Рожищенську центральну районну лікарню перейменували

20 Лютого 2021, 11:58
Лікарня у Рожищі 10812
Лікарня у Рожищі

Комунальне некомерційне підприємство «Рожищенська центральна районна лікарня» Рожищенської районної ради матиме нову назву.

За відповідне рішення проголосували депутати Рожищенської міської ради під час сесії 19 лютого. Про це повідомив кореспондент Район.Рожище.

Вирішили перейменувати комунальне некомерційне підприємство «Рожищенська центральна районна лікарня» Рожищенської районної ради в комунальне підприємство «Рожищенська багатопрофільна лікарня» Рожищенської міської ради.

Також депутати затвердили Статут комунального підприємства «Рожищенська багатопрофільна лікарня» Рожищенської міської ради у новій редакції зі статутним капіталом у сумі 100 гривень.

Директор лікарні Віктор Редзій має здійснити дії для державної реєстрації комунального підприємства «Рожищенська багатопрофільна лікарня» Рожищенської міської ради згідно з чинним законодавством України.

Коментарі
20 Лютого 2021, 14:14
Як ти назву не переставлюй - якість медицини не покращиться один ХУ*.
20 Лютого 2021, 14:18
Що крім назви зміниться на краще у Рожищенській б.лікарні ???
20 Лютого 2021, 14:24
Яка зарплата у головного лікаря Рожищенської БЛ РЕДЗІЯ ???
20 Лютого 2021, 15:07
Чого пишеться, що ликарня Рожищенськойи миськойи ради, а не отг,чи у нас реформи не було, иПолищук голова Рожищ а не отг???
20 Лютого 2021, 16:12
РЕДЗІЙ- Гол.лікар РОЖИЩЕНСЬКОЇ БЛ ,чи Директор БЛ,бо незрозуміло хто він є ????
20 Лютого 2021, 18:35
Назва помінялася, а БАРАНИ, як робили так і роблять.
20 Лютого 2021, 21:44
Я згідна з Вами,там добре вмирати,один діагноз корона,навіть тести не вміють робити
21 Лютого 2021, 11:56
<p>ТуТУТ НЕ НАЗВУ МІНЯТИ ПОТРІБНО А ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ РАДЗІЯ САДИТИ ЗА РОЗВАЛ МЕДИЦИНИ ,ЛЕСЯ БАСАЛИК І ТО БІЛЬШЕ ЗРОБИЛА ,ЙОМУ ПРОВЕСТИ АУДИТ,А ПОЛІЩУК ЙОГО ТРИМАЄ </p>
21 Лютого 2021, 13:45
Басалик позорить прізвище,розвалила медпункти по селах,оце її.
21 Лютого 2021, 14:03
Бубугайова Тетяна лікар-стоматолог лічить зуби не якісними ліками, щоб пацієнти знову повертались. Одне добре те , що не б'є пацієнтів, як у Рівному. Ганьба!
21 Лютого 2021, 14:20
До кого із стоматологів рай.лікарні , крім БУГАЙОВОЇ Тетяни можна звернутись ? Порадьте ,будь ласка ,а то та БУГАЙОВА Тетяна тільки шкодить !!!
21 Лютого 2021, 16:46
це важко назвати лікарньою! порядку немає, медперсонал до роботи ставиться безвідповідально
21 Лютого 2021, 19:06
Яка держава - така лікарня, як платять - так працюють. Скоро Польща взагалі всіх медиків з України до себе переманить, а ти будеш до знахарів їздити свою "цейевропейську" вавку лікувати.
21 Лютого 2021, 20:44
Л.Басалик не винувата, що бубугайова хреново лікує земби,то на пенсію нах!не Басалик закрила фапи,а Супрун з порохом!
21 Лютого 2021, 23:58
На сесії були важливіші питання преміювання гуманітарного відділу. Тільки створили, ще ні фіга не зробили, а вже матеріалів і премія
22 Лютого 2021, 11:12
Багатопрофільна.. курячий сміх.. там професіоналів- раз, два.. Пашков, Козак..
22 Лютого 2021, 15:02
В тій лікарні вже 20років без змін!!!!!! Невже треба щоб щось сталось ,щоб змінити керівництво лікарні!