Пізні гуляння в Рожищі закінчуються бійками

23 Липня 2017, 14:51
7316

У ніч з суботи на неділю, 23 липня, самооборонівці в складі ГФ «Варта громади» зафіксували чергові порушення правопорядку: бари традиційно працюють до ранку, спиртне продають на АЗС міста, а п'яні «відпочивальники» вирішують свої проблеми за допомогою кулаків та лайки.  

Про те, чим живе місто тоді, коли більша половина його мешканців йде на відпочинок, повідомляють самооборонівці на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«22.07 о 20.00 заступили на чергування у складі ГФ «Варта громади». Загалом, вечір видався спокійним. Найбільше пожвавлення у вечірню і нічну пору - на двох АЗС міста. Люди приїздять купувати алкоголь. Декому наша присутність одразу псувала апетит. Але були й такі сміливці, які намагалися спровокувати продавця. І хто ж знає, що відбувається на заправках, у ті дні, коли Варта громади не чергує.... Чому сюди, ніби метелики на світло, ввечері злітаються рожищани?

Розважальні заклади продовжують ігнорувати розпорядження міськради. Лише один бар «Квадрат» закривається вчасно. «Люкс» і «Джаз» працюють майже до ранку. Як результат після 2 години ночі градус підвищується і зав'язується бійка. Молодики «місять» один одного і ось один з них вже лежить на асфальті. Викликаємо поліцейських з райвідділку. Їде авто з мигалками, а молодь не поспішає розходитися.

Патрульний Шкуренко «провів роз'яснювальну бесіду» з дебоширами. Поліцейські покидають місце події, а розгнівані забіяки в бажанні відімстити нам за виклик правоохоронців йдуть копати автомобіль, на якому ми пересуваємось.

Вимагаємо у поліції скласти протокол на порушення режиму роботи баром «Люкс». Побачимо, чи притягнуть власників закладу до відповідальності, і який буде ефект...», - йдеться у дописі.

Також читайте: Рожище: нічні гуляння з бійкою та госпіталізацією у лікарнюУ Рожищі вночі продають алкоголь попри заборони.




 

Коментарі
23 Липня 2017, 19:33
Якби поліція захотіла б, то вона б закрила бари.
23 Липня 2017, 20:17
А для чого їх закривати?<br/>Хто не хоче то хай не ходить туди, тим більще що барів нормальних немає тут
23 Липня 2017, 21:51
Бари мають право на існування, але згідно закону! і якби всі дотримувалися порядку і закривалися вчасно, слідкували за розпиттям спиртного неповнолітніми (та і повнолітніх, але тих в кого уже &quot;передоз&quot; виганяли трохи із закладів) то було би все добре. Тут поліції треба більше цим зайнятися та і керівникам закладів!
23 Липня 2017, 23:41
та позакривати ті гадючникі...
23 Липня 2017, 23:43
поліція то зброд блатних і ніщих..вони самі бояться..понабирали тих поліцаїв чорт знае кого........
24 Липня 2017, 00:49
Треба ще батьків питати де ходять їхні діти7
24 Липня 2017, 01:21
То чому бари не дотримуються законів міськоі ради і не закриваються вчасно.
24 Липня 2017, 01:31
А де знаходиться в цей час керівництво закладів???
24 Липня 2017, 10:07
Керівництво за кордоном, патрульна поліція чому не патрулює?
24 Липня 2017, 11:15
Нехай &quot;варта громади&quot; почне з себе!!! набрали туди не самих кращих, деякі з них показують приклад як п&quot;яними їздити за кермом і провокувати ці ж бійки. А ГАДЮШНИКИ давно пора закрити!!!
24 Липня 2017, 17:57
Молодці, що варта громади піднімає це питання. Бари повинні закриватись вчасно і не працювати цілу ніч.<br/>А ці , що нелегально працюють, то нехай несуть відповідальність. Молодь понапивається до білої гарячки і дебоширить. Все ж ,якби вночі не було б де взяти і купити спиртні напої, то такого не було б.
24 Липня 2017, 18:16
Нужно больше деняг !!!!!
24 Липня 2017, 18:16
Нужно больше деняг !!!!!
24 Липня 2017, 21:07
Цікаво те що шановна Варта громади не контролює людей в своїх лавах. Один день вони &quot;діжурять&quot; а у вільний час стають тими ж самими клієнтами нічних закладів з можливітю подебошити. Достатньо попросити у працівників барів чи заправок подивититись відео з камер спостережень. А що поліція?- визвали, а тут свої, Самооборона! Тихенько поїхали. Чи не так шановний пан Старіков і його друзі? Хто його взагалі туди взяв.
24 Липня 2017, 21:25
Таки правда! За всіх не скажу є порядні з тих що знаю. А є просто ті яких ніде не беруть, бо ж вони не до роботи, а потрібно десь пристроїтись.
25 Липня 2017, 00:19
бари не дотримуються законів міськоі ради бо не має таких законів. Щоб ти зрозумів скажу простіше -міські ради не видають законів а дотримуються самі їх.
25 Липня 2017, 00:25
Так в чому питання відкрий свій бар купи ліцензію і навіть не відкривай його взагалі на цілий день, як в анекдоті &quot; на зло кондуктору куплю білет але піду ногами&quot;. Та чогось не має таких патріотів. Є тільки ідеологи що і де закрити, добити, розвалити.
25 Липня 2017, 01:27
наших людей потрібно бити рубльом.. варта громади скоро буде мати право виписувати адміністративні протоколи.. от тоді заплатить люкс і джаз пару раз.. і будуть думати чи закриватися вчасно. а бійки та п&quot;янки були завжди.. і ніхто окрім батьків цього не зупинить.. звичайно, поліція не на місці, але за нами цей контроль першочергово!
25 Липня 2017, 02:08
Батькам треба своїх дітей глядіти, а не хтось їм щось повинен глядіти.
25 Липня 2017, 13:44
Просто дозвольте стріляти на ураження і поліція швидко вирішить усі проблеми з алкашньою.
26 Липня 2017, 20:24
Одного другого відправити в світ іной і заспокояться
26 Липня 2017, 21:00
Синок славнозвісний Матвєй любить нерви продавцям потріпати, норахунок продажу алкоголю в ночі. Нагло бере бутилки і йде з магазину, швиряє гроші продавцям, і йому свеодно. І що скажете з ним робити!!!! Шановні Самооборона!!! Чатуйте його, поставте в рамки. Йому ж все сходить з рук. Аварія, дибоширства, хамство та нахальство до простого люду
27 Липня 2017, 17:24
Матвей тобі пі...да!!!