Шукають людей у робочу групу щодо розробки Стратегії розвитку Рожищенської громади

28 Лютого 2021, 12:12
Місто Рожище 3635
Місто Рожище

Рожищенська міська рада розпочала процес підготовки Стратегії розвитку Рожищенської територіальної громади.

Для початку процесу стратегічного планування хочуть утворити робочу групу з представниками різних сфер діяльності населених пунктів територіальної громади. Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

Усім зацікавленим особам, які не байдужі до долі майбутніх поколінь, пропонують долучитись до процесу створення Стратегії розвитку Рожищенської територіальної громади та подати свою кандидатуру для включення до складу робочої групи.

Для реєстрації потрібно подати заявку довільної форми на ім'я Рожищенського міського голови. Заявка повинна містити такі відомості про заявника: прізвище, ім'я, по батькові, адресу проживання, сферу діяльності, контактний телефон, згоду на обробку персональних даних.

Пропозиції щодо формування робочої групи необхідно подати до міської ради за адресою: місто Рожище, вулиця Незалежності, 60 або на електронну пошту [email protected] (в сканованому вигляді) до 10 березня 2021 року.

Довідки за телефоном (03368) 2-25-96 Марія Печко.

Коментарі
28 Лютого 2021, 14:29
Коли наш бубочка ішов в мери, то що, в нього не було стратегії? Чи була одна:знову дорватись до корита.<br/> Закликаю мешканців громади не братти участь у цьому балагані
28 Лютого 2021, 14:46
О, перший типовий поцріот обізвався. Тут зараз таких багато набіжить, професійних лінтяїв і нездар, проте з доступом до інтернету)))
28 Лютого 2021, 14:55
Давайно ватний працьовитий умілець напиши хоч декілька пропозицій свого сратегічного бачення розвитку громади.Побачим чи ти дійсно такий на ділі, чи чергове ляпало по клаві
28 Лютого 2021, 15:20
Очолити групу сам мер ПОЛІЩУК,введе туди старост-алкоголіків-бездєльників,своїх депутатів,наближених СРАКОЛИЗІВ і почнеться початок кінця ОТГ ! Прості люди ОТГ знову залишаться обдуреними і бідними !!!!!?!
28 Лютого 2021, 17:18
Скажіть докладно.. ця група як працюватиме, на добровільних засадах, постійно? Можна комусь з мудріших, детальніше написати?
28 Лютого 2021, 17:51
Групу стратегічних ініціатив потрібно розділита на підгрупи. Перша підгрупа(діловий дерибан та шахер-махер): Степанович, Новосадовнік, Вася Долар, Раїсович. Друга підгрупа(націаонально-свистоплясково-флешмобова): Дуля, Бурий, Паламар. Третя підгрупа(свідомі олені): Ніконичук, Дігалевич, Потапчук. Четверта підгрупа(ініціативні споживачі алкоголю): частина громадян на лавочках біля Богдана. прим.*кількість підгуп може змінюватись в залежності від бюджету та майна громади
28 Лютого 2021, 18:12
В Рожище є муніципальний інспектор?
28 Лютого 2021, 18:16
Чия земельна ділянка навпроти &amp;quot;Веселки&amp;quot;, поруч з магазином &amp;quot;Наш Край&amp;quot;. Там можна зробити автопарковку, щоб в центрі міста не було бардаку.
28 Лютого 2021, 20:58
&lt;p&gt;Громадянине України, який народився 24.04.1985 р., з професійно-технічною освітою - ти себе до якої підгрупи запишеш?&lt;/p&gt;
01 Березня 2021, 01:01
Група: УЛЯНА СУПРУН. МИХАЙЛО СААКАШШВІЛІ. ЦЕ НАЙЩИРИШІ УКРАЇНЦЇ. І ЗНИКНЕ ДИТЯЧЕ ВІДІЛЕННЯ В РАЙОНІ І ЗНИКНУТЬ ПЕНСІОНЕРИ
01 Березня 2021, 11:20
