У Рожищенському коледжі – новий директор

25 Лютого 2021, 10:10
8173

В актовій залі Рожищенського фахового коледжу Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені Степана Гжицького відбулися збори трудового колективу з нагоди представлення на посаду директора Олександра Федоровича Давидюка.

Захід організували 23 лютого. Про це повідомили у фейсбук-групі навчального закладу.

На зборах були присутні:

  • ректор Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Гжицького, доктор ветеринарних наук, професор Володимир Володимирович Стибель;
  • в.о. директора коледжу Василь Вікторович Прус;
  • викладачі та працівники закладу освіти.

Володимир Стибель подякував Василю Прусу за віддану роботу на посаді в.о. директора коледжу та зачитав текст наказу про призначення Олександра Давидюка на посаду директора, побажав йому успіхів у реалізації концепції розвитку закладу освіти.

У своїй промові Олександр Федорович окреслив основні напрямки розвитку коледжу і можливості вдосконалення освітнього процесу.



Коментарі
25 Лютого 2021, 12:29
Хто такий ДАВИДЮК О.Ф.Звідки взявся
25 Лютого 2021, 14:33
А ти, "1", хто такий і звідки ти взявся?
25 Лютого 2021, 16:45
Дайте відомості про нового директора ! Чим він відомий,як прийшов на посаду ??
25 Лютого 2021, 16:53
Прийшов бо немає роботи
25 Лютого 2021, 16:54
А ти хто таке?
25 Лютого 2021, 17:23
Дайте відомості на того, хто пише під ніком "До редакції"! Чим він відомий, що збирає відомості про всіх??
25 Лютого 2021, 17:23
А хто вже ти таке?
25 Лютого 2021, 18:15
Односельчанин Б.П.Клімчука, привіт з потойбіччя
25 Лютого 2021, 19:16
І що що односельчанин?<br/>Що це може означати?<br/>А ще він народився в СРСР - звідти родом багато тих, хто живе сьогодні в Україні.<br/>То це теж привіт?<br/>От же ж і... і що?<br/>Додумуйте)
25 Лютого 2021, 23:41
Привели совок
25 Лютого 2021, 23:46
Вже усі хто хотів накерували, то ще дають кому попало...
26 Лютого 2021, 00:45
А ще він члєн (колишній) алечлєн КПРС , дуже жадний і тупенький
26 Лютого 2021, 00:52
Він члєн(колишній), а ти 3,14зда(довічна). Якось не було помітно в тобі гіганта мислі і основателя інтитуту демократії, і розумових здібностей також.
26 Лютого 2021, 10:07
Та він пенсіонер,скоро знов вибори
26 Лютого 2021, 12:49
буде в тєхнікумі порядок з таким розумним і досвідченим керівником?
26 Лютого 2021, 13:57
А чи може він без педагогічної освіти,керувати педагогами акулами коледжу?
26 Лютого 2021, 15:05
так татка підтримуєш, ну він дійсно ж тупенький, кому як не тобі знати. Жадний і тупенький, але хитрий 3 в одному.
26 Лютого 2021, 15:21
Ого гооо і що ректор не в курсі???
27 Лютого 2021, 13:14
Цікаво так
28 Лютого 2021, 21:41
Сашка &amp;quot;смішний&amp;quot; поганяло в Кременці
01 Березня 2021, 23:26
А чого смішний???
02 Березня 2021, 00:51
педколектив шукайте роботу