У Рожищі хочуть зводити торгово-офісні будівлі

01 Квітня 2021, 10:23
8097

У Рожищенській міській раді затвердили детальний план території земельної ділянки для будівництва торгово-офісних будівель на вулиці Гагаріна.

За відповідне рішення депутати проголосували під час чергової сесії. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Депутати затвердили детальний план території земельної ділянки, площею 0,0480 гектара, на вулиці Гагаріна у Рожищі для будівництва торгово-офісних будівель.

Кадастровий номер земельної ділянки – 0724510100:01:009:0037. 

Скріншот з кадастрової карти.
Скріншот з кадастрової карти.

Читайте також: На центральній вулиці Рожища зводитимуть торгово-офісну будівлю

Коментарі
01 Квітня 2021, 13:51
Напишіть конкретно, які торгово-офісні будівлі мають будуватись і ХТО власник .Таке враження,що Рожищам потрібні тільки офіси.Куди,крім стакана дивиться мер ПОЛІЩУК і про що,крім власної вигоди він думає
01 Квітня 2021, 14:20
Як пишуть у статті, за це рішення проголосували депутати. Як же ви підтримали, якщо не знаєте хто і що будує???????????? Певно в стакан перед тим заглянули)
01 Квітня 2021, 14:46
Я голосував проти.А от куди дивиться мер ПОЛІЩУК,крім стакана і свого кармана........
01 Квітня 2021, 15:33
Люди мають достатньо грошей - тому і будують. Проводять інвестицію своїх фінансів у нерухомість. Чи ви думаєте, що барига піде на контрактну службу в АТО/ООС, щоб боронити Україну від різної рускої і нерускої срані - якій гроші платять з бюджету РФ. В АТО пішов Плоцедимчик, бо був простим та наївним пацаном і немав грошей, щоб зробити весілля...Вєчная память. В АТО заперли Васю Смолярчука, бо він був селюком з багатодітної сімї, а всім мажорам та баригам йти в АТО не можна...Вєчная память. Це в державі Ізраїль всі громадяни проходять службу в армії. По нашій вулиці Драгоманова побудуйте який небудь торговий центр, буду дуже радий. Доречі, Лондон - місто міжнародних банківських установ. Незабаром Рожище стане містом торгово-офісних центрів без громадської уборни.
01 Квітня 2021, 15:47
У всіх цивілізованих країнах торгівельно- офісні приміщення зводяться разом з вбиралнею.Тільки в нас вони зводяться без.Схоже в бубочки не вистачає мізків щоб поставити умову про зведення будівель разом з туалетом для громади
01 Квітня 2021, 16:58
Поліщук дивиться ,щоб йому було добре!!!
01 Квітня 2021, 17:41
Порядок у Рожищах був при АЛІЄВІ та ЗАМЛИННОМУ! При алкоголіку ПОЛІЩУКУ-срач і бездіяльність !!!!!
01 Квітня 2021, 18:07
Порядку не було при жодному з мерів і не буде... Бо... діло не в них, а в ваших головах і в тому, що у них коїться. Там срач і тому у нашому місті буде те саме, аж поки кожен не зрозуміє, що почати треба із себе.
01 Квітня 2021, 19:49
Навіщо видаляєте коментарі про тупого владолюбця мера ПОЛІЩУКА !! Цим ви,пані Воротна значно понижуєте свій рейтинг !!! Майте на увазі !!!!!
01 Квітня 2021, 21:02
Твої коментарі вже зовсім не смішні. Видно, що пише людина, яка дуже боязка і всім заздрить. А попробуй щось зробити, а не тільки сранню обливати зі своєї засади.
02 Квітня 2021, 03:32
бурий лічи шизу ане пишеш тут хєрню всяку на людей, а інші тупорилі тільки тішаться
02 Квітня 2021, 14:17
То в тебе полова в голові.
02 Квітня 2021, 15:13
до 00,32-як бурий щось може писати?безграмотний він!