Вшанували добровольців Рожищенського краю

13 Березня 2021, 16:00
4582

З нагоди Дня українського добровольця у Рожищі відбувся урочистий захід, на якому вшанували добровольців з Рожищенщини, які свідомо стали на захист України.

Захід організували представники «Національного Корпусу» 13 березня у районному дому «Просвіта». Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

На зустріч завітали вояки-добровольці з Рожищенщини, їх близькі, депутати міської ради, громадськість, Рожищенський міський голова В'ячеслав Поліщук.

З нагоди свята захисникам вручили подяки. Також подяку отримали батьки добровольця Ігоря Філіпчука, який загинув 14 серпня 2014 року у бою під Хрящуватим. Вони подякували за те, що побратими не забувають про їхнього сина.

Присутні переглянули фотопрезентацію, присвячену добровольцям краю та фільм «Форпост».





Коментарі
13 Березня 2021, 21:23
То ж правду кажу. Як урочистості то сам біжить а як щось зробити то замів за 7 зверненням відправляє.
13 Березня 2021, 22:57
ти хоть був на заходах тільки язиком ляпаєш
14 Березня 2021, 10:07
<p>Навіщо десь бути? Тут і так видно- коли якась робота бубочка не при ділах, самі розрулюйте. А коли якісь урочистості то тут як тут, фізіономією просвітити треба ж.</p>
14 Березня 2021, 13:13
От і вся робота мера ПОЛІЩУКА,зробити собі фото і рекламу,який він роботяга,аж стогне від роботи,так йому погано !!!!!
14 Березня 2021, 18:27
я не захищаю і не проти Поліщука. Але в кожній статті читати, що Поліщук В. нічого не робить це вже якось гидко. Таке враження, що всі керівники міської ради,райдержадміністрації,районної ради, які були перед Поліщуком прямо гори вернули, прямо європейське місто було... от один Поліщук нездара!! Це пише людина, яка ображена на життя, яка обділена увагою, яка хоче показати себе як знавець в усьому.Правда тільки потихеньку із-за кущика бо авось не підтримають його писанини, як підпишеться своїм справжнім ім'ям!!!!
14 Березня 2021, 18:44
Ну якщо ти тупеньке не бачиш всієї картини <br/>не роботии бубочки тоді це не означає що він такий класний чувак
14 Березня 2021, 23:29
А ти не тупеньке, ти недорозвинуте, гниле створіння, яке дорвалося до тикання пальцем по клаві й ллєш тільки гівно, яким переповнене твоє єство. Сходи до церкви, покайся, може ще не пізно.
15 Березня 2021, 09:45
Давай зустрінемось і ти проведеш просвітницьку роботу зі мною не гниленьке
15 Березня 2021, 11:06
До коментаря вище<br/><br/>16:44 14.03.2021 я вже стільки прожила, що такого &amp;quot;створіннячка&amp;quot; як ти ще не &amp;quot;створили&amp;quot;. Так що висловлюй свої РОЗУМНІ ідеї щодо розбудови міста, підсказуй як працювати органам влади і надалі, тільки спокійно. Зайди в кабінет до міського голови і спокійно вислови свої ідеї (тільки розумні і обгрунтовані розрахунками) щодо розвитку нашого міста!!!! А не із-за кущиків гав цюцю-гав.От якось так!!)))