У Рожищі сталась аварія

13 Квітня 2021, 12:10
11252

На вулиці Незалежності у Рожищі трапилася дорожньо-транспортна пригода.

Неприємність сталася вранці 13 квітня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Зіткнулися мікроавтобус Mercedes та легковик Mazda. У аварії ніхто не постраждав, автомобілі зазнали механічних пошкоджень.

Водії бурхливо з'ясовували, хто винний.





Коментарі
13 Квітня 2021, 15:39
Назвіть прізвища водіїв,учасників ДТП !!!!! ХТО винуватий ?????
13 Квітня 2021, 15:50
Винна відсутність нормальних автостоянок. Але всім пох.
13 Квітня 2021, 16:11
мер ПОЛІЩУК винуватий за безпорядок і хаос у Рожищах ! Гроші гребе лопатою ,а за людей не думав і не думає !! Найкращим мером був ЗАМЛИННИЙ ! ПОЛІЩУК тільки себе любить і робити фото себе коханого !!!
13 Квітня 2021, 16:53
А це не те чорне авто, яке мов навіжене ганяло центральною вулицею? Здається, воно. Там відразу було видно, що водій довго без пригод не проїздить.<br/><br/>А щодо парковок, є під мостом. Але ж рожищани не до того купували авто, щоб 200-300 метрів ногами ходити
13 Квітня 2021, 17:14
В нас тут гонщіків на тих авто дох**я <br/>Які летять і не дивляться і не думають!маленьке місто одна широка центральна дорога,збоку машини повний хаос!<br/>Мамині синкі літають більшості на червоних номерах,пальці вєєром <br/>Всі вони доїздяться і когось покалічать!
13 Квітня 2021, 17:15
Найгіршим мером був Замлинний!!! Нагріб собі дофіга і квартир в місті і участків. Найкращим мером був Алієв!
13 Квітня 2021, 18:04
Бо паркуються де попало і як. Під знаками. На зебрі. Насрати. Паліцаі роблять вигляд шо роблять. Біля 23/7 ввечері стільки машин. Проїхати не можна по дорозі. <br/>Гівно мер.<br/>Гівно місто <br/>Гівно люди. (Не всі)
13 Квітня 2021, 18:23
Це вже далеко не перше ДТП на цьому місці, а все через те, що власник Ажуру поставив знак 3.34 «Зупинка заборонена» за своїм магазином. Цей знак повинен був стояти перед поворотом на вулицю Ліпкана. <br/>На цьому місці, через різке звуження дороги, через припарковані авто з обох сторін між Катериною та Ажуром і виникають ДТП. <br/>В реаліях нашого часу на відрізку дороги поворот на Ліпкана – стоянка таксистів зупинка та стоянка має бути дозволена лише з однієї сторони.
13 Квітня 2021, 23:22
Права покупляли дауни,а правил не знають,от і проблеми.
14 Квітня 2021, 00:16
Раніше дауни через Анатолія Суса водійські права робили.. В будку з кавою нехай заїдуть.
14 Квітня 2021, 01:18
дівчина за рулем мазди зловила гаву, поки мерс здавав взад. от в зад і отримав! твльки от винний буде той хто ззаді.
14 Квітня 2021, 02:19
Не неси нісенітниці ,яка дівчина ?! І яку гаву ? Мерседес здавався взад ,і цим все сказано і ясно
14 Квітня 2021, 09:52
Хто такий Анатолій Сус ???
16 Квітня 2021, 21:33
Нафиг иди со своими автостоянками! Увези обратно в Польшу! Нефиг Рожище превращать в металосвалку!