У Рожищі хочуть збільшити «тарифи на воду»

16 Лютого 2021, 16:16
4637

Рожищенське підприємство житлово-комунального господарства інформує про те, що у зв'язку зі збільшенням собівартості послуг, з причин не залежних від підприємства, планують змінити тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Про це йдеться на сайті Рожищенської громади. 

Розрахунки тарифів виконані відповідно до вимог Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затверджених постановою від 10.03.2016 року № 302 та вимог Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), затвердженого постановою від 10.03.2016 року № 303.

Причинами перегляду тарифу в сторону збільшення є:

  • ріст цін на реагенти для очищування води;
  • підвищення розміру мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму для працездатного населення;
  • нагальна потреба проведення поточних ремонтів для забезпечення безперебійного надання послуг для споживачів;
  • підвищення податків, зборів, платежів.

«Приведення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованого рівня є об’єктивним та необхідним заходом для належного функціонування підприємств, що забезпечують споживачів питною водою та послугами водовідведення», – йдеться у повідомленні.

Згідно з плановим розрахунком, тариф для всіх категорій споживачів складає:



Коментарі
16 Лютого 2021, 19:01
Дякуємо за покращення життя вже сьогодні ! Премію собі вже встигли нарахувати за свою бездіяльність і підвищення тарифів на воду ??
16 Лютого 2021, 19:05
Не можу зрозуміти Вашої претензії до мера? Послуги надає ПЖКГ, розрахунок тарифів є, причини підвищення вказані...Маєте заперечення - обгрунтуйте, а не пишіть всяку фігню...
16 Лютого 2021, 19:35
ПЖКГ є у підпорядкуванні мера ПОЛІЩУКА .От до нього і всі питання !!!!
16 Лютого 2021, 20:02
У Луцьку майже в половину дешевше водовідвід та вода , чому ж у нас такі ціни?<br/>Ми маємо більше місць для роботи чи зп? Чи можливо у нас інфроструктура більш розвинена чим у Луцьку?<br/>Чи все ж таки це здирництво?<br/>Квартплати (для обслуговування будинку) оплачуємо, тільки коли перед входом до будинку калюжи, чи дім трищить по швам, чи криши протікаю або ж вентиляції забиті фіг зна чим, ще з здачі в експлуатацію не чистили, то про це самі люди мають думати, а пжкг не причому... але гроші беруть<br/>За якій вибачте х*р?<br/>Ще воду надумали підняти в ціні...<br/>Те що водоканали потрібно лагодити це питання яке вже стоїть роками, тільки чомусь про це думається тоді коли вже аварія на лінії, а планових ноль, за що платиться така ціна??
16 Лютого 2021, 20:28
Ідіоти і поборники,майдан буде,але вже не той...і згинуть як роса на сонці вже не путлєровці ,а наші нелюди.
16 Лютого 2021, 20:31
Поясніть що входить в адміністративні витрати які навіть більші за пряму заробітну плату. Таке враження що це й звіт написали щоб звичайна людина нічого не зрозуміла і платила все що ній скажуть .
16 Лютого 2021, 20:46
Такими темпами скоро наше ПЖКГ за рахунок підвищення плати за воду буде стадіон будувати, як у Луцьку, де Луцькводоканал хоче будувати стадіон...
16 Лютого 2021, 23:46
Це просто здирництво. В Луцьку куб холодної води коштує 20 грн, і це без водовідведення , водовідведення береться тільки за гарячу воду. Тобто використав 5 кубів холодної, оплатив 100 грн. А в нас по 35 грн вже давно. А тепер ще дорожче має бути? У нашому будинку молоді сім'ї з дітьми платять щомісяця по 500 грн.за воду. Майте совість , кому там зарплати замалі?
17 Лютого 2021, 00:00
Та ні шановний(а) Ви помляєтесь, ПЖКГ є у підпорядкуванні Рожищенської міської ради...
17 Лютого 2021, 01:54
Бубочці просто потрібно платити зарплату своєму роздутому штату &amp;quot; спеціалістів&amp;quot; і про себе незабувати.
17 Лютого 2021, 01:55
А хто є очільником Рожищенської міської ради? ТАК ОТОЖ...
17 Лютого 2021, 09:09
В Дубище ще з початку літа вода за куб 35 грн, ніде немає такої ціни
17 Лютого 2021, 11:05
ей, писаки! побудуйте собі власний будинок і обслуговуйте його: не буде тріщати по швам і вентиляцію самі замутите! та ще й скважину вдарите за 2000$ і вигрібну за 1000$ і буде вам щастя. привикли все на халяву подавай!
17 Лютого 2021, 11:27
Не всі можуть дозволити собі побудувати. По-перше, за щось треба купити ділянку, По-друге, за щось побудувати, провести комунікації. По-третє, не у всіх є стартовий капітал для початку. По-четверте, не у всіх є здоров'я щоб їхати на заробітки або можливість залишити стареньких батьків і малих дітей. Звичайно, якщо є можливість, можна досягти і побудувати але на жаль одного бажання мало. Тому не судів строго тих, хто живе в квартирах. Ми за час раді, що живе та в приватному секторі, але так часто викидає те сміття у баки, за вивіз яких платимо ми.
17 Лютого 2021, 12:44
Слиш ти, чудо цейевропейське, забуло як саме викидало сміття в контейнери біля стоянки Волощука. Щось тоді ти не тявкало про приватний будинок.
17 Лютого 2021, 14:47
А квартира що безоплатно надається?<br/>Яка халявка?<br/>У нас у рожищах середня ціна кв.м. квартири 15500грн<br/>І що думаєте туди ніяких грошей не потрібно вкладати?<br/>І коли купившу квартиру змушений ще кожного місяця оплачувати за обслуговування будинку яке не проводиться...<br/>Це всерівно що ви собі найняли на приватний сектор охорону, платилиб кожного місяця зп, а він спав би<br/>Добре коли нічого не стається, а коли щось вкрадуть то думайте самі... тільки охорону можна замінити, а пжкг ні...
17 Лютого 2021, 16:39
Створюйте ОСББ
18 Лютого 2021, 01:43
А хто буде вивозити сміття з ОСББ,подавати воду і водовідвід і т.д?ТАК ОТОЖ...
18 Лютого 2021, 14:49
Створюйте ОСББ і не платіть квартплати в ПЖКГ<br/>Побачите на що йдуть гроші і що скільки коштує
18 Лютого 2021, 15:49
до: До жителя приватного сектору<br/>слиш ти, чмошнік, я ніразу нікуди мусор не вивозив і нічого в своєму житті на халяву не взяв!<br/>за себе розписуйся, гандурас-неудачнік!
18 Лютого 2021, 18:51