Вчинок, гідний поваги: водій допоміг особливому пішоходу перейти через «зебру»

12 Липня 2017, 17:17
11766

Світом править добро і в наш час. Свідком цього став протоієрей храму святого великомученика Дмитрія Солунського, Дмитрій Теравський. 

У середу, 12 липня, кермуючи автомобілем центральною вулицею Рожища, Теравський побачив таку картину: через пішохідний перехід невпевненими кроками йшов чоловік, ймовірніше, людина з особливими потребами. 

Небайдужий водій, який їхав навпроти, припаркував авто, вийшов та допоміг чоловікові перейти через «зебру». 

На перший погляд, простий вчинок, але нині на такі вчинки, здатні не всі.

Дмитро Теравський відео з відеореєстратора завантажив в YоuTubе (час на відеореєстраторі неправильно налаштований, - авт.), аби кожен зміг побачити, що добро не буває марним і не проходить непоміченим.

 

Коментарі
12 Липня 2017, 20:38
Молодець)))) побільше б таких людей
12 Липня 2017, 21:05
От якби у нашому світі були всі такі милосердні люди!!!!!<br/>Цей вчинок, гідний уваги, це дійсно справжній МУЖЧИНА!!!!!!
12 Липня 2017, 21:07
Це нормальний людський вчинок. Шкода, що в наш час це виглядає, як щось надзвичайне, навіть гідне Ютубу. Ми всі під Богом ходимо, і ніхто не знає, де йому може знадобитися допомога. Тому при любих обставинах треба залишатися людиною.
12 Липня 2017, 21:10
За такі вчинкі людей повинні знати з відеореєстратора видно що це був Тимощук Сергій. Повага
13 Липня 2017, 01:59
Дякую всім за приємні слова! І дуже вдячний Дмитрію Теравському!
13 Липня 2017, 02:00
Це справжній чоловік.
13 Липня 2017, 02:00
це справжній чоловік.
13 Липня 2017, 02:12
Молодець Сергій. Потрібно допомагати один одному не дивлячись на людей і їх соціальний статус
13 Липня 2017, 13:30
Тімоха ! Молодець!!!!
13 Липня 2017, 23:40
Слава Богу! Ви зробили хорощу справу,розмножили ДОБРОТУ в наших серцях,заставили задуматись які ми<br/>як живем.Нам так не вистачає простоти і уваги! Хвала тому мужчині теж.
14 Липня 2017, 05:08
Пишаюсь таким товаришом!!!