Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Рожищенській громаді проводитимуть призов на строкову службу

16:16 02.03.2021
2251

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та Указу Президента України з 1 квітня по 30 червня проводять призов громадян на строкову військову службу.

Про це повідомив військовий комісар Рожищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майор Валерій Захаров на сайті Рожищенської громади.

Явці на призовну дільницю для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 2003 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994-2002 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Рожище, вулиця Мазепи, 108а в установлений час із документами, зазначеними в повістках.

Громадяни, які не отримали повісток для призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути до районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки до 10 квітня та мати при собі документи, що посвідчують особу.

Особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території відповідальності Рожищенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися в районний (міський) територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі закладів освіти, незалежно від їх підпорядкування і форми власності зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно із законодавством.

Загрузка...
Коментарі

До уваги жителів міста Рожище

21:15 02.03.2021

Жителям міста Рожище, яких мами відкупили від служби в армії, необхідно пройти повторну безкоштовну реєстрацію, у звязку з утворенням ОТГ Рожище та зміною адміністративних меж району.

Ого, яке

10:31 03.03.2021

*офіційне *попередження! Виходить, дані військомату анульовані???

Загрузка...
11 квітня
Вчора
09.04.2021
08.04.2021
07.04.2021
06.04.2021
05.04.2021