Роботу Рожищенської міськради щодо земельних питань ставлять у приклад іншим

01 Березня 2021, 15:30
4444

У Рожищенській громаді обговорили важливість управління земельними ресурсами.

Про це Район.Рожище повідомили у ULEAD Волинському регіональному офісі.

Експерти зауважують, що органи місцевого самоврядування мають значну потребу у роз’ясненні положень як земельного, так і містобудівного законодавства в контексті змін, що вже набули чинності та, які «запрацюють» в липні цього року.

Волинський регіональний офіс Програми ULEAD з Європою провів онлайн-консультацію для Рожищенської міської ради на тему «Управління земельними ресурсами в громаді». З посадовими особами громади працювали: експертка з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Катерина Степчук та радник з децентралізації та місцевого самоврядування Волинського РО Програми «U-LEAD з Європою» Андрій Погорілий.

Під час обговорення
Під час обговорення

«Рожищенська міська рада – це одна з небагатьох громад, що намагається вберегти від тотальної передачі у приватну власність земель та шукає для цього усі можливі інструменти», – зауважила експертка з просторового планування Програми «U-LEAD з Європою» Катерина Степчук.

Під час заходу посадові особи громади отримали відповіді на практичні питання застосування земельного законодавства та проаналізували виклики, що постали перед громадою у сфері управління земельними ресурсами.

Нагадаємо, Рожищенська міська територіальна громада сформована відповідно до розпорядження КМУ №708-р від 12 червня 2020 року до її складу увійшло 15 місцевих рад.

Читайте також: У власність Рожищенської громади хочуть повернути великий майновий комплекс

Коментарі
01 Березня 2021, 17:57
Процес і справді запущений і задавнений старосстами-злодіями на чолі з мером ПОЛІЩУКОМ ! Це є прикладом для інших громад - безгосподарності і злодійства !!!
01 Березня 2021, 18:24
Дерибан пісочку запущено
01 Березня 2021, 18:27
Хвалять мамо люди нас, ви мене а я вас
01 Березня 2021, 19:00
Тільки вчора читав не дуже "гарні", м'яко кажучи коменти з приводу роботи ОДНОГО землевпорядника з міської ради, а сьогодні "ОПА" і така хвалебна ода... "Совпадєніє?! Не думаю..."
01 Березня 2021, 20:00
Точно. Тільки люди підмітили що в міській раді голова виконкому і головний земельник що чоловік з жінкою випустили статейку))
02 Березня 2021, 00:10
Люди-коментатори, ви просто хворі
02 Березня 2021, 01:08
Наху...я взагалі тут щось коментувати?
02 Березня 2021, 11:35
Я правда людям очі коле!
02 Березня 2021, 17:15
То там сімейний підряд голова виконкому і начальник земельного дружина та чоловік. Та ще в земельному їх швагро Вербицикий. То хіба не корупція??? Будем на сесії питати Поліщука.
02 Березня 2021, 17:25
Той, хто пише то не тягне ні на одну з посад. Немає освіти. Треба вчитися добре і будете мати посади. Не заздріть комусь. А кусайте лікті собі.
02 Березня 2021, 17:48
Підключіть правоохоронні органи,щоб викорінити корупцію у міськ.раді,виконкомі,серед старост-бездельників ОТГ!! Прості люди втомились від цього бардаку і корупції у мера ПОЛІЩУКА !!
02 Березня 2021, 18:25
Поліщуку насправді слід задуматись над цією трійцею яку описали вище! ч. 1 ст. 27 Закону України "Про запобігання корупції"