«Отак мене охрестили у мій День народження», - каже побитий священиком чоловік

11 Липня 2017, 17:17
6172

Фотокореспондент Володимир Лукянчук розповів, що почуває себе нормально та відмовився від претензій до неадекватного панотця.

Нагадаємо, учора він став жертвою нападу нетверезого чоловіка, який, зі слів очевидців, є панотцем з Вересневого мікрорайону. Фотограф отримав тілесні ушкодження та поїхав з місця у кареті «швидкої». Неадекватного нападника разом з п’яною супутницею, у свою чергу, за допомогою очевидців, забрали патрульні.

Сьогодні сам Володимир Лук’янчук розповів, що відмовився від госпіталізації та від заявних дій щодо нападника.

«Отак мене охрестили у мій День народження», - з іронією сказав у розмові потерпілий та додав, що почуває себе нормально та уже займається робочими справами.

У патрульній поліції Луцька деталей затримання та імені «героя» поки немає. Розповіли лише, що ступінь сп’яніння нападника становила 2,94 промілле.

До слова, у Волинській єпархії Київського Патріархату вже запевнили, що нападник не є їх священнослужителем.

Читайте також: У Луцьку п’яний священик побив пенсіонера-рожищенцяУ дідуся, якого побив священик, сьогодні був День народження. ПОДРОБИЦІ.

Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Район.Луцьк» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу телефонуйте +38 066 413 29 28 або пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

 
 
Коментарі
11 Липня 2017, 20:47
Його ж прихожани підтверджують, що він із КП!
11 Липня 2017, 21:38
Його прихожани? А ви їх бачили? От я, наприклад, його восьмиюродний брат, і взагалі кажу, шо то все провокації. Шо це фотомонтаж! І взагалі фотограф винен бо просто так)))
11 Липня 2017, 22:12
Родич? Схоже
11 Липня 2017, 22:30
священно- служитель московського патріархату от Василь..навіщо лити чорнуху на Київський патріархат??Але в Рожищі це нормально...Є десятки фотографій що це за священик...http://lutsk.rayon.in.ua/news/34857-prospekt-voli-pianii-sviashchenik-pobiv-pensionera.Ось ссилка...Це священник московського патріархату
11 Липня 2017, 22:44
Не звертай уваги.Люди знають цього нещасного батюшку.А в москалів така брехлива сутність.Як Путін всіх за дурнів має так і його посіпаки.Навіть свого попа зреклися.А де ж братська любов?Піст же ж(КАНОНІЧНИЙ)!Такі патли носять тільки московські попи і вони агресивні))На цукровому тільки одна церква УПЦ МП!
12 Липня 2017, 00:28
Невже проблема вияснити з якого він патріархату?? Це ж голка в сіні.. Редакціє, якщо вже ви публікуєте не першу статтю про цю новину, то дізнайтесь і напишіть, щоб розвіяти цю демагогію)))
12 Липня 2017, 00:45
А може священник ,то ПУТІН...