У юнака з Рожища знайшли наркотики

19 Лютого 2021, 13:30
6374

У 21-річного волинянина виявили наркотики.

Обшук провели 18 лютого. Про це повідомляє пресслужба поліції області.

За місцем проживання 21-річного жителя міста Рожище поліцейські виявили та вилучили місткість з речовиною, схожою на марихуану та пакунок із порошком білого кольору, подібний на наркотичну речовину, а також пристрої для вживання наркотиків.

Вилучене направили на дослідження у Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Триває досудове розслідування за статтею «незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України.



Коментарі
19 Лютого 2021, 15:34
Вольський ?????? Чи є й інші герої????
19 Лютого 2021, 15:38
Вольський користувався стаціонарним бульбулятором поблизу газової труби через р. Стир, а також в тому районі в хащах на березі мав посіви коноплі.
19 Лютого 2021, 16:54
Шо ви вчепились, пановє коментатори, до тих бульбуляторщиків? Наркотики це таблетки, якi вживає дехто з рожищан, що займається купівлею-продажем вживаних автомобілів з закордону. Конопля це природня трин-трава, що росте так само як і бур'яни будь-де. В Амстердамі коноплю курять аж гай шумить, і ніхто не робить кіпішу. Україна також Європа.
19 Лютого 2021, 17:40
Хто здав хлопця ???
19 Лютого 2021, 19:30
Юнак це коли вік 16-18 років. 21 рік це вже не юнак, а молода людина. Шось журналісти геть не професіонали.
22 Лютого 2021, 19:30
А що там «бобо» норм асортимент чи в піцерії «лонг» крепша менюшка?
23 Лютого 2021, 01:31
В бобо все добре, братва з відти або на прямих виходить або взагалі землі не торкаються, летять над поверхнею, сповнені енергії, сил та нових ідей. Такі там чьоткі препарати продаються. Куди наша поліція дивиться, то хз....