вибудовується запитання: це такий новий вид стерилізації, що собаку привезли вже вагітною?&lt;br /&gt; По-третє, у нашого голови підписаний договір із відомою (не побоюсь цього слова) Новарчук (вона ж Ткачук). За кожного пса отримує 850грн з місцевого бюджету за стерилізацію! Це хіба малі кошти? А потім місцеві жителі шукають своїх собак(яких підгодовували) у різних кутках області. Це нормально???? Всі припиняють договори з нею, а у нас все супер. Собаки лише з кліпсами іншими приїжають та залякані, а толку то 0. Забирати вже стерилізованих, щоб поміняти кліпсу і отримати кошти!&lt;/p&gt; &lt;p&gt;І від себе, хочу висловити подяку пані Оксані. Обов&amp;rsquo;язково приєднаємось до збору коштів!&lt;/p&gt;