Я сам рожищанин, але вже давно проживаю в Луцьку. Є потужний досвід роботи (більше 25 років) у сфері розвитку будівельної інфраструктури облцентру. Міг би допомогти рідному місту в цьому напрямку. Але чесно, боюся, бо ж на цьому сайті мене з головою &amp;quot;закидають какахами&amp;quot; якісь безробітні невдахи! <br/>До кого мені звернутися офіційно, щоб власники привели у відповідність хоча б до норм етики і людської моралі (не говорю вже про законодавство, що регулює цю діяльність) політику ведення коментів?<br/>Ну коли не зайду прочитати що робиться в Рожищах - таке враження, що одні і т іж самі, просто немаю слів як їх назвати, ображені життям недорозвинені особи, поливають все брудом і пишуть різну біліберду! <br/>Іто все закручено проти міської ради! Хто ви, коментатори? Невже не бачите, який зараз важкий час і всі, ВСІ новостворені громади просто стогнуть і не знають в яку сторону бігти!? Напевно буду звертатися в обласні відповідні органи, щоб прийняли міри. Ну не можна так вести справи! Це просто якийсь нереальний сюр!
01 Березня 2021, 11:38
Кому-кому писати? , що по рекламах на сайті шо не видно чий він?<br/>маг Гузик, Дивосвіт, Теплоцентр. Туда і пишіть
01 Березня 2021, 14:56
Коли перше засідання робочої групи
01 Березня 2021, 15:45
Так запишись в робочу групу і там викладай свої пропозиції,ділок.І ми побачим твої напрацювання на ділі.Якого хріна ти прийшов в коменти і починаєш повчати редакторів і людей що їм писати і що редактувати.Неподобаються коменти не читай,неподобається сайт, шукай другий. Ато ти схожий на йожика з анекдоту про кактус
01 Березня 2021, 16:30
Дійсно ,людям ОТГ цікаво все,що робиться у керівництві ОТГ(мер ПОЛІЩУК,виконком,депутати,безтолкові старости ,інш.).Простим людям досить вішати лапшу на вуха ! Треба знати ПРАВДУ,як нами керують,і наживаються на людях нові цар місцеві царьки і їх челядь !!!!
02 Березня 2021, 19:30
Ха-ха-ха. А ви думаєте, почитавши коментарі ви будете знати справжній стан речей в ОТГ? Оці всі помиї, що тут ллються, ви називаєте правдою? Підтримую на всі 100% потенційного учасника. Перший тверезий і мудрий коментар. Але ж власникам платформи треба мати якусь вигоду, тому ТАКІ коментарі їм ну дууууже потрібні. Однак найбільш сумно те, що такої гидоти не пишуть більш в жодному районі((((( Соромно за рожищан. Хоча зрозуміло, що це все виписує жменька тих самих людей, яким явно голова ОТГ наступив на одне місце)))
02 Березня 2021, 22:15
Навіть слова рожищанки то помиї, бо прийшла розказати не про стан справ,а вилизати бубочку
03 Березня 2021, 13:33
Рожищенська міська рада розпочала процес підготовки Стратегії розвитку Рожищенської територіальної громади. При наявності фактично всіх підрозділів РДА в підпорядкуванні голови ОТГ , маю на увазі усіх хто отримує зп з бюджету ОТГ, це всі новостворені структурні підрозділи, всі з найкращими конкурсними балами, всі з досвідом роботи у тій чи іншій сфері, потребують допомоги, в створенні стратегії? Шановний голово, а от Ви подумайте чи всі ваші працівники, прийняті на конкурсній основі, відповідають тим викликам сучасності, чи дехто просто отримує зп і виробничий стаж? За рожищан соромно? А за себе відписувачці не соромно? Табун спеціалістів, головних спеціалістів і начальників відділів на посадових окладах, просить недолуге населення про допомогу? Всі ображені що Вас обливають &amp;quot;помиями&amp;quot;? Ну так Ви усі &amp;quot;еліта&amp;quot; як ви собі думаєте, ви ж кращі з найкращих. Не рівня тим хто коментарі пише. Зайшовши в приміщення &amp;quot;міської&amp;quot; ради чи подивившись на пиху працівників, зразу розумієш, то не звичайні люди, то &amp;quot;еліта&amp;quot;, а коли тобі ще розкажуть, що все,що ти думаєш і робиш до повна х...