Жителі сіл на Рожищенщині добилися розчищення вулиць від снігу

16 Лютого 2021, 09:35
7970

Жителі сіл Переспівського старостинського округу висловили вдячність старості Віктору Лук'янчуку за розчищені вулиці.

Про це люди розповіли Район.Рожище, надіславши світлини робіт з розчищення, що відбувались 15 лютого.

За словами жителів краю, староста організував розчищення доріг у селах округу. Роботи виконували працівники підприємства «Данко».

Як кажуть місцеві жителі, вони залишились задоволені роботою старости, адже він зреагував на їх звернення й вирішив проблему.












Читайте також: Нема автобусів й не привозять хліб: кілька сіл на Рожищенщині досі страждають від наслідків негоди

Коментарі
16 Лютого 2021, 11:56
От люди брехуни,казали що він алкоголік,а він файний хлоп.
16 Лютого 2021, 12:06
У Рожищах по тротуару моста неможливо пройти.ВСЕ ЗАСИПАНО СНІГОМ.
16 Лютого 2021, 12:07
Висловлювати вдячність за прямі обов'язки на робочому місці. Скоро за прийом в старости треба буде платити чи висловлювати вдячність
16 Лютого 2021, 12:16
Дорога на Кременець вул. Тиха ні разу не чистили , чому бо всій владі до одного місця головне, щоб до них прочистили то відповідальна Копачівська ОТГ.
16 Лютого 2021, 12:19
А потім іди голосуй за тих виродків які не можуть домовитися щоб дорогу в селі почистили
16 Лютого 2021, 12:41
Обслуговує дороги місцевого значення не староста, а Данко. Може ще старості проводити прийом хворих? Староста ініціює роботу, а от коли пани з Данко надумають приїхати, на це староста не може вплинути. <br/>РS. Сільські вулиці пряма відповідальніть голови або старости.
16 Лютого 2021, 12:56
А хто укладає договір з Данко? Хто контролює їх роботу?<br/>Чи ти як будинок будуєш то підрядники будують на власний розсуд а тобі насрати який той будинок і де тобі жити?
16 Лютого 2021, 13:30
Якщо дорога так добре почищена,то чому шкільний автобус на Забару не їде???
16 Лютого 2021, 15:28
Їхав якось за снігоприбиральною машиної Данко як вона чистила промислову - це жах. По середині дороги та лопата 10 см зверху. Зателефонував до відповідального так як був тел на сайті районрожище. Розказав ситуаціюа а мені повідомили що відповідальний зараз знаходиться в тій машині і я просто веду наклеп. Говорили русько-українським акцентом і нічого не хотіли слухати. Бо ми з Вами шановні не вирішуємо ім оплату проводити чи ні. Керманичі самоусунулися району бо то не їх дороги. За то їх почиені дороги це сміхота гляьте на дорогу біля базару біля фердулевського!
16 Лютого 2021, 15:53
Ото насмішили... а це не робота влади, старости????
16 Лютого 2021, 15:55
а ви бачили як її почистили вчора вдень, сміх та й годі . грейдер пробігся , а що зробив ноль. а гроші то гарнізабрали
16 Лютого 2021, 17:19
Ото наробив ЛУК'ЯНЧУК ,як кіт на глині !До нього як до царя треба на прийом приходити ! Довідки без хабара не дасть !!!!!
16 Лютого 2021, 17:55
За довідку хабар, це брехня. А для того щоб людина виконувала свої обов’язки, виборці не повинні цілувати старосту чи голову в одне місце. Дяяяяякуємо!!!
16 Лютого 2021, 18:29
Лукянчук добре пригрів свою дупу,простих людей має за худобу !!
16 Лютого 2021, 21:03
Почистив, бо це його обов'язок!! Але щоб про це писати... Тьхуууу... Забули всі як писали за хабар?!! Сміх і гріх
16 Лютого 2021, 23:07
Машину купи- нєфіг пішки вештатись
17 Лютого 2021, 00:13
Це робота старост,і вони програли разом з Поліщуком.Сніг не чистився в жодному селі.Зато зарплати їм подавай з преміми.Треба комунальне господарство розширяти,а не гуманітарні відділи.Господарів немає.Що ті старости роблять,нічого,горілку пють із самого ранку
17 Лютого 2021, 02:58
Знову перемога.
17 Лютого 2021, 08:50
Замовник робіт із зимового утримання доріг місцевого значення - ДП Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області яка створена на базі Волинської ОДА