Дітей з православно-патріотичного табору евакуювали рятувальники, поліція та священики

21 Липня 2017, 11:15
4047

Рятувальники, поліція та священики евакуювали дітей з православного табору, що розмістився на Чебенях.

Сильна злива і гроза, яка пройшла у четвер, 20-го липня, «розігнала» табір, який розташувався в урочищі Чебені біля села Кобче Рожищенського району, - пише Волинське Агентство Розслідувань. 

У Православному патріотичному дитячому таборі було 160 дітей та 50 дорослих.

Відпочинок у ньому мав закінчитися у п’ятницю, 21-го липня. Однак, через погані погодні умови дітей змушені були забрати значно раніше.

Сильний дощ намочив намети і їх позносило вітром. Негода налякала дітей і тому священики до 3 год ночі розвозили діток по домівках.

Однак, через сильний дощ дорогу розмило, тому дістатися туди легковим транспортом було неможливо. Через таку ситуацію довелось викликати на підмогу рятувальників ДСНС на автомобілі ЗІЛ та екіпажі поліції, які й допомагали розвозити дітей до дому.

Читайте також: Як діти відпочивають у православно-патріотичному таборі «Чебені».

Коментарі
21 Липня 2017, 15:38
понеділок, 20-го липня
21 Липня 2017, 15:52
Дякуємо!
21 Липня 2017, 17:34
Не пишіть неправди. Мою дитину в Копачівку привіз священик з Рудні. В нього в машині було дітей з 20, яких він розвозив по всьому районі
21 Липня 2017, 17:51
Думайте що пишете, ніякої проросійської маячні руської а не русскої церкві як ти один з другим пишеш не пропагують. Напевне Шкільному дуже шкода що табір проводила УПЦ а не грекокатолицька церква.Він думає що в районі на довго, але він не пуп землі як в своєму барі.Для чого писати неправду. Священники взяли на себе велику відповідальність за дітей, щоб хоч трішки діти оздоровились, і зовсім не винні за природні катаклізми. А ще дорогу розмило сильніше із за того, що ФП "Приріст" в особі Самолюк Ірини Сергіївни з с.Ужова передискувало дорогу і це знає сам Шкільний, скіль розуму потрібно мати щоб дискувати дорогу. А відповідні служби повинні бути поінформовані чи сільською радою Кобче чи РДА про продисковану дорогу.Чому Школьник мовчить, чи можливо сам пише коментарі під псевдо ПС та читач бо не грекокатолики.
21 Липня 2017, 17:59
Не пишіть брехні, дітей розвозила поліція, ДСНС та священники.Якщо збираєте інформацію, то збирайте будь ласка тільки правду
21 Липня 2017, 19:12
Священики розвозили дітей.Велике спасибі.Коли приіхали поліція та мчс дітей вже розвезли священики.Це мама яка там була.
21 Липня 2017, 22:22
Мої дітки теж відпочивали в цьому таборі. Дуже задоволенні. Правда, гроза усе зіпсувала, довелось їхати опівночі і забирати їх. Але наступного року хочуть ще їхати.
21 Липня 2017, 23:24
Хіба у нас є велика община греко-католиків? Тож наче церкву тільки недавно відкрили, кільк ароків тому назад здається
21 Липня 2017, 23:28
вибачте, не до тієї статті коментар, на жаль вижадити не можна
21 Липня 2017, 23:29
ой, таки до цієї, новин просто багато, поки перечитаєш за день то заплутаєшся))
21 Липня 2017, 23:31
Гі- гі
22 Липня 2017, 00:32
На разі капличка, а не церква греко-католицька. Коли ще буде церква -час покаже, а будинок поза капличкою росте як у казці "не по дням, а по часам"
22 Липня 2017, 00:36
не правда..дітей забирали батьки
22 Липня 2017, 00:46
Я не грекокатолик я православний
22 Липня 2017, 01:00