я.зразу розумієш, що це найдостойніші представники населення і все, що вони роблять не підлягає сумніву. То виходить тут якесь неузгодження з здоровим глуздом, не буду переходити на особистості але якщо кожний службовець напише 2 рядочки стратегії, то на перевірку вийде цілий том &amp;quot;стратегічного розвитку&amp;quot;
03 Березня 2021, 17:10
ПОЛІЩУК Вячеслав Анатолійович – міський голова, тел. 2-13-36<br/>- ПОЛІЩУК Віталій Олександрович – перший заступник міського голови, тел. 2-19-57<br/>- ЛЯСКОВСЬКИЙ Сергій Юрійович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, 2-47-15<br/>- ЗІНГЕЛЬ Надія Вікторівна – секретар міської ради, тел. 2-18-53<br/>- ДАНИЛЮК Оксана Іванівна – керуючий справами (секретаря) виконавчого комітету, тел. 2-25-96<br/> <br/><br/>СТАРОСТИ<br/>ЗАБОЖЧУК Лариса Іванівна – староста сіл Носачевичі, Вишеньки, Єлизаветин, Олешковичі, Луків, Крижівка, Незвір.<br/>КИСІЛЬ Дмитро Васильович – староста сіл Топільне, Дмитрівка, Михайлин, Кобче.<br/>ЛУК’ЯНЧУК Віктор Петрович – староста сіл Переспа, Богушівська Мар’янівка, Забара, Линівка, Малинівка, Мирославка, Трилісці, Тихотин, Бортяхівка, Літогоща, Іванівка, Корсині, Мильськ, Берегове.<br/>МАЗЕЛЮК Алла Юріївна – староста сіл Рудка-Козинська, Козин, Пожарки, Оленівка.<br/>САСОВСЬКИЙ Олександр Володимирович – староста сіл Сокіл, Духче, Навіз.<br/>ФІЛІПЧУК Людмила Анатоліївна – староста селища Дубище, сіл Рудня, Ольганівка, Валер’янівка.<br/> <br/><br/>ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ<br/>- ІВАШИН Олександр Володимирович – начальник відділу, 2-25-96<br/>- ЗЕНЦ Ірина Леонідівна – провідний спеціаліст з інформаційної діяльності та зв'язків з громадськістю, тел: 093-822-30-84<br/>- ПЕЧКО Марія Ярославівна – головний спеціаліст з питань проєктної та інвестиційної діяльності2-25-96<br/>- КЛЬОЦ Людмила Миколаївна – провідний спеціаліст з питань кадрової роботи<br/>- КАРАСЬ Анна Олексіївна – діловод, 068-040-16-88<br/>- КУЧМУК Ігор Євгенович – оператор комп'ютерного набору<br/>- МЕЛЬНИЧУК Марія Олексіївна – секретар керівника, тел. 2-15-41<br/> <br/><br/>ВІДДІЛ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ ТА ЗВІТНОСТІ<br/>- ВОЙТОВИЧ Олена Іванівна – головний спеціаліст бухгалтерського обліку, тел. 2-17-97<br/>- СЛИВКА Жанна Федорівна – спеціаліст І категорії з питань бухгалтерського обліку, тел. 2-17-97<br/>- ФЕДОРУК Олена Андріївна – бухгалтер, тел. 2-17-97<br/> <br/><br/>ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ<br/>- ДЕМЧУК Мар’яна Володимирівна – начальник відділу, тел. 2-15-41 <br/>- ЛАЗАРУК Олена Василівна – головний спеціаліст-юрисконсульт, тел. 2-15-41. <br/> <br/><br/>ВІДДІЛ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН<br/>- ДАНИЛЮК Олег Олександрович – начальник відділу, 2-15-41 <br/>- ВЕРБИЦЬКИЙ Микола