Підробляв відомі марки: у Рожищі викрили підпільний алкоцех

05 Березня 2021, 15:17
8365

У Рожищі місцевий житель у власному обійсті влаштував підпільний алкогольний цех.

Про це інформує пресслужба Державної фіскальної служби Волині.

Вироблену горілчану та коньячну продукцію розливав у скляну тару, яку обклеював етикетками під виглядом офіційних виробників та маркував марками акцизного податку з явними ознаками підробки.

Під час обшуку в приміщенні алкоцеху правоохоронці знайшли марки акцизного податку з ознаками підробки, обладнання для виготовлення фальсифікату, порожню тару, корки, етикетки, спиртометр, шланги, лійки, а також есенції, які додавались у спиртосуміші.



Також напередодні у Камінь-Каширському районі податківці виявили низку місць, де здійснювалось незаконне накопичення, реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучили 170 літрів рідини з характерним запахом спирту, 450 літрів підготовлених до реалізації алкогольних напоїв та понад 2,5 тисячі пачок тютюнових виробів. Орієнтовна вартість вилученого підакцизу майже 300 тисяч гривень.

Крім того, у правопорушників вилучили близько 600 тисяч гривень.

Слідство встановило, що підроблений алкоголь продавали через спільноту у Viber, де правопорушник розміщував інформацію про асортимент та ціни. Частину товарів продавали через «дрібні» торгові точки області.

Наразі проводять першочергові слідчі дії та вирішують питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Коментарі
05 Березня 2021, 19:25
Хто цим займався ? Адреса ,прізвище і ціна ????
05 Березня 2021, 20:15
Хто то , цікаво , розкажіть.
05 Березня 2021, 20:47
Я цього не переживу!!!
05 Березня 2021, 23:35
Да,коли можновладці крадуть мільйони,то їх податкова не бачить,а кого ще нагнуть,простого чоловіка,який як може,так і виживає,як більшість українців Зроблять корупціонером .Не було справедливості і не буде.
06 Березня 2021, 00:23
35 за пляшку, поки що продаю
06 Березня 2021, 05:26
А коли хтось з ваших рідних придбає фальсифікат за 35 грн. і боронь Боже отруїться зі смертельними наслідками, ви теж будете казати що бідний чоловік, заробляє як може? Ні, ви побіжите до поліції і напишете заяву на продавця. Правоохоронці виконують свою роботу згідно закону. А якщо хоче заробляти, нехай в першу чергу перевірить якість своєї продукції і оформить ліцензію на виробництво алкоголю! Всі розумні, поки біда не прийде до вас...
06 Березня 2021, 12:27
Прикалуєшся? Попробуй оформитись) що ти плетеш?)
06 Березня 2021, 12:30
Ти і майонезом можеш отравитись і вмерти! І хлібом, що купували кожен день. І в магазин який кожен день ходила, можеш не дійти.<br/>Людина говорить про інше!
06 Березня 2021, 12:32
Якість-перевірена часом, а не експертизами!
06 Березня 2021, 13:37
Підтримую попереднього коментатора. Також вношу пропозицію залучити до утилізації вилученої продукції громадян категорії &amp;quot;рожищенські діти богдана&amp;quot;.
06 Березня 2021, 13:52
Корупціонером його не зроблять, за дані злочини передбачені інші статті Кримінального кодексу. <br/>І до попередніх «знатаків» закону, корупцією займається ДБР, а не податкова
06 Березня 2021, 18:56
Базарні, нарко та алкобариги - це все є знедолені хороші люди, поставлені на межу виживання. Тебе звідки випустили ???
09 Березня 2021, 16:13
Женіть добрий самогон і буде всім щастя. І всі будуть живі-здорові. А щодо &amp;quot;рожищенських дітей Богдана&amp;quot;, то не смійте їх так називати. Це постійно діюча експертна комісії з дегустації та визначення якості алкоголю. За важку багаторічну працю пропоную видати їм грамоти та премії, а ще включити до штату гуманітарного відділу ОТГ і виплачувати зарплату на постійній основі. Ці сині люди стоять вже багато років на захисті життя та здоров'я рожищан.
11 Березня 2021, 02:05
Дякую Вам пане, Старий самогонщик, за мудрий коментар. Ви просто надихнули мене по-новому жити та правильно проводити сеанси медитації, релаксації та психологічного тренингу за допомогою національного словянського натурпродукту - бімберу. Також хочу сказати, що повністю підтримую Вас у тому, що необхідно включити до штату гуманітарного відділу ОТГ - експертів з дегустації алкоголю. Так, це дійсно люди з великої букви. Це довічні борці. Це каменярі в боротьбі з зєленим змієм, що не шкодують своєї печінки ніби Прометей.