У Рожищі водій збив дівчину та залишив місце аварії

25 Квітня 2021, 09:55
Аварія сталась вночі 18244
Аварія сталась вночі

У Рожищі на вулиці Промисловій водій збив дівчину та залишив місце дорожньо-транспортної пригоди.

Інцидент стався о 1:20 24 квітня. Про це Район.Рожище повідомили у місцевому відділі поліцейської діяльності.

П'ятеро дівчат поверталися із селища Дубище у Рожище. Їм на зустріч виїхав автомобіль Skoda Octavia білого кольору. Не зменшуючи швидкості, автомобіль збив рожищанку, 1998 року народження, та втік з місця події.

Дівчину госпіталізували до лікарні.

Працівники поліції розшукали та затримали водія авто. Ним виявився рожищанин 1995 року народження. Він був у стані алкогольного сп'яніння.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 286-1 Кримінального кодексу України. У разі доведення вини, чоловікові загрожує позбавлення волі до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами від трьох до п’яти років.

Читайте також: У Рожищі водій збив жінку та залишив місце аварії

Коментарі
25 Квітня 2021, 13:12
От для чого нам такі новини?<br/>Може за п'яне водіння потрібно робити кастрацію - тоді порозумнішають можливо
25 Квітня 2021, 13:30
А може припинемо вологі фантазії про те які ми всі круті та як круто ми можемо наказувати, а просто провести розмову з рідними, щоб не сідали на руль п‘яними? Ось для чого такі новини<br/><br/>Щоб виходячи на вулицю, я знав, що мене може вбити п‘яне цуценя 95 року народження
25 Квітня 2021, 13:41
Розправлятися на місці дтп бо родичі викуплять поліція у нас млява нічого не може і будуть п,'яні боятися їздити людей збивати!!!
25 Квітня 2021, 14:11
Я ні в якому разі не зазищаю водія, після чарки не місце за кермом. Але може пішоходам пора почати ходити тротуаром
25 Квітня 2021, 14:47
Дівчата, звичайно, йшли з &amp;quot;Sela&amp;quot; Чому на цей заклад, в якому продають алкоголь малолітнім і чорт зна що робиться, не поширюються ніякі карантини, Чому не можна в ДК відкрити дискотеку, щоб дітям було де подітися. В ДК значно просторніше, та й діти поряд з домом, якось безпечніше. Коли влада подбає про дозвілля молоді?!!!!!
25 Квітня 2021, 15:00
Там і дівчина добре була на підпитку, любить погуляти і добряче випити. Але іти по дорозі це теж її порушення, потрібно думати головою , добре що жива, буде тепер наука. Я не захищаю водія , в таку пору ганяють як скажені... а тим більше в алкогольному спянінні, зламав собі життя, буде відповідати за такий вчинок
25 Квітня 2021, 15:07
А хіба на Промисловій є тротуари?
25 Квітня 2021, 15:13
Звісно є, а хіба не видно які класні тротуари поробив колишній голова адміністарції Шкода? А якщо не видно, то зверніться до його людиники Аліники, вона розкаже шо по чому
25 Квітня 2021, 15:33
В армію того уклоніста
25 Квітня 2021, 15:44
Бачу ви у нас знаток того хто що робить і чим живе. Видно що любите розпускати не доказані слухи.<br/>Ви були на місці ДТП? Все бачили, щоб розказувати тут чи дівчина йшла по дорозі, чи те що вона була напідпитку?<br/>Класно напевно сидіти вдома нічого не знавши і писати тут цю брехню!
25 Квітня 2021, 15:46
Виродок 1995 року. Йому 25 років<br/>Ти в 25 дуже батьків слуха (в,ла)?
25 Квітня 2021, 15:47
А що людині не можна вже випити? Принаймі йшла а не їхала за кермом п‘яна. <br/>Де ви взагалі такі беретесь що нічого не знаєте і пишете, дівчина взагалі йшла збоку ближче до будинків , а сталось це на вулиці Зеленій в Дубищах, а не на Промисловій.
25 Квітня 2021, 16:03
Дівчата йшли по траві, а машина виїхала на обочину проїхалась біля самого паркану і йшла потерпіла з подругами на зустріч транспортному руху, а водій не знаю чим думав коли виїжав на протилежну смугу та ще й на обочину, такіх потрібно зразу за грати<br/>Ні щоб запропонувати допомогу, а не втекти, я впевненна якби водій допоміг то все було б по іншому
25 Квітня 2021, 16:32
П'яний за кермом - злочинець. Крапка.
25 Квітня 2021, 17:07
П'яним страшно за мотоблок сідати, а за авто --- це жах
25 Квітня 2021, 17:12
Вчорашня зміна мусорів замне,вони з гонщиками колєги
25 Квітня 2021, 17:23
Чого ж підарчук,хоть і пяний,не надав допомоги,а втік???
25 Квітня 2021, 17:35
Шо ти мелиш? Яка була добряче випивша? Ти її бачив? Я знею в одній палаті лежала. Я не розумію для чого таке писати.
25 Квітня 2021, 18:16
Бачила в Селі яка вона була твереза)))я вела до того що обидва винні що вона що він, і не треба тут захищатись. Добре що живі і здорові
