У Дубищі стався конфлікт у кабінеті сімейної лікарки

10 Березня 2021, 10:23
14853

У селищі Дубище пацієнтка потрапила у неприємну ситуацію із сімейною лікаркою, дійшло до штовханини у кабінеті медички.

Неприємність трапилась 9 березня. Про ситуацію пацієнтка Валентина Романюк розповіла у фейсбук-групі.

Жінка розповідає, що все почалось із того, що під кабінетом почула, як лікарка обговорює її стан здоров'я з іншою пацієнткою.

«Отож, звернувшись сьогодні, 9.03.2021, до свого сімейного лікаря Венедіктової С. П. по особистому питанню і не отримавши кваліфікованої консультації, чекали під кабінетом документи. За хвилину стали свідками того, як лікар голосно стала обговорювати мої сімейні обставини та хвороби з іншим пацієнтом.

Почувши розмову лікаря, зайшла в кабінет і зробила зауваження щодо розповсюдження недостовірної і образливої інформації щодо моєї сім'ї та мене особисто. Неочікувано пацієнтка, яка була на прийомі, стала з невідомих причин з криками виштовхувати мене з кабінету і дозволила собі вдарити мене по обличчю. Я вимушена була захищатись, на що лікар ніяк не відреагувала, а коли моя дочка стала на мій захист лікар стала виштовхувати дочку з кабінету і погрожувати», – розповідає Валентина Романюк.

Жінка каже, що не знає причини, чому пацієнтка поводилась агресивно, а сімейна лікарка ніяк не зреагувала на її дії. Вона зауважує, що знає ту жінку лише з лиця.

Про ситуацію Валентина Романюк повідомила керівництву Рожищенського центру первинної медико-санітарної допомоги, там запропонували змінити сімейного лікаря.

«Ми отримали відповідь, що керівництво вплинути на дії лікаря не зможе, тому що лікарю 70+, і потрібно поважати її вік і зважати на її емоційний стан. А єдиний вихід з ситуації – змінити сімейного лікаря. З даної ситуації виходить, що лікар пенсійного віку (конкретна особа) може дозволити собі виходити за рамки лікарської етики та не відповідати за свої дії. Робіть висновки з даної ситуації. Образити нікого не хочу, ображеною залишилася я, але я не дозволю обмовляти і ображати мою сім'ю», – пише пацієнтка.

