У Рожищі відзначили 150 річницю з дня народження Лесі Українки

26 Лютого 2021, 10:16
3722

Змістовну літературно-музичну композицію «Я – Мавка! Я донька волинського краю…» презентували працівники районного дому «Просвіта».

У четвер, 25 лютого, відбулися урочистості з нагоди 150-річччя з дня народження видатної української поетеси, драматургині й громадської діячки, класикині української літератури, нашої землячки Лесі Українки. Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

Ведуча заходу Наталія Марценюк нагадала присутнім важливі події в житті Лесі Українки та продекламувала вірш поетеси «Коли дивлюсь глибоко в очі любі».

Чудові пісенні виступи на твори ювілярки підготували солісти будинку культури Олена Ковба, Валентина Добровольська, Тетяна Новосад, народний аматорський ансамбль «Колорит» та народний аматорський хор «Надвечір’я».

Дівчина-читець районного дому «Просвіта» Юліанна Марценюк чуттєво продекламувала вірш «Хай буде тьма», а учениця Дитячої музичної школи Уляна Василькевич, граючи на бандурі, виконала твір «Лесі Українці».
















Коментарі
26 Лютого 2021, 14:55
Коли вже той Полищук порозганяе ту симейкузПРОСВИТИ???
26 Лютого 2021, 15:20
не можу мовчати. Горбач С. Забрав гроші за аренду залу, перед новим роком за базар - три тис. Степанюк Н. сказала договір порвати і в мусорнік. Вже в цьому році не здав аренду <br/>за клініку Сови. Як попросите то ще багато розкажу. Витребуйте з нього ці гроші.
26 Лютого 2021, 16:40
Дуже цикава информация,можете продовжувати.....
26 Лютого 2021, 18:12
Горбач С - це ж гнеле, брихливе створіння. Ви зайдіть до Таньки в її помешкання там меблі придбані за державні кошти. Машина їздить на державному палеві. Він за свої кошти вдавиться разом із тією розщепіркою. Нормальні чесні люди думають що зробити для роботи.. А вони тільки думали як побільше заповнити свою домашню казну..
26 Лютого 2021, 18:54
Да да Новосадиха навіть колишній кабінет не обновила новими меблями,холодильники і так далі. За те обновила в себе в хаті новими меблями за державні кошти. Ще за Юлю Савочкіну придбані усі меблі в кабінеті начальника та холодильник . І як Новосадиха меблі не попалила? А відповідь одна: треба швидко все собі...
26 Лютого 2021, 19:53
дивитись на бубочку після того як він підняв тарифи
26 Лютого 2021, 22:47
Вам треба звертатись в Народну Самооборону Рожище. Вони вам допоможуть. Колись у Самооборони був навіть &amp;quot;народний люстратор&amp;quot;. Можливо &amp;quot;люстратора&amp;quot; ще не здали на металолом.
27 Лютого 2021, 13:02
Коли кабінет звільнить звільнена чи дочекається, що з кріслом разом винесуть?????
02 Березня 2021, 09:29
На всю Україну такого не було, Залишаючи посаду Новосадиха винесла всі меблі з кабінету! Яка наглолота! Цинізм! Позорниця! Не порядність! Сергійчук та Гайворонська, ви за солідарність чи ні?
02 Березня 2021, 16:38
&lt;p&gt;А чого так мало? тре було б і вікна познімати ,підлогу зірвати. Що слабо стало ?&amp;nbsp;&lt;/p&gt;
02 Березня 2021, 17:30
Ще такого падла культура не бачила.з учіх начальників, які були.
02 Березня 2021, 18:17
Краще ще себе хай покусає можливо заспокоїться.