25 Квітня 2021, 21:35
Тюрма поламає молодому хлопцеві долю. Провести профілактичну роботу. Добре, що двох живі.
25 Квітня 2021, 22:12
А чого ніхто до цього часу не назвав фамілію ім’я по-батькові винуватця і постраждалої?
25 Квітня 2021, 22:46
Слиш, ти недорозвинуте малахольне чудо, цікаво якби тебе збили автомобілем та втекли змісця дтп, щоб ти щебетало. Такі &amp;quot;невиновні мальчікі&amp;quot; вовчари ще ті, і розуміють лише коли них за кадик взяти. Сів за кермо бухий - значить злочинець! Можеш піти відсидіти за якогось схожого вилупка, заодно матимеш вдосталь часу на свої тупі філософські роздуми.
26 Квітня 2021, 04:06
А хто збив?
26 Квітня 2021, 11:16
Слиш, за углом посциш. Ти сидів що жаргонами зековськими розкидаєш і строчиш тут філософію. Як би ти був за кермом чи твої близькі що б ти закукурікав, теж кричав щоб кадик вирвати чи садити, чи просив би щоб дали шанс? Є різні фактори і став себе на їх місце! Ні хто не захищається за нього, сів за кермо пяний буде відповідати, людина говорить що по дурості шо одне шо друге наробило біди.... Її вина теж велика. Умнік іди візьми за кадик то башню бистро відібють і ти це добре знаєш супермєн хренов, добре що все обійшлось і всі живі, а дальше будуть домовлятись. Цікаво чи ти в такі роки все обдумано робив щебетун? Ти сядь на вихідних і проїдься з Дубищ після клюбу, побачиш як пяна молодь іде на Рожище як вище написано по травичці, валять по дорозі, зробиш зупинишся зауваження то ще матами скриють і факи тикають. Тут двоє винні і що тій штраф вліпити щоб не лазила по дорозі і він відповідає, і дякують хай Богу що живі. Хамиш не по темі.
26 Квітня 2021, 12:05
П'яний був за кермом, з місця аварії втік - нехай відповідає. Іншим, схожим на цього утирка, буде наука. Безкарність породжує вседозволеність. А ти менше борзості проявляй.
26 Квітня 2021, 12:25
Цей водій та інші його колеги живуть за правилом &amp;quot;аби собі було добре і на всіх плювати і все пофіг&amp;quot;. Цей вже знайшов своє, іншим також недовго чекати.
26 Квітня 2021, 12:28
У даному випадку має значення лише два факти: п'яний за кермом і втеча з місця події. Усе решта - ваші емоції, які закон не враховує.
26 Квітня 2021, 12:51
Істинна правда, іншого не дано...
26 Квітня 2021, 13:45
Закрий свою пельку та сопи у дві дирки. Ти багато говориш і довкола тебе пахне какашками. Короче, не кукурікай.
26 Квітня 2021, 14:24
Дитячий лепет, як в садочку, розуму нуль) Всі мають дітей, говорять ті яким легкого говорити не бувши ні в одній ситуації ні в другій, одному життя зламане, другій дякуючи Богу все обійшлось, не судіть да не судимі будете....надіюсь все обійдеться і для обох буде великим життєвим уроком. А водій зробив велику помилку і ні хто його не захищає, він відповість за це. По закону і пішохід також несе відповідальність де переходити дорогу, вдінуть чорне в темну пору суток і гуляють по дорозі, не відблискувачів нема нічо, зустрічні машини сліплять.... майте повагу і бережіть себе, своє життя і чуже також, не розводьте срачу
26 Квітня 2021, 14:27
Ну я думаю тобі без толку щось доказувати, даже якщо він твій друг він був п‘яний, накуряний і ти ще захищаєш його, міг краще з ним бесіду провести, а не висказувати своє недовольство. Я думаю тут органи мають розбиратись, а не ти. І на фото чітко видно де машина їхала. Ти зараз оце пишеш тут і загострюєш ситуацію
26 Квітня 2021, 14:33
Я просто не розумію, то що пішки вже взагалі ходити не можна бо якєсь буде їхати п‘яне. Тут без толку щось тобі доказувати і обливати брудом людину, яка ні в чому не винна<br/>Цікаво як би ти був на її місці не в чому не винний і читати цей брєд, бо ти вирішив заступитись за друга.
26 Квітня 2021, 15:16
Артьом то ти???
26 Квітня 2021, 15:52
Яяяяяяяя)))))
26 Квітня 2021, 16:37
Люди чи вам вже дійсно нема чим зайнятись що пишите таку нісенітницю і такий коментарь? То вже всіх позгадуйте, чи на вколо мене одного світ крутиться!!!! Мені до цієї людини ніякого діла, в мене своє в її своє життя яке мене теж не цікавить. Сталась така ситуація, розберуться самі і не вам говорити хто винен хто ні. Їй здоровя і одужати, йому розуму щоб думав перш ніж сідати за кермо в такому стані.
03 Вересня 2021, 01:16
В Рожищах майже кожен день стаються якісь казуси . Кожен третій бухий . Клуби , гуляють бухають , всі на*уй спиті в 25 років виглядають на всі сорок . Прокляте місто з п'яними бидлаками