Рожище: нічні гуляння з бійкою та госпіталізацією у лікарню

09 Липня 2017, 13:15
12577

У ніч з 8 на 9 липня відбулася бійка в барі «Джаз» міста Рожище.

Друга година ночі, а нічне життя райцентру вирувало на повну. В результаті один чоловік потрапив в лікарню.

«Головною проблемою нічного міста залишається відсутність культури вживання алкоголю та зневага до законів, – розповідає Галина, член «Варти Громади». – О 2-й ночі в барі «Джаз» зав’язалася бійка, яка згодом перемістилася на вулицю. Найбільше дісталося 25-річному тополянину Володимиру, якого ми доправили на приймальне відділення Рожищенської ЦРЛ. Черговий лікар, оглянувши молодого чоловіка, встановив невтішний діагноз: струс головного мозку та множинні забої лиця і все це при сильному алкогольному сп’янінні. Алкотестер показав 2,2 проміле».

Втихомирити нічних бешкетників прибули рожищенські поліцейські. Але не у всіх відразу перестала «бурлити кров». Правоохоронцям довелося застосувати сльозогінний газ, а найбільш невгамовного забрати в райвідділ.

До речі, як зауважили вартівці, в барі перебувало дуже багато юнаків та дівчат, яким на вигляд немає 18 років. Переглянувши відеоролик, можна уявити, що відбувалося до відзнятого моменту.

Мабуть, час задуматися, чи варто закривати очі на такі пізні гуляння в барах міста, які можуть призвести до трагедії. Словом, дивіться самі. Відео містить нецензурну лексику.

 

Коментарі
09 Липня 2017, 16:49
В барах призов зробити до лав війська і в ато сволоту!
09 Липня 2017, 16:55
В вечері треба підганяти автобус під самі двері, і всіх прямо на схід.
09 Липня 2017, 18:43
військо вони згублять треба замість призову кинути туди всередину шашку з отруйним газом і закрити двері наглухо!!!!<br/>Пора вже очищувати націю потрохи!!!!!
09 Липня 2017, 18:56
Ти не українець - ти дибіл, причому, кончений на повну голову. Це видно з твоїх коментарів під кожною статтею. І нема чого паплюжити національністю своїм вонючим робом! Тебе не тільки в Ато не варто відправляти, тебе, як скотину втопити треба!
09 Липня 2017, 19:13
Джаз і Люкс за,,,
09 Липня 2017, 19:18
Є для них робота, Кубані заростають
09 Липня 2017, 19:30
Такі люди як діджей, юра , українець і получяють в всяких джазах , чіпуша які бикують ) лашара побув місяць в ато і думає що він шось може
10 Липня 2017, 01:02
та позакривати ті гадючникі....
10 Липня 2017, 13:18
Дітвора тільки що може по 5 чоловік на одного
10 Липня 2017, 14:09
Тільки так!
11 Липня 2017, 22:04
Поприходить всяке бидло і строїть з себе гєроїв, а самі ні на що не спроможні
12 Липня 2017, 03:23
Поліції потрібно було відвезти п'янь не в лікарню чи райвідділок, а додому до власників Джаз, Люкс і їм подібних. Декілька таких візитів і власники зрозуміють коли закривати свої нічні клуби. Бо заробляють на чужих сльозах.
13 Липня 2017, 09:03
Вiн показав як не треба робити))) Будьте позитивними людьми.
13 Липня 2017, 22:20
атовця який затіяв бійку відпустили
16 Липня 2017, 20:36
Якби нічні бари позакривали, то менше такого було б.
18 Липня 2017, 22:38
ну і що як він атовець..вояка херов...люди роками воювали поранені були пару раз...це я про ВОВ...і хто до жив до ПЕРЕМОГІ і прийшов додом то нерозпиналися ...аце на місяць десь попав невідомо в яке ато ..і все!! херой херов