У Рожищі легковик врізався у електроопору

19 Квітня 2021, 16:19
15605

На вулиці Мазепи у Рожищі водій легковика Renault Scenic зніс електроопору.

Інцидент стався в обідню пору 19 квітня. Про це Район.Рожище повідомили очевидці, інформацію підтвердили у поліції.

Рожищанин 1998 року народження не впорався з керуванням та врізався у електроопору. За результатами освідування на місці події, водій був тверезий. Він не постраждав. Автомобіль зазнав значних механічних ушкоджень.

Факт пошкодження електроопори зафіксували документально, водій зобов'язався оплатити її відновлення.




Читайте також: У Рожищі зіткнулись легковик та вантажівка

Коментарі
19 Квітня 2021, 19:43
Долітався 3.14дарас!!! <br/>Ще паро чоловік з Рожищ таке саме чекає!
19 Квітня 2021, 20:48
А призвіще цього електрика ніхто не знає?
19 Квітня 2021, 21:30
До Рожище. А 3.14 це що??
19 Квітня 2021, 21:46
3.14 - це &amp;quot;Пі&amp;quot;))) якийсь математик прокоментував, оригінально!!!
19 Квітня 2021, 21:57
3,14 - це таке число є в науці, має назву пі. Для тебе, Михайла Гаврилюка, Володі Парасюка, а також багатьох майданутих це щось схоже на &amp;quot;як барану зорі.&amp;quot;
19 Квітня 2021, 23:45
Добре, що все добре, що хоч самі цілі і не зачепили нікого! Це ж яка має бути швидкість, щоб стовп як картонний склався вдвоє(
19 Квітня 2021, 23:50
Як звати гонщика?
20 Квітня 2021, 00:47
а ти я так бачу в аспірантурі вчився ?
20 Квітня 2021, 01:04
Шановно громадо, місцева влада повинна організувати безпеку головної траси у м.Рожище. З відповідними знаками, тротуарами та лежачими поліцейськими (якщо до такого доходить). Скільки ще повинно статись аварій, щоб навести елементарний лад. Дорога розпочинаючи з Копачівки до переїзда це навіть людськими словами назвати тяжко. Вангую новини через тиждень-другий: Ми (депутати) виділили надцять тисяч гривень та засипали латки. Вся дорога - ЦЕ ШПЛОШНА ЛАТКА!!! Даруйте просто емоції зашкалюють. Схаменіться люди - вам там ходити, їздити. Це ж ваше (наше) життя.
20 Квітня 2021, 02:56
За часів так званих &amp;quot;злочинних режимів&amp;quot; Кучми та Януковича по вулиці Щорса мусарня деколи любила з &amp;quot;фарою&amp;quot; ловити гонщиків. Це тепер пришелепкі полюції всю роботу перенесли на відлов додіків під шофе на мопедах і мотоблоках. Короче, в Рожищі 3,14зда з якістю доріг, парковками, з гонщиками, бубкою та його челядю.
20 Квітня 2021, 09:23
Нічого нового, дітвора на авто літає досвіду немає , мізків нуль ,добре що нікого не покалічив ,батьки зверніть увагу на своїх шумахерів,аби не було пізно.
20 Квітня 2021, 11:51
Не осуджуй, і не бажай зла іншим,і воно до тебе не прийде!/ніхто від цього не застрахований/!
21 Квітня 2021, 00:42
Шановні водії, будьте обережні..Не потрапляйте до мене в кабінет, бережіть себе і оточуючих.