У Літогощі на лісопильному підприємстві загинув чоловік

23 Лютого 2021, 10:13
Фото ілюстративне 6240
Фото ілюстративне

У селі Літогоща на лісопильному підприємстві загинув чоловік.

Про це Інформаційному агентству ВолиньPost стало відомо з власних джерел. Інформацію підтвердили у секторі комунікації поліції Волині.

У поліції запевняють, що чоловік загинув з власної необережності. Йому було 47 років.

За інформацією правоохоронців, виконуючи роботи, чоловік впав під пилку та отримав травми, несумісні з життям.

У поліції додали, що чоловік не був працівником підприємства, а виконував роботи для власних потреб з дозволу власника.

Обставини нещасного випадку продовжують розслідувати.

Коментарі
23 Лютого 2021, 13:06
Якщо чоловік який загинув виконуючи роботи для власних потреб, тоді перевірте скільки в даного підприємця зареєстровано працівників.
23 Лютого 2021, 13:50
вішає даний горе- підприємець.Просто робітник не був оформлений.Замазав де потрібно,от і вийшло що дав попрацювати для власних потреб.
23 Лютого 2021, 14:32
Прізвище власника підприємства назвіть,щоб там не гинули люди !!!
23 Лютого 2021, 14:45
Головне в тому яки легковирни у нас"полицейськи"...це наводить на роздуми!
23 Лютого 2021, 15:56
ХТО у селах району займається нелегальними такими власниками ,де без тех.безпеки ріжуться люди пилами ?Можливо всім по барабану ,що порізався і вмер чоловік ! !!!!!
23 Лютого 2021, 17:40
Райвідділ кришує
23 Лютого 2021, 21:20
То чого тільки пости пишете,піднімайтесь всі жителі села і у свідки йдіть,кажіть ,не мовчіть,бо ви всі боягузи, тільки тяв-няв...
24 Лютого 2021, 00:18
Та вже не язвіть,горе і біда,один Бог знає як трапилось,власник давав заробити,не бажаючи зла,а ви судилище чекаєте і зрєліщ,по москальскі говоря...
24 Лютого 2021, 15:08
"Давав заробити",а по іншому кажучи експлотував робітника без оформлення та виконання норм техніки безпеки. Звичайно що власник хотів добра,правда собі,але то таке
24 Лютого 2021, 21:39
Те,що люди пишуть в коментарях є правда.Чоловік працював неоформлений на даному "підприємстві", якщо це можна так вважати.Новому керівнику поліції і прокуратурі,які були на місці в день трагедії особисто , в ЗМІ заявляти що чоловік не мав відношення до праці на даній пилорамі ,це абсурд.Виїдьте в село та ближні села , де люди в шоці від заяв правоохоронців про непричетність до роботи на пилорамі померлого.....
24 Лютого 2021, 22:39
Ви хочете, щоб в самій корумпованій країні Європи підприємці офіційно оформляли своїх працівників і сплачували потім всі внески та податки? Чи вірите у те, що слідчі органи будуть працювати згідно своїх посадових та професійних обов'язків? Звертайтесь в ДБР, НАБУ, Новини ТСН, телеканал Аверс. Нехай запитають у Рожищенських правоохоронців "чи не жмуть погони".
25 Лютого 2021, 00:52
Гарно проконсультував лоцюк