Новини року: найрейтинговіші публікації на Район.Рожище

25 Липня 2017, 07:08
4386

Редакція Район.Рожище 25 липня святкує День народження.

25 липня 2015 року наше видання запрацювало онлайн і з цього часу щодня без вихідних висвітлює життя Рожища та району.

Район.Рожище – це видання про життя міста. Його побут. Його атмосферу. Його контекст. Його минуле і теперішнє. Про життя людей у місті, їхні свята і проблеми. Журналісти «Район.Рожище» завжди там, де люди, саме у цьому фішка інформаційного ресурсу. Наш девіз: «Тримайте руку на пульсі міста!».

Але Район.Рожище – це не одиноке ЗМІ. Ми працюємо у когорті гіперлокальних видань мережі Район.in.ua. Зараз їх є 11  (Район.ЛюбомльРайон.РожищеРайон.Камінь-КаширськийРайон.ЛуцькРайон.ШацькРайон.ГорохівРайон.КовельРайон.КіверціРайон.Володимир-ВолинськийРайон.Острог та Район.Маневичі), але на старті ще кілька нових видань.

До другої річниці роботи Район.Рожище ми зібрали ТОП-15 найпопулярніших новин на сайті, що вийшли з 25 липня 2015 року по 25 липня 2017 року, та кількість їх переглядів.

Найбільш резонансними новинами були звістки про аварії, наслідки пожежі, повідомлення про розшуки людей, інформація про те, що хтось потребує допомоги та успіх рожищенських школярів.

Словом, дивіться самі!

1. "Майдан голосив, ридав і клявся не забувати тебе… ", - Юліанна Марценюк – 24 331 

2

2. Рудка-Козинська: невідомий замордував пенсіонера, а його внучку вбив на очах в однорічної дитини – 13 737

3. СКАНДАЛ: Бійці АТО «кинули» владу на самоті під час урочистого концерту – 9 092

1

4Топільно: «Мамо, я вас люблю, але жити не хочу»: 13-річна дівчинка написала «передсмертну» записку, а тепер за її життя боряться лікарі – 7 658

5У Рожищенській райлікарні назрів бунт  – 6 854

6У Луцьку п’яний священик побив пенсіонера-рожищенця – 6 556

7. Рудка-Козинська: водії можуть допомогти розкрити подвійне убивство – 5 878

1

8Топільне: водій не вибрав безпечної швидкості та звалив... бетонний стовп – 5 846

9. У виконавчій розповіли про авансовий внесок за примусове виконання рішення – 5 686

10Рожище: нічні гуляння з бійкою та госпіталізацією у лікарню – 5 625

11. Рудка-Козинська: на ток-шоу «Говорить Україна» виясняли, хто вчинив подвійне вбивство – 5 398

12. Щоб зупинити водія-рожищенця поліція використала зброю – 5 347

13На шоу-програмі «Стосується кожного» говорили про сім'ю Зубаль з Топільного – 5 310

1

14. Рожище: завідувачку ДНЗ №1 визнали винною у вчиненні правопорушень пов’язаних із корупцією – 5 060

15. Ікону Божої Матері підкинули під дерево поблизу Кременця – 5 018


 

Коментарі
25 Липня 2017, 11:55
А чого мої доробки під ПРАВИЛЬНИМ керівництвом Оксани не включили до рейтингу???
25 Липня 2017, 15:54
Вітаємо. наснаги вам терпіння, хороших тільки новин
25 Липня 2017, 16:26
Вітаю улюблений Район!!! Натхнення Вам!!!
25 Липня 2017, 19:26
НАЙКРАЩИЙ сайи!!! НАЙКРАЩІ новини!!! НАЙКРАЩІ ЖУРНАЛІСТИ!!!
26 Липня 2017, 00:07
Дякую за новини.Актуально,цікаво та завжди щось новеньке ,про ,що хотілося б взнати!Вітаю !ідей,наснаги,вдячних читачів та численних підписників!
26 Липня 2017, 03:24
Видаляються без зайвої причини коментарі ,багато замовного матеріалу,забагато новин рпц а справи інших конфесій не просвічуються,Багато подається сирого матеріалу без інтервю чи пояснень..А так сайт нічого)).Буду здивований якщо цей коментар не видалять..
26 Липня 2017, 09:28
Жодного разу мій коментар не був видалениЙ! То я так, щоб ви розуміли, що треба писати з розумом. По-друге - киньте пару посилів на замовні статті. І да, вам треба змінювати з середини!
27 Липня 2017, 22:31
посилання(Район Рожище)перегляньте ленту новин і ви все зрозумієте))Якби я так розхвалював статті як ви , то і мої коментарі б не видаляли..Коли нас критикують то ми удосконалюємось..І це нормально.Я нічого не маю проти цьго сайту.це клопітка праця журналістів..Але коли ми будемо прославляти то це не будуть новини а суцільний замовний матеріал мило і сирець)))Я думаю це вам пора змінюватись і не тільки з середини мені нагадуете обком партії(((ура товарищи---І всі хлопають ураааааа)))http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/36186-iuliia-timoshenko-pozbavlennia-saakashvili-ukrayinskogo-gromadianstva-tse-brudna-politika я просто відкрив сайт і ось останне посиланняhttp://rozhyshche.rayon.in.ua/news/35003-50-tisiach-volinian-proti-prodazhu-zemliхіба це новини???http://rozhyshche.rayon.in.ua/news/36118-sergii-evtushok-pozachergovi-parlamentski-vibori-neminuchi хіба це новинитак люди зараз не дурні шановна