Жительки села Навіз зв'язали для бійців 200 пар рукавиць і шкарпеток

05 Грудня 2015, 20:59
3989

Мешканці села Навіз зробили для атовців гарний подарунок до Новорічних свят. Жінки сплели для хлопців на передовій більше 200 пар теплющих рукавиць і шкарпеток, а ще сільчани передавали для бійців ковдри та подушки, теплі речі – шапки, светри, куртки, штани. Усім цим добром заладували великий бус рожищенських самооборонівців, який ледве вмістив зібрану громадою «гумдопомогу». Про це повідомляє місцева Самооборона на своїй сторінці у «Фейсбуку».

Мешканці села просили волонтерів доставити ці речі, зокрема, й їхнім землякам, які нині боронять Батьківщину на в зоні АТО, а саме Леоніду Клімішину, Василю Шипітьку, Віктору Закреві, Василю Ходомаю.

Збір речей організували та провели членкині «Жіночої ради» на чолі з її керівником Клімішиною Ганною, яка є незмінним організатором та натхнеником усіх добрих починань у с. Навіз. Також активну участь у зборі взяли демобілізовані військовослужбовці Віктор Полячук, Микола Щибор, яким, як нікому іншому, добре відомо, наскільки важлива там, на передовій, допомога з тилу, особливо в студену зимову пору.

Зворушлива деталь: жінки у в'язані речі та кишені курток поклали записки: «Синочку, носи здоровий і повертайся живим додому: с. Навіз, Волинь». Упевнені, це ще більше зігріє серця наших військових. 

Коментар
28/11/2021 Неділя
28.11.2021
27.11.2021
26.11.2021