Рожищанка не змогла потрапити до цілодобової аптеки, що нещодавно запрацювала

01 Квітня 2021, 13:33
9611

Намагаючись втамувати зубний біль, рожищанка прийшла до нічної аптеки, що нещодавно запрацювала у приміщенні Рожищенської багатопрофільної лікарні. На жаль, купити ліки не вдалося.

Неприємна ситуація сталась вночі на 1 квітня. Про це жінка розповіла Район.Рожище.

Вона прийшла до аптечного пункту о 3:15, дзвонила та стукала у двері протягом 20 хвилин, проте ніхто не відчинив та не продав ліки.

«Довелося терпіти біль аж до ранку. Не знаю, чи то аптекар так міцно спав, чи гуляти десь вночі пішов, та світло у приміщенні світилося постійно», – розповіла жінка.

Нагадаємо, аптека у лікарні відновила цілодобовий режим роботи три тижні тому.

Читайте також: Перші 100 днів Рожищенської громади: якими вони були і що далі

 

Коментарі
01 Квітня 2021, 17:19
... і зразу звернулась до району Ро? не логічно було би звернутись до керівництва аптеки чи в крайньому випадку до Редзія?<br/>а журналісти вже взяли коментар в аптекарки, перш ніж публікувати що попало?
01 Квітня 2021, 17:52
Треба було їхати вночі до стоматолога КОВАЛЬЧУКА !! КОВАЛЬЧУК за ГРОШІ вночі всіх прийме і обезболить !!!!!!
01 Квітня 2021, 17:55
Хороша думка
01 Квітня 2021, 18:01
На приймальне треба було зайти, там має бути щось з групи анальгетиків. Також треба вчасно відвідувати стоматолога, мати домашню аптечку. А взагальному треба було менше по майданах скакати, тоді були б і аптеки з продавцями-фармацевтами, були б тарифи на комуналку менші, навіть півасік для дітей Богдана був би доступним за ціною.
01 Квітня 2021, 18:08
Невже тепер в Рожищах немає цілодобових точок зі шмурдяком? Треба мати в заначці флакон бімберу. Два стакани вмазати - допоможе краще ніж темпалгін.
01 Квітня 2021, 18:14
Тобі пан Ковальчук щось погане зробив,що поганого в тому що Людина може допомогти вночі навіть за гроші, чи ти привик щоб безкоштовно все було і вночі і вдень. СОВОК НЕЩАСНИЙ!!!
01 Квітня 2021, 18:32
Зараз лікарні зчинився скандал роздали ковідні гроші бухгалтерії ПРОШМАНДОВЦІ ЗАРІЦКІЙ ВЕЛИЧКО СОЛІДНІ СУМИ А ЗВИНУВАЧУЮТЬ ЛАБОРАТОРІЮ.ВЕЛИЧКО ВЕДЕ РОЗСЛІДУВАННЯ ХТО НАПИСАВ НА КИЇВ А ПОТРІБНО ПРОВЕСТИ РОЗСЛІДУВАННЯ ХТО ГРОШІ РОЗДЕРИБАНИВ
01 Квітня 2021, 19:44
Невже у нормальної людини немає обезболюючого в домашній аптечці,???Це ненормально звинувачувати аптекаря,!!!
01 Квітня 2021, 20:09
&amp;quot;Дуже важлива інформація&amp;quot;.Таке враження,що ця дама вирішила показати, який у неї манікюр,ось і все.
01 Квітня 2021, 21:32
І правильно ,що людина написала сюди. Бо має бути Аптека доступна цілодобово! Це не просто її примха, і не важно що це зубний більі ще щось.
01 Квітня 2021, 22:34
В мене питання до &amp;quot; якоби потерпілої&amp;quot; :<br/>1.Зуби болять тільки по ночам!!!А вдень що Ви робили???<br/>2.Як фотографувати то часу і розуму вистачило,а як підійти до дверей Приймального відділення,то ні!!!!!?Чи то і не боліло нічого,а піар в соцмережах та інтернеті- велика сила,- враз лікує все,просто панацея якась!!!!!<br/>3.Якби Ви і справді дзвонили той проміжок часу,який вказали у сказрі-статті,то ви б не лише розбудили,буцімто,сплячого фармацевта,а й пів закладу !!!<br/>P.S. А ви,ЗМІ,не про те пишете,в нас в місці є більш болючіші питання,ніж чиїсь невчасно лаковані зуби!!!!!!!!!!
01 Квітня 2021, 22:36
Якби Вам так сильно щось боліло ,то пішли б до стоматолога,а не в газету!!!!!!!!!!!!!!Всі ми люди!!!!!!!!!Всі працюють!!!!!!!!Не втомлюєтесь?!!!!!!!
01 Квітня 2021, 23:54
&lt;p&gt;РІКТОМУ ПОСТУПИВ НА ПРИЙМАЛЬНЕ ВІДДІЛЕННЯ ЛІКАР ХІРУРГ СОЛОДУХА, ЧЕРГУЄ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР РАДЗІЙ ПОТРІБНИЙ УКОЛ ЕУФІЛІН,НЕМАЄ НА ПРИЙМАЛЬНОМУ ВІДДІЛЕННІ УКОЛА, ДРУЖИНА БІГАЄ ВНОЧІ ШУКАЄ ЕУФІЛІН .СОЛОДУХА ПОМИРАЄ.ЧИ ПОТРІБЕН СЬОГОДНІ ТАКИЙ ГОЛОВНИЙ ЛІКАР А ЗАРАЗ ДИРЕКТОР,ГНАТИ&amp;nbsp;З ЛІКАРНІ,&lt;/p&gt;
01 Квітня 2021, 23:57
Ця &amp;quot; цілодобова&amp;quot; аптека була відкрита тільки для піару,як і &amp;quot; приймальня&amp;quot; депутата- зрадника Рубля.
02 Квітня 2021, 02:04
З 1 квітня))).
04 Квітня 2021, 03:10
Люди, то якась дурні, чи заказуха. Я вчора вночі пивезла з приступом матір в л. Обстежили лікарі,. Ходила я серед ночі в н ап. Аптека працювала. Може нічна аптека комусь поперек горла..
04 Квітня 2021, 03:54
Хто зна який день видався у фармацевта?! Перш за все завжди треба лишатися людьми, а то їм, можливо, і до вбиральні вийти не можна, або заснути! А зуби треба лікувати вчасно, впринципі як і, взагалі, про здоров'я дбати! А, особливо НЕРВИ!!!
04 Квітня 2021, 03:57
Ой, а де фото з манікюром???
04 Квітня 2021, 15:46
Ляля сховала манікюр, щоб ніхто не впізнав сонцесяйну особу. Скромність прикрашає людину.
04 Квітня 2021, 16:10
Добре, що хоч додому до міського голови не поперлися, з вимогою проконтролювати роботу аптеки в нічний час. Рожищани взагалі люди серйозні, ініціативні, пробивні. Наприклад патріот Валерій Борисович запросто може вирішувати глобальні питання о пятій ранку біля зачинених дверей міськради.