Рожище: водій «проскочив» через закритий залізничний переїзд

18 Липня 2017, 13:00
6321

«Трагедія на залізничному переїзді», - саме такими словами сьогодні могла б розпочатися публікація про порушення водієм правил дорожнього руху.

Запис з відеореєстратора про те, як кермувальник «проскочив» залізничний переїзд в Рожищі, на поштову скриньку Район.Рожище надіслав Микола.

За словами чоловіка, він це відзняв вчора, 17 липня, близько 20 год.

На відео видно, як горе-водій проігнорував заборонний сигнал світлофора та поїхав на переїзд, обминувши закритий шлагбаум. А через кілька секунд вже їхав потяг. 

Куди так поспішав водій цього авто, у якому стані він знаходився, невідомо нікому. На цей раз він «проскочив», можливо ще кілька разів разів «проскочить», але ж колись фортуна може повернутися й іншим боком. Не дай Бог, звісно.

 

Коментарі
18 Липня 2017, 16:50
А чого ж це номерів невидно, що трохи затремтіли і притерли їх трошки?Для чого тоді така новина?
18 Липня 2017, 16:55
Ну якщо ви такий спеціаліст, то зробіть нам якісне фото з відео та надішліть на електронну адресу! Будемо дуже вдячні!
18 Липня 2017, 17:50
Навпроти переїзду встановлена камера, якщо у нашої поліції буде бажання (чи натхнення), зможуть без проблем дізнатись номери "водія".
18 Липня 2017, 18:41
Поїзд прям через секунду їхав... Та там ще стадо корів прогнати можна було від тоді коли він проїхав до поїзда...
18 Липня 2017, 19:46
Це культура поведінки на дорозі...Напевне коли грім не бабахне , то не зрозумієш.
18 Липня 2017, 19:52
13 секунд! там написано через кілька секунд, то уточняю тобі, голованю, через 13! Їдь знову перед поїздом!
18 Липня 2017, 23:13
хай подивляться на камеру ..як мотоцикліст на шаленній швидкості мчав..не знаю чи вписався в переїзд..
18 Липня 2017, 23:37
Чесно кажучи, це більше схоже не на новину, а на пост у Фейсбуці. Скільки слів уцьому описі відео 100 чи 150 ??? Могли б хоча би взяти якийсь коментар у місцевої поліції чи надати якусь статистику по Україні із кількістю нещасних випадків через схожі ситуації.
19 Липня 2017, 03:12
Правильно, хай ганяють далі, бо Fear мало описано. А мені наприклад все-рівно скільки тут слів. Головне факт - підняли важливу тему про засранців. коментар в поліції для чого брати? Поліція вже коліна на цей час мала би збити, але знайти цього "водія" та вліпити добрий штраф. А то звикли, що них всі мають робити роботу, а вони тільки отримувати чималеньку зарплатню!
19 Липня 2017, 03:17
Ви як щось подібне викладете на сайт..то візьміть хоча б інтерв'ю у місцевій поліції ..це не матеріал це сирець..Ганьба
19 Липня 2017, 09:32
дивні ви люди на голову. Вже й забули що водій поорушив, конкретно порушив ПДР. Вчепилися до редакції - коректори хренові. Ти вчепися до поліції, чи боїшся там свою пащу відкрити? Запитай у них, що вони роблять і чому не реагують на такі от вчинки? Але ти тільки тей можеш шо пиз..ти
19 Липня 2017, 12:01
Не твое діло що там водій порушив Це лише підозра в порушенні..ти не маеш права давати оцінку..На те є відповідні органи.ПОЛІЦІЯ.І коли журналісту приходить подібний матеріал Він зобов'язаний надати його поліції...Щоб надрукувати..Вот візьме той чоловік на машині і подасть на вас в суд що ви дискримінуете його честь і гідність і знаете що він виграе )))Бо це не е доказом у вчиненні правопорушенні...Запитайте в любого адвоката чи юриста
19 Липня 2017, 12:27
Ну давай шумахєр подавай! Ти спочатку їздити навчися, чудо, а тобі погрожуй! А да, запитай любого адвоката чи юриста, скільки тобі за це "світить")))))
19 Липня 2017, 13:36
Правильно хтось написав про "сирець"! от журналісти мали би й підняти цю тему і розкрити пащу у поліції! Шо вона робить і чи справді там висзить камера на переїзді і кому вона і що знімає? Я наприклад прав не маю і не знаю які конкретно ПДР були порушені, можна було би хоч це згадати у статті.
19 Липня 2017, 13:44
Тут прав не треба мати щоб знати, що їхати коли закритий шлагбаум не можна! Це навіть діти знають
19 Липня 2017, 14:03
Ну то ясно, що не можна, але яке за це покарання може бути, якби поліція побачила??? Що ще правила дорожнього руху говорять про перетин зал переїзду? можна було би нагадати, надати більше інформації, було би корисно всім почитати
19 Липня 2017, 14:09
Стаття 123. Порушення особами, які керують транспортними засобами, правил руху через залізничні переїзди<br/><br/>[Кодекс України про адміністративні правопорушення (КУпАП). Науково-практичний коментар.] [Стаття 123]<br/>Порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, крім порушень, передбачених частинами другою і третьою цієї статті, - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.<br/><br/>В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонений, - тягне за собою накладення штрафу від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від семи до десяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.<br/><br/>Порушення, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене водієм транспортного засобу під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів, - тягне за собою позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу у його власника чи без такого.
19 Липня 2017, 14:25
Так всім миром і статтю допишемо в коментарях) До речі, цікаво почитати!
19 Липня 2017, 14:30
А не може поліція його знайти. Бо на бляхах він!!!
19 Липня 2017, 14:51
За порушення правил проїзду перехресть передбачений штраф у розмірі від 455 до 570 гривень
19 Липня 2017, 19:03
Нарешті стаття вийшла)))І закони і коменти а поліція де???ау..
19 Липня 2017, 20:17
ОЦЕ Ж ТО ІПОДІЯ
20 Липня 2017, 00:38
Живе він в Масках відразу за поворотом на Жидичин, зліва, велика двох поверхова хата в дворі з басейном, ця машина завжди над дорогою стоїть
20 Липня 2017, 00:39
Маяках
20 Липня 2017, 18:49
Напишіть ще статтю, як пішоходи під машини кидаються, перед самою машиною проскакують
20 Липня 2017, 23:34
&quot;Шановний&quot;, чи не здається вам, що ви стоїте на пешехідному переході?
24 Липня 2017, 15:28
А вам не здається, що сама навіть дистанція між машинами така, що ще одну машину можна поставити.!? І на відео доволі чітко видно, що машина НЕ НА пішохідному переході!!!