У Копачівці вважають, що керівництво райради перешкоджає у створенні ОТГ

18 Липня 2017, 11:10
3665

Створенню Копачівської ОТГ заважає керівництво Рожищенської районної ради, - саме таке повідомлення з'явилося на сторінці Копачівської громади в соціальній мережі Facebook, у суботу, 15 липня.

Нагадаємо, згідно Перспективного плану Кабмін бачить Копачівську громаду у складі Копачівської, Іванчицівської, Березолуківської, Залісцівської, Кременецької та Уляниківської сільських рад.

Також читайте, Іванчиці та Озденіж примушують до об'єднання з Копачівкою, Голова Рожищенської РДА лякала селян сміттєзвалищемДва села Рожищенського району відійдуть до Княгининівської ОТГ.

Коментарі
18 Липня 2017, 14:48
Скандал! Матеріали по цьому теж були у моїх коробах! Оксано, чому не публікуєш?))
18 Липня 2017, 16:19
Чергова порція бруду і брехні від нешановних громадян нашого району, які проживають у нажитому "непосильною працею" маєтку в с. Підліски.
18 Липня 2017, 16:27
<p>Якщо Музика з Матвійчуком їздять по селах( Любче) і просять не вступати в Копачівку то правильно кажуть. А там люди мудрі , документи довезли. Шкода Рудку. А Оксана публікує те що гопнікам і вигідно. Все решту стирають або непублікують( помічено неодноразово) Копачівка одна із сильних ОТГ які формуються. А братва з Райради за свої ду..и переживає от і куралєсять.</p>
18 Липня 2017, 18:23
Ще потім скажуть велике дякую , що не пішли у змову з аферистами.
18 Липня 2017, 18:26
А хто веде сторінку так званої копачівської громади - не савчук часом ??????????????
18 Липня 2017, 18:35
Іванчиці та Озденіж не пішли до Копачівки бо там Великі авторитети савчук та гайворонська .Копачівка обєднається із Кременцем хто кого зїсть чи сава чи хведчак побачимо кіно
18 Липня 2017, 19:24
Таке враження , що в районі готові створювати центр ОТГ будь-де(в Корсинях, Єлизеваьені, тристені), але не в Копачівці!!! Це що---зависть якась чи що??? Як може бути, що найбільше село району не буде центром ОТГ? Район втрачає Іванчиці та озденіж, а всі кричать "ура", бо головне , що не попаде в Копачівку. Реально---абсурд! Причому тут Савчук? Сьогодні він є, завтра немає, а людям в селах треба правильно визначитись з майбутнім, щоб потім не чухати одне місце. Має бути зо 5 ОТГ на базі району---Переспа,, Доросині,Копачівка, Рожище і може якесь Дубище. Села з району---не віддавати!
18 Липня 2017, 19:32
Хведчак крепший і грошей має більше. Проголосують люди за Совтиса. Савчук і Хведяак опиняться біля розбитого корита.
18 Липня 2017, 20:26
ЗА Совтиса не проголосуємо,він не самостійний
18 Липня 2017, 21:03
голосуйте за саву
18 Липня 2017, 21:29
Копачівська сільська рада немає навіть свого приміщення. дубище це взагалі злиднів, Доросині немає бюджету свого, Переспа злидні і подумайте шо тут доброго.
18 Липня 2017, 22:07
Голосуйте за Конуців . ЦІ ЛЮДИ НЕ АФЕРИСТИ.
18 Липня 2017, 23:46
Ви шкодуєте Рудку,а руденці по суті не знають куди будуть вілноситись.Три рази збирали збори громади,потім стільки ж раз засідання сесії ,і запитайте куди піде село ,почуєте відповідь,,,,,,,,,
19 Липня 2017, 02:31
Ваша голова вас імєла. Зробила собі зарплату в 10 000. Тис.ні садка ні школи . Дорошенко мудрий чоловік добре вам пропонував а та крутить і ви мовчите.
19 Липня 2017, 02:50
Перед тим, як щось коментувати навчіться розрізняти Рудку-Козинську і Рудню
19 Липня 2017, 10:18
Нехай мудрий чоловік дорошенко досягне того, що має РУДНЯНСЬКА с. Рада. А школи і садки фінансуються державою. Чому ви не будували собі школи і садки. працюй і ти матимеш зарплату а не по барах валяєшся. Жабу свою засунь в жо.... у.
19 Липня 2017, 10:51
Оце напевне Музика з Гайворонською пісали. Кругом біда . Залишити все як є. І ми любі " нічогонєдєльники" при владі дальше.
19 Липня 2017, 10:54
Ваша голова правильно робить що не приєднується ні до кого. Рудня і Дубищ. Придурку цінуй свої села. А в дубищах злидні в сільській раді тільки бізнес дорошенка процвітає. Проаналіщуй. А за зарплату працюй і ти будеш мати а не сраним язиком ояпати.
19 Липня 2017, 11:29
Чого це Дубище злидні? Та там стільки заможних людей що й Рожищам не снилося. Вся еліта, всі начальнички нинінші та колишні, от мала до вєліка там живуть. А проблема в тому, що податків з них ніхто не привик платити. Починаючи від "очільника" і закінчуючи "прокурорським зятьком"....
19 Липня 2017, 13:15
інтриги веде савчук зі своєю командою. Він де не працював процвітало інтриганство і розпуста на самому вищому рівні.
19 Липня 2017, 18:09
заїдьте в адміністрацію гайворонська шкільний та сергійчук відсутні ото работнічки
19 Липня 2017, 18:57
Вони не просто так відсутні. Вони зайняті вирішенням важливих державних справ.
19 Липня 2017, 18:57
От підлабузник хренов
20 Липня 2017, 22:28
Справ на іхньому шляху ОЙ "багато-багато ПРОЙДІТЬСЯ ПО ВІДДІЛАХ РДА НА РОБОТІ ОДИНИЦІ ВСІ ІНШІ ВИРІШУЮТЬ ВЛАСНІ СПРАВИ. ОКРЕМІ СПЛЯТЬ ПІСЛЯ ГУЧНИХ ВЕСІЛЬ.