Завідувачка дитсадка судиться з відділом освіти та молоді Рожищенської РДА

04 Липня 2017, 19:53
5017

У середу, 5 липня, об 10:30 год в Ківерцівському районному суді Волинської області слухатимуть справу про визнання неправомірним та скасування наказу відділу освіти та молоді Рожищенської районної державної адміністрації № 44-в від 09.11.2016 «Про притягнення до дисциплінарної відповідальності».

Позивачем у справі є Лесіна Тетяна Юріївна, а відповідачем – відділ освіти та молоді Рожищенської РДА.

Також читайте: У Рожищі судитимуть за корупцію завідувачку дитсадкаРожище: завідувачку ДНЗ №1 визнали винною у вчиненні правопорушень пов’язаних із корупцією та Апеляція не допомогла завідувачці ДНЗ № 1 уникнути штрафу за адмінправопорушення.

Коментарі
04 Липня 2017, 23:08
Невже вона знов повернеться в садочок.
04 Липня 2017, 23:24
Вже таких море в нас було,які незаконно постраждали від влади.Працювали люди ,старались і їм дали копня.Таке враження,що вони зовім нічого доброго для освіти не зробили.
04 Липня 2017, 23:38
Ви хочете сказати, що Гойманиха щось добре зробила для дітей садочка.
04 Липня 2017, 23:43
Ми знаємо,що у Тетяни непростий характер,але вона не найбільший корупціонер у Рожищах.
05 Липня 2017, 00:02
Правильно робить!
05 Липня 2017, 00:10
А я думаю найбільший. Якщо порахувати, скільки грошей вона збиває з батьків, скільки годин заміни собі ставить, скільки грошей їй дають вихователі за вистави, то більшого доходу і підприємці не мають. Весь садочок багато років працював на неї і її синочка. Не говорячи вже про її агресію по відношенню до всіх, але найбільше до тих дітей, чиї батьки не мають можливості здавати такі суии.
05 Липня 2017, 00:38
Шкода працівників садочка, тільки вдихнули на повні груди , тільки стали забувати про нецензурщину, лайки та побори на всі " сімейні" свята завідувачки. Навіть посміхатись стали - сама бачила. А тут знову звикай до " гестапо".
05 Липня 2017, 00:59
NTNZYF KSREQCZ ,J CNHFIYJ LBDBNBCZ ZR NB [JLBI YFDSOJ NJ,A WT
05 Липня 2017, 02:46
Будемо надіятись, що справедливість восторжествує! Слава Україні!
05 Липня 2017, 04:28
а казали шо я поганий.. та якби я зараз був головою РДА - усної розмови вистачило б для завершення цієї епопеї... нема владии.. нема..
05 Липня 2017, 12:32
В райвно все проплачено, Леся манікюр в робочий час і на халяву роьила в невістки, БУХГАЛТЕРІЯ МІСЬКОЇ РАДИ, ЩО НЕ БАЧИЛА , ЩО В ГОЙМАНИХИ ЗАРЛАТА 14 800, І в юрчика 1.5 ставки і це влюдини яка рік на роботі була 3 тижні і т. д. і т. п. і адміністрація прикормлена і ви ще хочете якусь правду
05 Липня 2017, 15:50
А при чім тут бухгалтерія??? Бухгалтерія мабуть приймає і звільняє на роботу??? Чи то мер має слідкувати разом із начальником відділу освіти??? До речі, усі ці Гойманівські штучки беруть початок від того часу. коли освітою керівала велика БЮТівка Антоніна Клімчук. Як бачимо, одна одної варта!..
05 Липня 2017, 19:33
А чого ви чіпаєте Антоніну? Хіба зараз вона підписує тарифікації завідувачам садочків,і ставить заробітну плату 14800? Що начальник не бачить яка зарплата?Чи може то в усіх керівників садочків такі оклади?Просвітіть темний народ.Шановні працівники редакції!Напевно тільки ви можете пояснити читачам,які посадові оклади в керівників садочків?Або тоді хай це коментують дійсно компетентні органи,щоб не виникало питань у простого населення.
05 Липня 2017, 19:37
Хочу подякувати Татяні Юріївні за те, що внуки завжди були в теплі, смачно їли, безпечно гралися і вчилися . В непрості часи живемо! І в ще гірші наш садочок не пустував. Жінка реально! жила своєю роботою, все робила для дітей і тримала дисципліну. Але ж хто не без вад!? За ідеальні умови треба і платити...а на державних грошах і пожертвах батьків не пороскошуєш!<br/> Прикро,що не всі це цінять.Хто не працює - той не оцінить!!. А на суді не витрачай, Татяно, останніх життєвих сил на конфлікти з &quot;антикорупціонерами&quot;. Все краще дітям - це про тебе. Добро переможе!
05 Липня 2017, 19:39
А чи відбувсс суд і що там
05 Липня 2017, 19:55
Ви, шановний, скільки грошей вбухали в садок??? Отож! За ваші павільони і спонсорську допомогу ваших внуків чи дітей в дупцю цілувала! Але не всі можуть так спонсорувати садок і завідувачку персонально.
05 Липня 2017, 20:32
Боже, скільки цей &quot; бред рябої кобили&quot; буде крутитися в нашому місті? Невже вона така всесильна??????? Повірте мені вона ж не вічна, і колись прийде час, і її внуки будуть спокувати за неї усіх гріхи (думаю не довго залишилося, внук вже підростає)!!!!!!!