Леонідович – головний спеціаліст з питань землевпорядкування, 2-15-41 <br/>- ПАТІЮК Олег Святославович – головний спеціаліст з питань землевпорядкування, 2-15-41 <br/>- СУПРУН Аліна Анатоліївна – провідний спеціаліст, 2-15-41 <br/>- КУДИНЬЧУК Катерина Юріївна – провідний спеціаліст, 2-15-41 <br/> <br/><br/>Відділ містобудування, архітектури, житлово комунального господарства, благоустрою та комунальної власності<br/>- СТОРОЖЕНКО Олена Валентинівна – головний спеціаліст з питанькомунального майна, 2-25-96<br/> <br/><br/>Відділ «Центр надання адміністративних послуг»<br/>- ПАРХОМЧУК Людмила Вікторівна – начальник відділу ЦНАП, тел: 050-808-59-48.<br/>- СПІРІДОНОВА Марина Сергіївна – головний спеціаліст з питань реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, тел: 066-627-26-63.<br/>- БОЯРИН Тамара Анатоліївна – адміністратор відділу<br/>- ДЕМИДЮК Наталія Дмитрівна – адміністратор відділу<br/>- ПЕЧКО Анна Ярославівна – адміністратор відділу<br/>- КУЛІШ Олеся Андріївна – адміністратор відділу<br/>- МЕДВЄДЄВА Надія Павлівна – адміністратор відділу, тел: 097-170-63-58.<br/>- СЕМЕНЮК Ніна Вікторівна – державний реєстратор<br/>- ГЕРАСИМЧУК Тетяна Петрівна – державний реєстратор<br/>- КОЗАК Тетяна Петрівна – спеціаліст І категорії з питань соціального захисту, тел: 066-928-91-89.<br/>- МОСІЙЧУК Алла Євгенівна – спеціаліст І категорії з питань захисту прав дітей, тел: 096-574-12-27.<br/> <br/><br/>ОБСЛУГОВУЮЧИЙ ПЕРСОНАЛ<br/>- ПАТЮК Микола Миколайович – водій<br/>- ЛУК'ЯНЧУК Людмила Олександрівна – прибиральник службових приміщень<br/> <br/><br/>ІІ. ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ МІСЬКОЇ РАДИ<br/>ФІНАНСОВИЙ ВІДДІЛ<br/>- ПОПОВА Ірина Степанівна – начальник відділу<br/>- МАРЧУК Ірина Юріївна – головний спеціаліст<br/>- СИДОРЧУК Олена Вікторівна – головний спеціаліст<br/>- МОРГУН Наталія Сергіївна – головний спеціаліст з бухгалтерського обліку та звітності<br/>- ПОЛІЩУК Ніна Василівна – діловод<br/> <br/><br/>ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ <br/>- КУЗАВА Ігор Борисович – начальник відділу, 2-14-54<br/>- МАСЮК Василь Сергійович – головний спеціаліст з питань освіти, 2-14-54<br/>- ПОЛІЩУК Роман Володимирович – фахівець з інформаційних технологій, 2-14-54 <br/>- ЛУЦЮК Ірина Григорівна – інженер, 2-14-54<br/>- ЧЕРНЕЦЬКА Наталія Іванівна – головний бухгалтер, 2-14-54<br/>- ВЕРЕМЧУК Олена Григорівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- ПИРОГАНИЧ Тетяна Миколаївна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- МІСЮРУК Лариса Володимирівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- ЛУКАШУК Олена Володимирівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- ІЩУК Наталія Михайлівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- ШКУТЬ Мая Євгенівна – бухгалтер централізованої бухгалтерії, 2-14-54<br/>- МАТИШНЮК Оксана Федорівна – юрист, 2-14-54<br/>- ІЛЬЧУК Наталія Леонтіївна – економіст, 2-14-54<br/>- ФІЛАРЕТОВА Катерина Валеріївна – діловод, 068-504-52-20<br/>- ПРИСЯЖНЮК Василь Миколайович – водій, 2-14-54
04 Березня 2021, 11:29
Мама Чолі згідна очолити ініціативну групу. Доречі, від бонусу у вигляді квартири не відмовиця.
04 Березня 2021, 11:36
Можливо ОТГ Рожище заважає паровоз? Тоді Олег Савчук іде до Вас.