Акційний лід: у рожищенському супермаркеті продають неякісний товар

17 Лютого 2021, 10:19
10132

Купивши рибу у рожищенському супермаркеті «Еко-маркет», жителька краю відчула себе обманутою. Замість заявлених на етикетці 640 грамів філе мінтая, жінка отримала лише 232 грами.

Прикру історію 16 лютого покупчиня розповіла Район.Рожище, надіславши фото.

Розпакувавши рибу й підготовлюючи її до приготування, вже вдома жінка виявила, що велика частина вказаної ваги – звичайний лід. Виявилося, що самого продукту, за який заплатила гроші, в упаковці – навіть менше половини.

«Сьогодні купила в «Еко-маркеті» міста Рожище рибу акційну. Далі без слів. Тільки фото», – написала покупчиня.



Коментарі
17 Лютого 2021, 12:58
Для ЕКОМАРКЕТА це часта практика у роботі.
17 Лютого 2021, 13:12
Не магазин, а велика помойка
17 Лютого 2021, 13:37
Чого розкукудахталися, лошари? Не подобається - не ходіть, і не купуйте....
17 Лютого 2021, 14:06
А коли купували де очі були???
17 Лютого 2021, 14:59
Сволочи
17 Лютого 2021, 16:03
До чого тут Еко -маркет ? Вони , що його заморожують ? А , от те ,що ВИРОБНИК - недобросовісний , то це Факт ! <br/>Потрібно бути уважним , бо переважна більшість наших виробників живуть за принципом : &amp;quot; БЕЗ ЛОХА І ЖИЗНЬ ПЛОХА ! <br/>Я минулого року спеціально купував одне таке філе і поширював інформацію в фейсбуці про цей обман !
17 Лютого 2021, 20:42
А ось тут ти, братцю, не прав. Бо саме торгівельна мережа відповідає за те, що продає кінцевому споживачу, і саме магазин буде відшкодувати збитки, якщо буде відповідне і обґрунтоване звернення до контролюючи органів з боку ошуканого клієнта. Також думаю, що саме мережа причетна до цього обману. Якщо не самі наклали льоду, то це зробили за їх прямою вказівкою їхні постачальники. Чи може ти думаєш, що це хотіли обманути Екомаркет, а випадково обдурили покупця. Не будь наївний. Обманути супермаркет практично не реально.
17 Лютого 2021, 21:16
В екомаркеті одна гниль !!!Куди дивиться Держспоживслжба в особі БАРВІНСЬКОГО !!Цей хлоп любить бабки і напитися на халяву !!!!!
17 Лютого 2021, 21:27
Барвінський -чудо ,сам бабки гребе собі,вип'є к о'няку і робить з себе правильного ! БАРВІНСЬКОГО-штрафуфатиі на нари !!Він Зажерся !!!!!!
18 Лютого 2021, 01:55
прутня там ще з самого початку Колібріса.Вони як не лід продають,то гнилу рибу.Неякісних товарів повно.Вивіску тільки змінили і все,доречі символічно що на“ колорадську”.<br/>Ще ошукують клієнтів з грошима на карточці,люблять зписати і т.д.<br/>Не ходжу в цей гадюшник давно і вам не рекомендую.
18 Лютого 2021, 14:47
Зі мною та сама ситуація була тільки купляли хек гнилий та з 2 рибин ще літра води було як розморозився