У Рожищі встановили нові тарифи на воду

26 Лютого 2021, 09:12
6481

У Рожищі встановили скориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Відповідне рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету Рожищенської міської ради 25 лютого. Про це Район.Рожище розповіли у виконкомі.

Встановили кориговані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджетних установ, організацій та інших споживачів, які надаються Підприємством житлово-комунального господарства Луцького району.

Тарифи мають ввести у дію не раніше, як через 15 днів з дня прийняття рішення.

 

Коментарі
26 Лютого 2021, 11:31
Безсовісні
26 Лютого 2021, 12:01
Люди роботу повтрачали через карантин,на хліб не мають,а вони тарифи піднімають.
26 Лютого 2021, 12:46
Соб іпремії встановили щоб за воду платити,скоротіть штат зекономите витрати о це по чесному.
26 Лютого 2021, 13:13
Нічого нічого зараз на осінь знову будуть просити вибачення за тимчасові незручності у зв'язку з проривом труби. Навіщо піднімати тарифи якщо нічого не робите
26 Лютого 2021, 13:27
Хто з членів виконкому голосував за таке рішення ?? Назвіть прізвища і посади цих осіб !!!
26 Лютого 2021, 13:48
Вся челядь проголосувала. Це ж Славікові дуполизи, ахтивісти, та інша падаль місцева.
26 Лютого 2021, 14:32
Дійсно, нагадайте ПРІЗВИЩА цих членів виконкому,завдяки яким стало жити гірше !! Рожище повинно знати ХТО так проголосував !!
26 Лютого 2021, 14:42
Це п*здець
26 Лютого 2021, 14:59
Гнати геть рожищенську мразь!! Рожищани сплачують податки, щоб сволота займалась дерибаном??!
26 Лютого 2021, 15:05
Бубочці потрібно розрахуватись за виграні вибори і почати відгодовувати непомірно роздутий штат працівників.Нічого особистого,просто в чиновників зросли апетити біля корита.
26 Лютого 2021, 15:18
А може керівництво ОТГ опублікувати на своєму сайті реальні витрати які несе, на утримання усіх хто забезпечує нам затишне і спокійне проживання, порядок на вулицях міста, правильну парковку авто ну і взагалі хто стоїть на сторожі нашого безмежного щастя жити у цій ОТГ. Усіх тих хто протягом цілого дня перевіряє торговельні точки, і тужливо ходить дивлячись в далечінь перед міською радою, усіх тих хто так тяжко працює в старому обісцяному приміщенні міської ради. Хто може провести інтернет за пару міліонів, і купити позашляховика, хто так ревно працює на розпил бюджету. Наперед вдячний "найчеснішому" Славіку Поліщуку і іншим прихвостням палиці
26 Лютого 2021, 15:56
Ви праві і справедливі ! Треба гнати цю гниль ,яка є при ПОЛІЩУКУ ! Вони ж його і підставляють ,якщо це їм вигідно ! Рожище - велике село ,де все про всіх знають !! мер ПОЛІЩУК мовчить ,бо знає ,що робить неправильно,але ж ГРОШІ треба відробляти ! От і мучтися ,ті,хто за нього голосував !!!!!
26 Лютого 2021, 17:02
Чого виєте нарід. Цеж майбахі рулять за яких ви так жопу рвали.Зубожіння закінчилось бабло маєте і платіть.
26 Лютого 2021, 21:12
Що вам не подобається, недоумки???????Вибрали мене, тіштеся)))
26 Лютого 2021, 23:02
Чого в Луцьку вода по 24 грн і на все хватає?
26 Лютого 2021, 23:30
А чого до Луцька на роботу їздять, а не з Луцька в Рожище?
26 Лютого 2021, 23:32
А чого схожих на тебе оленів возили в Київ на майдан, а не київських бомжів привозили в Рожище?
28 Лютого 2021, 12:20
Нажаль Рожище як постійна яма, понавибирали як не мародер то активіст- де більше заслинять там і гавкає вже 30 років нічого не міняється.
02 Березня 2021, 00:06
Знаєте колись має увірватися терпець!!!!!