У Рожищі виловили десять собак

03 Лютого 2021, 16:32
Фото ілюстративне 5689
Фото ілюстративне

На замовлення Рожищенської міської ради працівники фізичної особи-підприємця Ткачук Б. Б. виловили десять собак, які бігали зграйками містом.

Згідно з умовами договору, за одного собаку з місцевого бюджету доведеться заплатити 850 гривень, а за всіх – 8500 гривень. Про це повідомили на сайті Рожищенської міської ради.

Як розповів заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Сергій Лясковський, головна причина появи собак на вулицях – це безвідповідальність їхніх власників, які випускають тварин у самовигул. До слова, шість виловлених собак були з ошийниками.

«Зазвичай на вулиці люди викидають потомство собак, які живуть у них вдома, бо не бажають за ними доглядати. Нерідко без оселі опиняються й ті тварини, які тривалий час жили із господарями. Чотирилапим нема де діватися, треба шукати їжу, тому вони найчастіше тримаються людних місць, де є чим поживитися: біля м’ясних магазинів, закладів харчування, на маршрутних зупинках, де їх підгодовують», – зауважив посадовець.

Читайте також: Взяли мене в коло: у Рожищі агресивні собаки напали на жінку

Під час останнього відлову до Сергія Лясковського звернулося п’ятеро рожищан із претензіями: де їхні собаки. На прохання озвучити свої прізвища, люди відмовлялися, адже розуміли про адміністративну відповідальність, та миттю йшли геть.

«Погодьтеся, чотирилапих виловили не на приватній території. Ми можемо боротися із безпритульними тваринами, витрачаючи час, сили і кошти, але поки в людей не буде свідомого ставлення до тих, кого приручили, поки вони не перестануть виганяти їх на вулицю, наші зусилля – марні», – наголошує Сергій Лясковський.

Читайте також: У Рожищі собаки покусали людей

Тварин після стерилізації, вакцинації, кліпсування привозять на попереднє місце проживання під час наступного виїзду на вилов до міста. Не повертають лише агресивних, невиліковно хворих собак та цуценят до трьох місяців, а також тих, кого вдасться прилаштувати у сім’ї.

«Вкотре закликаємо мешканців громади дотримуватися правил поводження із домашніми тваринами. Пам'ятайте, що собаки, які перебувають без нагляду на вулицях міст та сіл, становлять небезпеку для життя та здоров'я людей. Адже вони можуть накинутися на перехожого, завдавши тілесних ушкоджень чи пошкодивши речі», – йдеться у повідомленні.

Коментарі
03 Лютого 2021, 19:00
Барсік барсік барсік(((( дай знати куди тебе ці іроди вивезли, ми тебе спасемо від цих злих людішок....
03 Лютого 2021, 19:27
Молодці! Мінус одна проблема!)
03 Лютого 2021, 20:24
Вибачте, а в чому мінус проблема? Собаки там же де і були
03 Лютого 2021, 21:38
Які можуть бути претензії, собак хіба на приватних подвір'ях виловлювали? Одна собака Романенка чого варта, вічно бігає вулицями, де їй заманеться.
03 Лютого 2021, 22:48
Куди треба вивезти свого пса, щоб його забрали і безплатно кастрували?<br/>Бо забембав вити, відпускай не відпускай, все одно не нагуляний прибігає
04 Лютого 2021, 12:08
податок на собак
05 Лютого 2021, 04:37
Сергію, то ти? В тебе ж ніби тільки коти ?
Коментар
Код блоку:
05/02/2023 Субота
04.02.2023
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром