Де дороги: у Рожищі невідомі провели нічну акцію

14 Квітня 2021, 12:11
15357

На центральних вулицях міста Рожище з'явилися запитання «Де дороги?». Також ями та вибоїни обмалювали фарбою.

Такі написи з'явилися на дорогах у ніч на 14 квітня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище

Напередодні жодна місцева організація публічно не оголошувала про проведення такої акції.

Станом на ранок 14 квітня ніхто не заявив про свою причетність до ініціативи.

Читайте також: На в'їзді у Рожище у яму насипали битого скла
























Коментарі
14 Квітня 2021, 15:14
Браво!!!!! Це шедевр. Ті хто це зробив - Молодці!!!!!!
14 Квітня 2021, 15:25
Молодці !!!
14 Квітня 2021, 15:27
А якщо викликати поліцію щоб вони зафіксували ці ями - це не дієвіший спосіб? Тоді автодору доведеться сплатити штраф, якщо не полатають
14 Квітня 2021, 15:30
Ще такого в Рожищах не було. Оригінально. Оце слава на всю країну. Ще б телебачення показало то б ціни не було.
14 Квітня 2021, 15:31
Та "нова" поліція тільки на хабарь дивиться, а дорогі і безпека руху їм до одного місця. Порозганяти ту наволо...
14 Квітня 2021, 15:39
Кажуть, що Присяжнюк готує рейди по автоандонах які не вміють паркуватися! Оце буде діло!!! Як поштрафують пару днів, то зразу в міській раді будуть думати про парковку. Присяжнюку респект!!!!!
14 Квітня 2021, 15:46
По цих дорогах їздить мер Поліщук ! Хай нарешті проснеться і зробить ремонт доріг,а то тільки з важним видом фотографується скрізь і бездєльнічає !!!
14 Квітня 2021, 15:48
Нехай ще напишуть: де долар по вісім, де газ по 73 копійки, де завод "Сільмаш" і меблева фабрика? Чи цим художникам-графітті єдине, що потрібно це дороги, бо цим додікам *уйовато їздити на бляхах і скутерах по ямах та канавах. Який бюджет - такі й дороги. Доречі, в Польщі непогані дороги, а в Німеччині ще кращі.
14 Квітня 2021, 15:48
якшо це правда про Присяжнюка, то він точно стане найкращим начальником поліції в Рожищах<br/>заставить робити роботу дармоїда Поліщука
14 Квітня 2021, 15:49
МОЛОДЦІ!
14 Квітня 2021, 16:20
То рептилойди повигризали зубами ями.
14 Квітня 2021, 16:26
Нову дорогу на Дубище теж потрібно було розмалювати: Куди подівся асфальт. Не пройшло і півроку, як з'явились ями, отаке воно &amp;quot;велике крадівництво&amp;quot;.
14 Квітня 2021, 16:34
молодці. хороший флешмоб щеб телебачення запросити для швидшої реакції влади
14 Квітня 2021, 16:53
Проголосували за майбутнє? То якого милого скиглите, за то усі хто &amp;quot;доцідьний&amp;quot; при посадах. Зінгель Надя , Ігорь Кузава і решта &amp;quot;трудяг&amp;quot; усі при посадах і хорошому фінансовому забезпеченні, а якісь там ями на дорогах, то пусте, головне всі за Палицю і Зєлєнського . Які парковки .який благоустрій , головне що повний штат працівників з досвідом роботи і високими прохідними балами і цілодобово або каву п'ють, або по місту лазять. Немає грошей на дороги, на зарплатню і премії ледве хватає
14 Квітня 2021, 16:56
Негайно запросити телебачення з усіх каналів ,щоб показати бездіяльність мера ПОЛІЩУКА і його команди! Україна повинна знати про хабарника-алкоголіка недолугого мера ПОЛІЩУКА !!!
14 Квітня 2021, 17:04
Супер,респект,а мер тормоз,ніяке не місто з такою дорогою,а село!тоді мер непотрібен,гнати йолупа!
14 Квітня 2021, 17:37
Шановні Рожищани!<br/>Дороги обов'язково відремонтуєм!<br/>В наступномі місяці буде сесія на якій затвердим кошторис на ремонт доріг. Ще через місяць проведем тендер. Виберем підрядчика з хорошим кешбеком. Ще місяць зачекаєм на закупівлю матеріалів. Орієнтовний початок робіт плануєм на середину осені. Термін робіт два місяці. Залатаєм декілька найбільших ям і зачекаєм поки випаде сніг. А так як сніг на дорогах чистити не плануєм, то і ям видно не буде.<br/>Дякую за увагу.
14 Квітня 2021, 17:50
Який Ваш коментар влучний і правдивий. Правда і ще раз правда все написане. А весь штат і не описаний на сайті міської ради. Написали одне, потім подобирали ще народу. А рожищани дурні ніби і не взнають. Скільки нормальних і толкових людей порозганяли, А на їх зміну кого просунули??? Правильно, тих, хто вчасно спромігся оплатити собі місце в ОТГ. Тьху, на те все гидко дивитися. До чого ми довибиралися...
14 Квітня 2021, 17:57
А хто за того поліщука голосував? Це жах які вибоїни... в центрі міста, важко слово підібрати, щоб правильно це описати !!!
14 Квітня 2021, 17:57
А от Ви просто задумайтесь начальник інформаційного відділу ОТГ Іванішин І зразу приходить на думку питання за скільки чи за які заслуги? Або просто схуялє?
14 Квітня 2021, 18:02
Молодці! Це також форма громадського спротиву і тиску на чиновників.
14 Квітня 2021, 18:08
&lt;p&gt;Дійсно : треба ,щоб приїхалр телебачення з усієї України і зняло&amp;nbsp;мера ПОЛІЩУКА на фоні всього бардаку і срачу ,що робиться при його царюванні в РОЖИЩАХ і селах ОТГ !!&lt;/p&gt;
14 Квітня 2021, 18:09
Ти вже давно задовбав усіх зі своїм &amp;quot;Сільмашем&amp;quot;. Якщо в тебе така болісна ностальгія за &amp;quot;совком&amp;quot;, то п..здуй за поребрик до Путіна і там вий свої ностальгічні виття і ходи до московських попів скаржитися на життя.
14 Квітня 2021, 18:26
ЗАКОН УКРАЇНИ<br/>Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки<br/><br/>(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2015, № 26, ст.219). Цього підараса прокасапського треба підвісити за яйця на фасадній частині адміністраціїї ОТГ(тобо приміщенні міської ради), треба з когось розпочинати виконувати закони України.
14 Квітня 2021, 18:31
&lt;p&gt;А дійсно хто в фейсбук викидав своє фото я обираю Поліщука? То або скидайтесь на ремонт доріг, або&amp;nbsp;мер ваш підстилка Палиці і убльова&lt;/p&gt;
14 Квітня 2021, 18:37
Я так бачу, що розмальовками займалась якась дітвора, та ще й того ж двійочники з української мови. Не знають, як правильно поставити в кінці речення одночасно знак питання і знак оклику... А проте на камерах, що встановлені на перехрестях, добре видно як, коли і хто &amp;quot;малював&amp;quot;...
14 Квітня 2021, 18:46
По Кодексу адмінправопорушень за такі &amp;quot;художества&amp;quot; передбачений штраф або громадські роботи... Якраз буде кому ямки латати...
14 Квітня 2021, 19:12
&lt;p&gt;Тобто яма то х**ня а от обмальовувати ями то вже &amp;quot;художества&amp;quot; а ти не оху..в часом письменник на Паличці? Значить яма на дорогах то згідно програми економічного розвитку і розбудови ОТГ, а &amp;quot;художества&amp;quot; то кримінал?&lt;/p&gt;
14 Квітня 2021, 19:17
&lt;p&gt;Ти&amp;nbsp;точно договоришся віталіку&lt;/p&gt;
14 Квітня 2021, 19:18
У Рожищах відсутній господар !!! Поліщук боїться людей і правди Це не мер ,це покарання Рожищанам !!!!!!