Коментарі
10 Березня 2021, 12:36
Пишіть заяву в поліції. Що то ще за хуліганство??? Як гроші отримувати за пацієнта, то можна, а як руки простягалися то нікому діла немає?! Що за держава???
10 Березня 2021, 12:44
Дуже погана людина,Венедіктова, мерзенне створіння, нагла тупа абсолютно відсутня будь яка етика. Одним словом їй на конюшні навіть не місце, коней шкода. Хабалка.
10 Березня 2021, 12:52
А може треба вже давно в Дубище привести нормального сімейного лікаря? Тримають пенсіонерів. Два МЕГА крутих сімейних Венедіктових.
10 Березня 2021, 13:03
Підримую попередніх коментаторів.Венедіктова хамка і хабарниця.Треба гнати її з роботи на пенсію......
10 Березня 2021, 13:12
Лікар такого віку, має вже бути на пенсії, а не отримувати заробітну плату за пацієнтів, до яких їй навіть на виїзд їхати не хочеться. Не вірю , що в районі немає жодного молодого лікарня , який мігби обійняти її посаду.
10 Березня 2021, 13:17
Якщо ви вважаєте себе журналістами ви повинні взяти інтерв'ю у лікаря по цій темі а тоді публікувати статтю
10 Березня 2021, 14:26
А де ж ви були розумники коли збирали підписи щоб зняти її з посади? Сопіли в дві дирики,моя хата з краю?А зараз такі всі розумні,все що ви можете писати анонімні коментарі. Особисто я її не захищаю,але не відомо як себе повела ще та жінка. Можливо вона хабалка і скандалістка, і просто роздула скандал з нічого. У лікаря інтерв'ю не взяли,а стаття написана зі слів однієї сторони. Рахую це не правильно.
10 Березня 2021, 15:33
В Переспі сімейним лікарем працює нульова спеціалістка. Таке відчуття, що вона там сидить для галочки. Видали новенький автомобіль щоб таку пані возили з Рожищ на роботу, а на виклик вона не приїде тому, що коронавірус. Приписує три вида медикаментів на всі хвороби. Декілька років назад хвору записала на прийом, яка до прийому не дожила, жіночці було приблизно 37 років, бо ж в ДОКТОРА по записах. Пів дня в неі робочий день. І сидить той великий спасатєль людських життів на посаді і ні в що не дує. От вам і Слава Україні.
10 Березня 2021, 15:57
Бульварні новини жовтої преси.
10 Березня 2021, 15:57
Таки правда про етику,і про співчуття, і взагалі чогось людського мало.У Переспі лікують трьома видами медикаментів кажуть,повірте у Дубищі список теж не великий.Туди йдуть швидше зв лікарняними ,а не за лікуванням.На рахунок підписів,зібрано було чимало і писалось неодноразово,але все шито крито,комусь,на жаль, так добре!За дітей взагалі мовчу...
10 Березня 2021, 15:59
Йдіть до Басалик Л.І. і вимагайте толкового сімейного лікаря ,бо з Бойчук толку не буде !!
10 Березня 2021, 16:25
Від лікаря вимагати милосердності, це як від батюшки святості
10 Березня 2021, 16:37
Ще б вигнали б з роботи на пенсію безтолкового педіатра БІЛЕВИЧ Л.А. !!!
10 Березня 2021, 17:49
Ну що гниленькі, ви мої рожищани вкупі з дубищанами, приходимо додому і всі за гаджети. І ПОНЕСЛАСЬ!!!!
10 Березня 2021, 17:52
Що гниленькі, то гниленькі, то таки правда
10 Березня 2021, 19:09
У Венедіктової син,самі знаєте де працює,і саме це,неабияк їй допомагає,він у хату п'яний заїхав,і що-а нічого,то ж потрібно залучати всіх Дубищан на мітинг,тоді,може віз поїде
10 Березня 2021, 20:07
Вся описана ситуація - ЧИСТА правда...Гнати в шию Венідіктову! Тільки хабарі бере і язиком чеше,більш нічого не вміє!
11 Березня 2021, 10:52
Стаття написана зі слів однієї сторони. Чому не спитали у самого лікаря ,як воно було? Може і пацієнтка вела себе не зовсім коректно? А на рахунок Світлани Павлівна великий плюс те, що вона таки виїжджає по викликах і їде і в Луків, і Крижівку і по інших селах і доступна для своїх пацієнтів завжди.
11 Березня 2021, 10:56
Лікар Переспівської амбулаторіїБойчукС.Ю. справжній лікар розумна і добра людина якщо казати в порівнянні то в лікарні більше немає таких професіоналів своєї справи як вона не подобається лікуйтесь деінде і нема чого обливати брудом хорошу людину
11 Березня 2021, 11:58
Ну щодо немає, то Ви звісно загнули
11 Березня 2021, 13:47
Повірте мені я знаю що загинаю бо знаю майже всіх в роботі протягом багатьох років ті що були лікарями уже як не сумно на кладовищі
11 Березня 2021, 14:09
Це Ваша суб'єктивна думка
11 Березня 2021, 14:27
На жаль це правда перевірена гірким особистим досвідом це думка тільки моя і ніхто мене не переконає в протилежному!
11 Березня 2021, 14:33
І ще при нагоді хочу подякувати всім працівникам Переспівської амбулаторії за моє врятоване життя!Хай береже вас Бог!
11 Березня 2021, 22:10
Ох,що гниленькі,то гниленькі.Тут гидоту писати то на ура. І за хабарі знають, і що хамка знають , і що не професіонал знають,але чогось декларації досі тут, чого ж досі не змінили лікаря . В Рожище ,то не в Луцьк їхати,5 хв і в лікарні, але ж ні, треба анонімно гидотою облити, а як в очі,то просто такі вже добрі