Ти що хворий??? " Боженька покарала"??? Кого??? Дітей, які замість того, щоб десь тинятися чи сидіти в інтернеті присвятили кілька днів відпочинку на повітрі, рухливим іграм, молитві, посповідались та причастились??? Чи може священикам які не пожаліли власного часу, сил та нервів, взяли на себе таку відповідальність щоб діти відпочили духовно та фізично, знайшли собі друзів, оздоровились???? Це просто погода, буває всяке, діти не розчаровані а навпаки задоволені, і хочуть на другий рік знову в табір!!! Так що не меліть дурниць!!!
22 Липня 2017, 11:06
Будьте добріші шо ви гоните один на другого,яка різниця кого хто розвозив,розвизли,діти довольні і добре.
22 Липня 2017, 11:07
Завжди читаю коментари,якийсь (БРЄД).
22 Липня 2017, 13:28
не УПЦ, аУПЦМП!!! Назвіть дату коли Михайлівська церква стала українською? З 1943 по1948рр вона була українська. Після 1948 стала московською! Прошу назвіть рік коли церква повернулась під юристдикцію України? Цього хотів протоієрей Семіон (Семен Дем"янович Говдій) , який віддав церкві понад 38 років. Але не судилось!!!
22 Липня 2017, 14:33
Я знав отця Семена. Коли НРУ в 90рр. проводив мітинг(Чорнобильська трагедія) били церковні дзвони. Він сказав так "Україна стає незалежна, Михайлівська церква повертає назву УАПЦ!!!" Але його примусово_добровільно в 1990році відправили на пенсію. Він мав на той час 83роки. Але два ,три роки він ще міг служити. Керівництво знало його відданість український ЦЕРКВІ!!! Тому так сталося. Отож не УПЦ , аУПЦ МП. Слухайте і читайте провіднних журналістів і письменників. Люди повинні знати історію української церкви!!!
22 Липня 2017, 16:01
не було московських попів..були лиш мчс і поліція
22 Липня 2017, 16:08
Існуюча нині УПЦ (що знаходиться в юрисдикції Московського Патріархату) має статус так в лапках)))&quot;незалежності і самостійності в управлінні&quot;, і є Церквою в Церкві! Це не відповідає нормам права Православної Церкви. Структура Православної Церкви знає тільки автономний або автокефальний статус.<br/>І фактично, не будучи Церквою УПЦ (Московського Патріархату) не має права скликати архієрейські і інші Собори. Такі структури можуть бути названі тільки зборами або нарадами єпископів, про що свого часу підкреслив Вселенський Патріарх Ворфоломій в розмові з нині спочилим Патріархом Олексієм ІІ.Оскільки УПЦ (МП) підпорядкована РПЦ (церкві іншої держави!) - то, як би Вам цього не хотілось, вона не є і не зможе бути самостійною у своєму управлінні! І Патріарх Московський не перестане бути для неї і для Вас &quot;великим господином и отцом&quot;!<br/>А на скільки УПЦ МП самостійна взагалі?<br/>Згідно статуту РПЦ, миро Київський митрополит отримує з Москви, хоча традиційно воно варилося саме у Києво-Печерській Лаврі! <br/>Відсутність помісного статусу не дає УПЦ МП офіційного права спілкуватися із повнотою вселенського православ'я поза Московським Патріархатом. УПЦ МП не має права відкривати власні закордонні парафії та свої подвір'я й монастирі у святих місцях, чи при інших предстоятелях – вони мають бути підпорядковані лише Москві. А от, наприклад, Київський Патріархат має свої парафії від Австралії до Канади, зокрема, дві єпархії у Росії – Білгородську та Тобольську.<br/>Предстоятель УПЦ МП не згадується за урочистими богослужіннями предстоятелями інших помісних церков, хоча сам зобов'язаний їх згадувати. Вам не здається це все несправедливим і образливим ?<br/>Підпорядкованість УПЦ Московському Патріархату є постійним нагадуванням належності України до &quot;русского мира&quot;!