14 Квітня 2021, 19:25
Які дороги??? Ще участки не поділили, дороги зачекають
14 Квітня 2021, 19:28
Ти дивись щоб тебе за річку Буг не поперло. Будеш жителям ЄС на кожаній флейті грати.
14 Квітня 2021, 19:44
Хіба ще не всі участки поділили? В Рожищі єдина не приватна ділянка це навпроти &amp;quot;Веселки&amp;quot; де росте диво-дерево плімут. П.С.Вийшла одна фігня невелика, і Сірожа Новийсад подарував місту цього тополя голандського з сформованою короною. На цій землі можна зробити автопарковку.
14 Квітня 2021, 21:20
Шановні автовласники і водії міста Рожище. Будем їздити по тротуару і по новій бруківці на яку повилися «За Поліщука» люди!! А так все по факту! Молодець Славік так тримати... був Якорем так і залишився... куда влада туда і шапка!!
14 Квітня 2021, 21:32
Дякую нашим молодим Робін Гудам.Молодці так тримати , і на інші проблеми натякайте нашій місцевій владі,напевно думати головою не вміють.
14 Квітня 2021, 21:52
Наслати на Поліщука і його міськраду ЖУРНАЛІСТІВ і ТЕЛЕКАНАЛИ:СТБ,ІНТЕР,1+1,АВЕРС і інші,щоб показали ПОЛІЩУКА і його шобло у всій красі!! Хватить жерти горілку,геть на вулицю !!!
14 Квітня 2021, 22:33
Щоб ремонтувати дороги - треба мати кошти в бюджеті ОТГ, необхідно, щоб всі чесно сплачували податки. В першу чергу треба почати з себе, чи ти чесний перед своєю державою?
14 Квітня 2021, 22:39
На всі 100% чесний перед Україною!!
14 Квітня 2021, 22:44
Перші кроки зроблені, давайте підтримаєм?! І почнемо звертатись до нашої Рожищенської влади, щоб відремонтували дороги бо це якийсь жах. Їздити по таких дорогах не можливо, це просто аварійна дорога!<br/>Заправляючись на АЗС ми сплачуємо більше 20% на ремонт доріг які не робляться (((( гроші розкрадають... Тож просинаємось і кожен починає із себе
14 Квітня 2021, 22:45
Хочу &amp;quot;подякувати&amp;quot; особі яка вчора ввечері здійснила виклик на &amp;quot;102&amp;quot; на рахунок маркування ям,Вам чимжесь це помішало!!!??<br/>Бажаю Вам їздити по таких дорогах кожен день,і зарплату 40 000 грн,але щоб вся до останньої гривні ішла на підвіску та колеса!))))<br/>Усім гарних доріг!!)
14 Квітня 2021, 23:25
Гарешті п. Віра показала рильце і справи яйцеслава. Браво Віра так і дальше висвітлюй роботу даного трудяги і неодмінно люди зроблять висновки.
15 Квітня 2021, 00:48
Головне зарплати в міській раді,а роботи за 6 місяців ніякої. Ніде не видно а за старости то цн взагалі дурдом і діловоди,ледарі з ледарів .А зарплата йде 20тисяч нічого не роблячи Поліщук покажи свою роботу,добре сидиться на 60тисяч.Такого розвитку отг треба було і чекати.
15 Квітня 2021, 00:50
Це Ви про яку Віру, про ту що завжди хоче &amp;quot;що-небудь поміняти&amp;quot; на сесіях міської ради тільки ніяк думки не формуються... Якщо хтось не зрозумів в лапках &amp;quot;пряма&amp;quot; мова...
15 Квітня 2021, 16:49
На таких зарозумілих неграмотних неуків, як Ви, шановний, в пеклі чекає окремий казан. Читати оті Ваші «двійочники» та не виокремлені комами вставні слова тощо - кров з очей.
15 Квітня 2021, 18:57
Доброго дня Вам. Скажіть мені будь-ласка, яке опалення буде у зазначеному казані. Газове чи на твердому паливі? За які інші гріхи також буде подібний казан? Яка ціна газу в преісподні, і чий там газ - російський чи скраплений американський??