У власність Рожищенської громади хочуть повернути великий майновий комплекс

22 Лютого 2021, 14:58
Майновий комплекс на Мазепи, 108а у Рожищі. 6835
Майновий комплекс на Мазепи, 108а у Рожищі.

Рожищенська міська рада готуватиме звернення до Луцької районної ради про передачу у комунальну власність громади майнового комплексу за адресою: місто Рожище, вулиця Мазепи, 108а.

Про це йшлося під час сесії Рожищенської міської ради 19 лютого, повідомив кореспондент Район.Рожище.

Депутатка Інна Гайворонська запропонувала до наступної сесії підготувати відповідне звернення до Луцької районної ради. Його хочуть винести на голосування.

Майновий комплекс на Мазепи, 108а рішенням Луцької районної ради від 12 лютого передали безоплатно в користування на правах господарського відання комунальному підприємству «Райтеплобуд» з постановкою на баланс зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Луцького району Волинської області. Раніше це майно було у спільній власності територіальних громад сіл, селища та міста Рожищенського району.

До майнового комплексу належить:

  • приміщення колишнього Рожищенського районного військового комісаріату загальною площею 1378,5 м²;
  • гараж на три бокси загальною площею 107,7 м²;
  • допоміжне підвальне приміщення загальною площею 7,1 м²;
  • земельна ділянка (20 445 м²), право власності від 01.10.2014 р.
Коментарі
22 Лютого 2021, 17:45
Ото закрутили. Невже не можна було ще півроку назад спокійно взяти на баланс міською радою? А зараз ще попробуйте заберіть. Цирк...
22 Лютого 2021, 17:55
Хтось тут мутить воду ! Спливла Гайворонська і компанія ! Директор ПМСД Басалик впала ,бо вона нікому крім себе не потрібна ,а може зажене у військ.коматівське приміщення ПМСД неугодних їй лікарів ,і все буде у неї в шоколаді ??
22 Лютого 2021, 20:23
Бубочка так боявся взяти на баланс приміщення ,що передав все на район ,навіть гаражі та земальні ділянки.Одразу видно " господарника" в місті:)))
22 Лютого 2021, 20:41
цікаво хто платитиме за оформлення документів на переоформлення комплексу, окремо пмсд, військомат
22 Лютого 2021, 21:34
Цікаво, є приміщення, так можливо не закінченно перебудову-ремонт, але воно є і на території міста, невже його не можна використати для чогось доброго в інтересах громади, комусь передавати, а тепер просити назад!!! Цирк, а де свідома влада, господар???
22 Лютого 2021, 21:40
Владі головне щось добре зробити лисій палиці,а не громаді.
22 Лютого 2021, 22:28
Воєнкомат ще працює в Рожищі? А раптом буде загальна мобілізація, хто тоді буде ловити лохів селюків, щоб повістки впарити. Невже активісти самі підуть сєпарюгам пістона вставляти.
22 Лютого 2021, 22:46
Можливо своїми пестощами лисої палиці - рожищенська влада намагається стати ближчою до європейських ціностей. Влада папірєдніків невміла так вміло дупи вилизувати і болт відсосувати.
23 Лютого 2021, 14:38
Хто винуватий і що робити ?????
23 Лютого 2021, 15:20
План А:Дострокові перевибори мера, міських депутатів і перепризначення нової виконавчої ради. Стоп! Чмошнікам і Баригам.
23 Лютого 2021, 16:01
Там все згниє і пропаде ,допоки мер Поліщук буде спати !!Шкода Басалик Л.І.,яка мучиться зі своїми поганими сімейними лікарями !!!!!!!
23 Лютого 2021, 19:59
Чого видаляти правдиви коментари про ГАЙВОРОНСЬКУ,це вона нахимичила з примищенням,хай видповидае!!!
23 Лютого 2021, 21:17
Міська рада і мер не взяли на баланс,а винна Гайворонська?Для чого це критиканство
23 Лютого 2021, 21:32
Почитаєш коментарі і бачиш скільки у нас гнилого народа. Ідіть в мери в депутати і через місяц вас будуть тр......ть у хвіст і в гриву.
23 Лютого 2021, 21:46
Луцька района рада,хотила зробити аудит,цього об'екта,а Гайворонська не зацикавлена в цьому бо значить е що приховувати,коли ж буде,военкомат в Рожещенський отг,нихто цим займатись не буде!
23 Лютого 2021, 22:53
Полюбому потрібно робити аудит. Там явно на шість лямів геть не пляше. Хіба що матеріали та будівельні роботи виконували за курсом долара по стотридцять, як мінімум.
23 Лютого 2021, 23:59
Хай проводять які хоч аудити. Це правильно. Якщо хтось винний - наказати. Але віддавати таке майно не можна. І стільки землі! Ви що? Громада цим має розпоряджатися.
24 Лютого 2021, 15:15
Гайворонська що мер ,який може дати вказівку провести аудит? Що за маячня? Нехай хоч луцька райрада,хоч міська проводять аудит,але все має бути повернене у власність громади.Якщо були порушення винні мають бути покарані.<br/>АЛЕ на Гайворонську компромат слід шукати не на приміщенні воєнкомату,а приміщенні стадіону і ремонті чи будівництві футбольного поля.Ви шановний чули щоб бубочка шевилився в даному напрямку,щоб провести аудит? НІ? А чому? Так отож...
24 Лютого 2021, 18:20
Що буде далі ?ХТО все таки відповість по всій строгості закону за весь цей бардак ?????
24 Лютого 2021, 18:20
Що буде далі ?ХТО все таки відповість по всій строгості закону за весь цей бардак ?????