Копачівська сільська рада не допустила екоінспекторів до перевірки

12 Квітня 2021, 09:10
Копачівська сільська рада 4306
Копачівська сільська рада

Працівники Державної екологічної інспекції у Волинській області мали провести планову перевірку щодо дотримання природоохоронного законодавства Копачівської сільської ради.

Проте 7 квітня екоінспекторів до перевірки не допустили. Про це повідомили у екоінспекції.

На місце події викликали поліцію, аби зафіксувати факт недопуску. Матеріали справи передадуть у правоохоронні органи через перешкоджання працівникам екоінспекції у проведенні контролю за додержанням екологічного законодавства Копачівською сільською радою.

Зауважують, що це єдиний орган місцевого самоврядування у Волинській області, який кілька років не допускає працівників екоінспекції до перевірки.

Начальник Держекоінспекції у Волинській області Олександр Кралюк у березні провів робочу зустріч з секретарем Копачівської територіальної сільської громади Тетяною Кравчук.

Вони обговорювали екологічні проблемні питання на території громади: обліку зелених насаджень, роздільного збору сміття, паспортизації хаотичних сміттєзвалищ, водопостачання об'єктів комунальної сфери, заходи щодо протидії спалювання рослинності.

Читайте також: У Підгірному рік працює норкова ферма: чи варта шкурка вичинки. ФОТО

Коментарі
12 Квітня 2021, 13:02
О-о-о, тепер опоненти Копачівської сільської ради матимуть змогу написати в своїх коментарях все що думають.
12 Квітня 2021, 13:19
Там,як і в Рожищі, за майбах рулить.Всіх палицюків потрібно садити.
12 Квітня 2021, 14:00
Яка конкретно посадова особа не допустила екоінспекторів.. Негайно оприлюднити прізвище і наказати по всій строгості закону.....
12 Квітня 2021, 16:53
Підставою для проведення планової перевірки Копачівської сільської ради був річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2021 рік, затверджений наказом Державної екологічної інспекції України від 02.12.2020 року №64, проте Копачівська сільська рада не була включена в річний план здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України на 2021 рік.
12 Квітня 2021, 17:25
Це,що- тупа відмазка Совтиса ?? Тим білше- наказати Совтиса !!!
13 Квітня 2021, 04:03
Утопія Копачівська сільська рада. Хам Совтис рулить
13 Квітня 2021, 11:39
І правильно зробили,що не пустили тих дармоїдів,бо який з них толк?Коли на сільському ставку вирізАли осокори діаметром більше метра --- де були екологи? - в дупі! і зрізали не 1-2 дерева .а 43!!!!! Коли орендарі знищували нерестилище поглиблюючи ставок,де були екологи? - в дупі! Ото там хай і лишаються,крахобори ! А ви,чорнороті "свідомі хами",Совтиса не чіпайте своїми підлими заспинними укусами:маєш що сказати - іди в очі скажи!Вам теж надавалась можливість "ПОРУЛИТИ",як каже "свідомий",то чого не балотувались? З-під воріт гавкати зручніше? Безсовісні,підлі,ниці шакали!!!