У Рожищі добровольці провели тренування та записали відеозвернення

08 Квітня 2021, 13:42
6271

Добровольці з Рожищенщини та інших куточків Волині під час тренування записали відеозвернення. Вони наголошують, що готові у разі потреби стати на захист України.

Захід влаштували ввечері 7 квітня. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Від імені добровольців висловився керівник волинського осередку «Нацкорпусу» Андрій Дяченко.

«Важко сказати, чим займається Українська держава. Сподіваюся, вона займається вибудовуванням дипломатичного фронту оборони, розбудовою нашої армії. Але ми точно знаємо, чим повинні займатися ми, свідомі, патріотичні волиняни, громадяни України. Ми тренуємося. Україна повинна бути готовою, а ми готові уже», – констатував Дяченко.

На завершення тренування добровольці розстріляли полотно із зображенням Москви.





Коментарі
08 Квітня 2021, 17:30
Добровольцям Слава !! Очистіть кабінети міськ.ради і мера ПОЛІЩУКА від корупції і повиганяйте їх за бездіяльність і срач у Рожищах !!!!
08 Квітня 2021, 17:54
ДОБРОВОЛЬЦІ !!ЗАХИСТІТЬ РОЖИЩЕ і СЕЛА ОТГ від ЗЛОДІЙСЬКОГО мера ПОЛІЩУКА і ЙОГО КОМАНДИ,в тч.ЗЛОДІЇВ-АЛКОГОЛІКІВ-старост ЛУК'ЯНЧУКА і КАСЯНЧУКА !!СЛАВА ДОБРОВОЛЬЦЯМ !!!!
08 Квітня 2021, 18:42
Що за фігня? Де СБУ? де МВД? хто це такі? звідки вони вилізли? звідки в них зброя? Куди котиться ця держава, жесть.... <br/>P.S. Герої бля...ь слабо поїхати в Москву і там на пряму постріляти по червоній площі?, в Рожищах за тисячу кілометрів показуєте які пєрци.
08 Квітня 2021, 20:15
А для чого їм Москва? Це ж чужа територія. Хлопці в себе вдома. <br/>У нормальній державі якраз кожен громадянин має зброю.<br/>А слабо було твоєму батьку витертися об штору, щоб ти терпіла не народився.
09 Квітня 2021, 00:38
Довбіню ти постсовдеповский, твоя відразу біжить все змити, мабуть для того - щоб таких як ти &amp;quot;шарикових цейевропейських&amp;quot; ненаплодити.
09 Квітня 2021, 01:24
Розстріляли полотно. На більше вони не здатні
09 Квітня 2021, 13:25
Цю ракову пухлину треба видаляти ще із зародку,щоб не пішли метастази...І на що дивляться правоохоронні органи?
09 Квітня 2021, 13:47
Для мене це дійство-як провокація! Хлопці чи думаєте ви про наслідки.Ірина Ющук ти теж подумай перш ніж таке організовувати!
09 Квітня 2021, 13:48
Хотілось щоб цю статтю видалили.
09 Квітня 2021, 14:54
Ти в своїй уяві був коханцем моєї,а насправді спускав і спускаєш собі на ліву руку і витираєш в рушник ,а потім носишся з ним по хаті.<br/>П.С. Бачу тебе так довбіня бомбануло що цілий час писав репліки
09 Квітня 2021, 15:22
Йолопе, ти так реалістично написав про ананізм. Це ти робиш, бо твоя з тобою вже давно не спілкується. Може тобі піказати де можна з незакомплексованими жінками познайомитись? Чи тебе, крім мови, томосу, і ЄС вже нічого не цікавить. )))
09 Квітня 2021, 15:44
Шось мені підказує, що ці патріоти, коли побачать живих бурятів на БМП - почнуть втікати аж понос буде бігти по ляжкам. Поруч будуть бігти підстаркуваті патріоти - бурий, дуля, паламар, і старі патріоти - карека, ткачук.
09 Квітня 2021, 15:49
Родина Добровольських на чолі з Дідом Ананьком взмозі зупинити московського агресора. Всі інші слабаки.
10 Квітня 2021, 01:04
Людино дорогенька, ви пропонуєте групі людей, які мають предмети візуально схожі на зброю, вчинити протиправні силові дії стосовно легітивного держслужбовця, який знаходиться в державній адмінбудівлі. Вам статті КК України назвати, чи ви саменькі в &amp;quot;гуглях&amp;quot; пошукаєте та почитаєте?
10 Квітня 2021, 21:32
Хто такі Карека і Ткачук? Чим вони відомі?
11 Квітня 2021, 15:48
Не рекламуйте фаШизм
11 Квітня 2021, 17:13
Ви краще менше дивіться російської пропагандиської х*йні. Доречі, в братній росії такі &amp;quot;фашисти&amp;quot; не бігають. Росіяни бігають на територіях інших країн, але &amp;quot;іх там нєту&amp;quot;.