В Оленівці вбили чоловіка

11 Квітня 2021, 10:18
27621

У селі Оленівка Рожищенської громади раніше судимий чоловік убив 33-річного місцевого жителя. 

Трагедія сталась увечері 10 квітня. Про це Район.Рожище повідомили у місцевому відділі поліції.

Того дня компанія розпивала алкоголь у селі. Між підозрюваним та загиблим виник конфлікт. Через деякий час раніше судимий чоловік таємно виготовив зброю зі скляної пляшки та завдав удару місцевому жителю, розвернувся та залишив місце злочину. Від отриманої травми чоловік помер до приїзду швидкої.

Працівники поліції протягом ночі розшукували злочинця. Як повідомив начальник відділу поліцейської діяльності №1 (місто Рожище) Юрій Присяжнюк, на пошуки підозрюваного залучили усі сили.

Чоловіка затримали у місті Рожище у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу. Ним виявився житель селища Дубище, який уже відсидів за вбивство. Найближчим часом у суді йому оберуть запобіжний захід. 

Слідчі відкрили кримінальне провадження за статтею 115 Кримінального кодексу України (Умисне вбивство).

Коментарі
11 Квітня 2021, 13:29
Давно Присяжнюка треба було поставити
11 Квітня 2021, 14:24
Поага Присяжнюку! Присяжнюк кращий за Басалика !Де робить колишній БАСАЛИК ??
11 Квітня 2021, 14:26
ПОВАГА Присяжнюку! Басалик був гірший за Присяжнюку !!!!
11 Квітня 2021, 14:53
Вбитий Вова Опейда(((( нехай земля тобі буде пухом, друже
11 Квітня 2021, 15:16
А що вже такого зробив. Присяжнюк такий молодець?це хлопці роблять свою роботу.
11 Квітня 2021, 15:30
Тобі баранячій склеротині вже писали в коментарях: проходить кваліфікаційні курси для працівників апарату главку мвд. Короче, на заступника Авакова готують, а поки що другий зам Геращенко.
11 Квітня 2021, 15:43
для чого з вбивцею сідати бухати?
11 Квітня 2021, 18:15
<p>Найкращий начальник поліції у Рожищах-Присяжнюк ! Колишній алкоголік Басалик - не годиться навіть у прибирання приміщення при Присяжнюку !!!!!</p>
11 Квітня 2021, 19:25
Присяжнюк заспокойся
11 Квітня 2021, 20:42
Одного вбив,другого вбив вийде з тюрми третього вбє. Такіх треба при затриманні відстрілювати. Тоді може спасете третього. Це вже діагноз. Таке нелічиться.
11 Квітня 2021, 21:00
Басалик красава,а ви йолупи були і ними залишитесь!
11 Квітня 2021, 22:22
Вбили людину, а тобі смішки.Дивися віталька. щоб закон бумеранга по тобі не вдарив.З чужого горя сміються тільки такі совкові дауни як ти.
11 Квітня 2021, 22:49
Не звертайте уваги на це чмо.Воно регулярно сере в коментах.Нормальна людина ніколи не буде ржати з такої сумної новини, але де ви бачили нормального ватана?Загиблому Царство Небесне, а злочинцю суворої кари.
11 Квітня 2021, 23:32
Рагулику, я не дивлюся фільмів де головний герой схожий на тебе. Так що ти дивись фільм вітальку, це твоя автобіографія.
11 Квітня 2021, 23:52
Треба вміти бухати і вміти закушувати, треба думати з ким сідаєш бухати і думати що говориш. Мінтам треба проводити профілактичну роботу з особами схильними до правопорушень, а не ловити додіків на мотоблоках і мопедах. Так що сиди в інтернеті, сопи в дві дзюркі, читай статистику по криміналу. Цейевропеєць ти наш. На війні без горілки люди гинуть, і ніхто не знає коли закінчиця війна.
12 Квітня 2021, 00:22
Кримінальна ситуація в Україні нажаль не покращується. Співчуваю родині загиблого.
12 Квітня 2021, 00:41
А хто вбивця?
12 Квітня 2021, 00:55
Житель смт дубище
12 Квітня 2021, 02:40
На думку спадає лише Артур, який зарізав в Дубищах біля магазину одного чоловіка і порізав ще одного
12 Квітня 2021, 03:14
Треба горлянки перерізати і хати спалювати тим мразям які продавали або і досі продають наркоту і самогон. Тоді не буде вбивств після спільного розпиття. Поспоювали тварі жителів Дубищ.
12 Квітня 2021, 11:39
Шановні це і є Артур жаль що людину вбили співчуття рідними такий біль втрати ніколи не забудеться
14 Квітня 2021, 17:23
Яка різниця з ким вбитий сідав чи не сідав пити?! В вбивстві винен лише вбивця!