05 Липня 2017, 21:27
А низько Ви впали щоб чіпати чужу дитину. &quot;Ти не мати&quot;. За зарплату : там є стаж і доплати з того і зарплата. Вже розбирали це питання (було написано в інших статтях) все в межах закону. Якщо не по закону то чому міська рада платить.? Для вас темного народу пишу : поцікавтесь який стаж , звання та години , а тоді пишіть. Справді темний народ !
05 Липня 2017, 21:52
Народ темний. Але пані Лесіна сама розвиднила свої дєлішкі. До цього йшло. Люди будуть хоч без страху ходити на роботу. А батькам як відкрили очі на її приборкання грошенят. БОГ їй суддя!!!
05 Липня 2017, 22:17
Ніхто не рахує чужих грошей. Що заробила людина, те і отримує. Але що ж то за доплати ? Ніхто із завідувачів такоі зарплати не має. Що у Козакевич Л.М. Така зарплата гадаєте? Помиляєтесь , шановні! Хоч стажу у неі більше як у Лесіноі. Ця просто поприписувала собі годин виховательських та методиста, тай мабуть ще і музкерівника півтори ставки поділили між всіма і нею, звичайно, от вам і сума набігла кругленька. Того і судиться з усіма, хто ж таке &quot;корито&quot; покинути хоче???
05 Липня 2017, 22:43
Вона ніколи такого хлібного місця не залишить.
05 Липня 2017, 23:45
Залишить, вона в канаві закінчить.
05 Липня 2017, 23:47
то може пора меру детально перевірити вс ісадочки і побачити хто скільки годин працює особливо завідуючі і певна що знайдуться кошти для садків які не треба буде тягнути з батьківських кишень
05 Липня 2017, 23:52
А я не вірю, що Лесіну звільнять. Нікого не цікавлять прості люди і прості діти. Вона домовиться і її залишать. І буде вона правити світом до самої пенсії, а то й довше.
06 Липня 2017, 00:16
Працивники яки пишли за бажанням керивника Лесинои бажають ий видчути на власний шкури те що вона робила з працивниками.Це не людина а монстр.Ми працивники садка нарешти видчули повагу вид теперишнього керивництва....
06 Липня 2017, 01:11
А що Леся Миколаївна тоді робить?????????????????????
06 Липня 2017, 01:54
Манікюрррррр
06 Липня 2017, 11:31
В жодній статті не згадано методиста з кадрових питань Мізюк ,саме вона готує всі накази про доплати,навантаження керівникам навчальних закладів та обгрунтовує іх законність.Цей сірий кардинал багато років робить своі темні справи та підсовує на підпис начальникам і завжди виходить сухою з води. Може варто і іі покликати до суду,нехай прокоментує всі доплати та встановлення навантаження для Лесіноі,які були встановлені довічно.
06 Липня 2017, 13:23
Так ніхто і не спорить, що без кадрістки нічого не було б, але складається таке враження що в райвно абсолютно всі брали від льосіної хабарі, куди не поткнись ніхто нічого не знає, не бачив і не чув, саме робилось, коли носила і давала було добре а тепер ніхто нічого і не знає, ще хотілось би побачити ту Березіну, і працівників санстанції для якох\їпостійно збирались з батьуів і працівників передачки, через панасючку
06 Липня 2017, 16:09
А на посаду завідувача прийшла хресна мама Гойманихи Андрощук,яка горла перегризала,щоб поставити іі на посаду,зівши Галю окулістку,Наташу Богайчучку....А скільки кляуз на людей під іі диктовку писала Таня, оце школа була...Але напевно щось не поділили...або перевчила як треба керувати.Запитайте в працівників 4 садка як і за яку подяку приймала на роботу,але і звідти виперли. Підсіла під мера,постійно прикривається самообороною і хоче контракт на 4 роки,щоб ще підвчити новонабраних кандидатур керувати.Як можна призначити методистом людину,яка працює в 4 садку,притулку,перебуває в декреті?Але це ж невістка подруги з якою вирішували колись багато питань. Яке пішло таке й прийшло.......
06 Липня 2017, 16:33
А чого мовчить Леся Миколаивна як вона забрала свою дитину з пидготовчои групи яка перебувала в групи Лесинои и перевила в другий садок..И ще одна мама з районо перевела свого сина якого Юривна пхала головою в унитаз а на рахунок санстанйии гроши нихто не давав ти гроши яки збирала вона з людей по 50 грн забирала соби..
06 Липня 2017, 17:07
На мою думку,в садочку мають працювати люди з позитивною енергетикою,тому що в майбутньому це може дітям зашкодити.Вважаю,що потрібно звернутися на телебчення,де працюють спеціалісти і сучасні психологи.Спочатку створіть здорову атмосферу,а тоді вже подумаєте про інтер,єр.
06 Липня 2017, 19:02
Ця людина невривноважена з видхиленям психичного розвитку...