22 Липня 2017, 16:19
Ти хворий
22 Липня 2017, 16:21
Знаєте, ходив і хожу в церкву КП. Але почитавши всю цю агресію, напади, звинувачення, бачу що багато прихожан і долі віри не мають! Видно Ваши священики вас тільки вчать ворожості! Вам не Біблія треба і Бог, вам треба злоба і ненависть. Ви пропащі люди, якщо вас так можна назвати. Ви ніхто і тому так яро доводите свою правоту. Кожен, хто справді вірить, виношує в своєму серці любов! І не важливо чи тобі ставлять КП чи МП, якщо ти керуєшся Книгою Бога. Ви нищите все навкруги. Зараз священики, як ви кажете МП, виграють. Бо не пишуть тут гадості, а дарують любов дітям!
22 Липня 2017, 17:08
Скільки можна перетирати цю тему??? МП чи КП?? У нас в місті на мою думку ніяка конфесії не обіжена, є всі церкви і костел??? Люди чого вам треба??? І скільки вам туди ходить?? З 15 тисяч населення Рожища, у всіх цих церквах і 1 тисячі нема!!!!! То нащо та мова??? Ходіть куди подобається і перестаньте срати один одного!!!!!!
22 Липня 2017, 18:17
Для чого ви все це пишете? <br/>Нащо винити Самолюк і Шкільного? Щоб там не робити, та все одно там дорога з землі і піску. Була величезна злива і дорогу розмило б навіть тоді, якби вона була не задискована! Я їздила з першого року туди. Спочатку дитиною, а потім вожатою. Цьогоріч я просто приїхала на концерт, щоб побачити дітей, вожатих і усіх знайомих і вийшло так, що була в негоду. Дітям там добре, спокійно і весело! Там така атмосфера, що непередати словами. Треба просто подякувати батюшкам і вожатим за це! А ще за те, що вони не розгубилися, були поряд з дітьми, обіймали їх, переодягали у сухі речі, а потім і везли додому! Нащо те все? Це найкращий табір! Люди, цінуйте і дякуйте Богу за те, що маєте!!!
22 Липня 2017, 20:12
читаючі коментарі складається враження що саме прихожани кп хочуть ворожнечі між рожищанами краще помоліться за мир і любов і не сійте розбрату
22 Липня 2017, 20:22
Ніхто не ображає церкву і священників УПЦМП. Діло впринципі Михайлівський храм підпорядкованний Москві чи ні,от івсе. Де малюку краще,у матері на грудях слухати зрозумілою мовою казку, чи у мачухі &quot;на непонятном языке&quot;!!!
23 Липня 2017, 01:18
Ти в той храм ходиш???? Якби ходив, то знав би, а не ходиш то яке твоє діло???
23 Липня 2017, 03:27
Не сваріться за віру, у нас вільне віросповідання. Кожен має власну думку. Невже не можна просто бути пиивітними, щирими і доброзичливими один до одного?! Хіба потрібно судити людину? Кому як добре, то той так і вірить!
23 Липня 2017, 11:11
Правельно. У нас вільне віросповідання. Але треба писати не УПЦ, а УПЦМП. Люди хай самі вирішують куди ходити. Просто не треба приховувати правельну назву церквів. У нас є 4 православні церкви. Це УГКПЦ, УАПЦ, УПЦКП, УПЦМП(московська) замість одної. Кому це вигідно не трудно догадатись.
23 Липня 2017, 11:16
Прошу вибачення.Читати не УГКПЦ ,а УГКЦ.
23 Липня 2017, 14:55
Але для чого через це сваритись?<br/>Це те саме, що виправляти помилки в написанні. Суть від того не зміниться!
24 Липня 2017, 19:48
Подивись реєстр юридичних осіб! Не вводи людей в оману олух!