На центральній вулиці Рожища зводитимуть торгово-офісну будівлю

22 Лютого 2021, 10:10
10774

У Рожищенській міській раді затвердили детальний план території для будівництва торгово-офісної будівлі по вулиці Незалежності.

За відповідне рішення депутати проголосували під час сесії 19 лютого. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Затвердили детальний план території за кадастровим номером земельної ділянки – 0724510100:01:005:0008. Це, орієнтовно, навпроти магазину «Люкс». Там планують будувати будівлю заввишки до 15 метрів.

Контроль за виконанням рішення міськради поклали на постійну комісію з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою, енергозбереження та транспорту, будівництва та архітектури.

Скріншот з кадастрової карти.
Скріншот з кадастрової карти.

Коментарі
22 Лютого 2021, 12:32
Прошу пана бубочку створити комісію і перевірити хто надав дозвіл опускати бордюри біля сіті центру і тим самим створювати незаконні парко місця на тротуарі.
22 Лютого 2021, 12:38
Витяг із протоколу сесії:<br/>Кучірка до Кузавки: &amp;quot;А там, в тому новому приміщенні буде громадська вбиральня?&amp;quot;<br/>Кузавка до Кучірки: &amp;quot;Так само як і в Дивосвіті.&amp;quot;<br/><br/>Р. S. Валік, браво!))
22 Лютого 2021, 13:00
Цікаво хто став щасливчиком завидного куска.
22 Лютого 2021, 13:43
Скільки вже тих офісіф у Рожищах треба.Для дітей хоч що небудь побудуйте.
22 Лютого 2021, 13:57
Як кажуть: &amp;quot;Ломать - не строить...&amp;quot;. Тому хай краще щось нове та гарне побудують, ніж мають стояти бур'яни в центрі міста чи черговий не естетичний МАФ вліплять. Якщо мова йде про ділянку біля виконавчої, де зараз вагончик з фруктами, а раніше була &amp;quot;наливайка&amp;quot; Іваневичів-Пулатових, то я тільки &amp;quot;ЗА&amp;quot;. Може за одно й каналізацію підремонтують біля виконавчої, а то там сморід страшний круглий рік. І хоч вулиця центральна, а діла до цього немає нікому.
22 Лютого 2021, 14:56
Слиш ти, чумаход, очЪко твоє підремонтують замість каналізації. Щоб ти краще в Йевропу зміг інтегруватись. P.S. Коли міськрада зробить автостоянку біля Веселки, там де впихнув диво-дерево Сіроня Новийсад.
22 Лютого 2021, 15:42
Дайте список депутатів ,хто і як голосував за це рішення ! Дерибан землі у Рожищах з мером ПОЛІЩУКОМ набирає обертів !!!!
22 Лютого 2021, 16:43
За дане рішення проголосувлали &amp;quot; за&amp;quot; всі депутати,як при комунізмі. Цікаво чи проконтролюють депутати побудову громадської вбиральні разом з цим центром?
22 Лютого 2021, 17:03
Обрали депутатів на свою голову ! Громадський туалет буде там ібуде в центрі Рожищ смердіти гівном завдяки меру і депутатам !!
22 Лютого 2021, 19:55
Це гарна новина для жителів сусіднього будинку. В період опалювального сезону радість такому сусідству буде ще більшою. Амбре запахів диму від котельні приємно оновить амтмосферу провітрювання квартир.
22 Лютого 2021, 23:27
А коли вже почнуть житлові багатоповерхівки будувати і робочі місця створювати? Для чого стільки офісів? Не Рожище, а цілий бізнес-центр
22 Лютого 2021, 23:27
У вас в голові смердить,бо там насрано
23 Лютого 2021, 01:44
?
23 Лютого 2021, 01:48
Хай строять аби не ламали, може ще й там збудують серйозний охвіс де будуть вершитись великі справи, як от в нас в дитячому «кахве бобо». Там все добре, братва з відти або на прямих ногах виходить або взагалі землі не торкаються, летять над поверхнею, сповнені енергії, сил та нових ідей. Такі там чьоткі препарати продаються. Куди наша поліція дивиться, то хз....
23 Лютого 2021, 11:56
Кафе &amp;quot;БОБО&amp;quot; на центральній площі міста працює вже 3 чи 4 роки. До міської ради 50 метрів. А хтось коли небудь цікавився скільки там офіцйно найманих працівників? Правильно, жодного. Немає і ніколи не було. Але ж меру простіше сказати, що коштів бюджету на все не вистачає, ніж реально думати як той бюджет наповнити. Чи прибутковий податок для мерії нашої - це не джерело наповнення? Чи може хтось там в долі?
23 Лютого 2021, 12:00
&lt;p&gt;Чумаход в тебе в штанах, чмо ти ригівське. Ти, бидляччя, спочатку як Європу чмирити пересядь з іномарки своєї на &amp;quot;Жигулі&amp;quot; чи &amp;quot;Москвич&amp;quot; а потім вже воняй тут.&lt;/p&gt;
23 Лютого 2021, 13:24
О-о-о, я бачу в тебе є досвід газування на совдеповских відрах з гайками. Шось ти сильно кіпішуєш при слові очЪко. Ти шо гомік, чи десь в Європі тебе відпітушили і тобі сподобалось?? ГИ-ГИ-ГИ
23 Лютого 2021, 15:45
Дайте,будь ласка точну адресу нового будівництва і власника ділянки !!!!!!!
23 Лютого 2021, 16:09
Жителі прилеглих будинків вже можуть починати звертатися до НАБУ, ДБР, Новин ТСН, Аверсу і тд.
23 Лютого 2021, 17:00
Назвіть власника зем.ділянки та новобудови ,нового чудо- офіса м.Рожища ?????
23 Лютого 2021, 17:58
Цікаво чи буде аукціон
23 Лютого 2021, 22:24
Ніхто вам нічого не буде називати! Люди, ще ніхто нічого не збудував а ви вже цікавитесь тим чим не потрібно ! Слідкуйте за тим що маєте під своїми носами !
24 Лютого 2021, 16:29
Де буде громадський туалет ? Біля міської ради ,чи навпроти Люкса ????
24 Лютого 2021, 23:09
Громадський туалет буде... так само як і котельня, яку будува...ти мали)))