Кабмін вважає, що Топільне має увійти до Рожищенської ОТГ

03 Липня 2017, 11:50
4828

21 червня вкотре внесли зміни до Перспективного плану формування територій громад Волинської області.

Таким чином уряд бачить на території Рожищенського району 5 спроможних ОТГ: Рожищенську, Копачівську, Переспівську, Дубищенську та Доросинівську.

До складу Рожищенської можуть увійти Рожищенська, Кобченська, Навізська, Пожарківська, Руднянська, Сокільська та Топільненська громади.

Нагадаємо, що раніше жителі села Топільне під час обговорень проголосували проти приєднання до райцентру. Топільненці вважають себе самодостатніми і ні з ким об’єднуватись поки що не планують.

Район.Рожище писав раніше про дискусії, що виникли навколо формування Копачівської громади. Зокрема, більшість населення Іванчицівської сільської ради на громадських слуханнях проголосувала за вступ до вже існуючої Княгининівської ОТГ Луцького району замість створення ОТГ з центром у Копачівці. Про це читайте в матеріалі «Іванчиці та Озденіж примушують до об'єднання з Копачівкою».

Проте рішення селян зустріло супротив депутатського корпусу. Поки в Іванчицях і Озденіжі відстоюють своє право на добровільність створення громад, на основі подання Волинської ОДА уряд вже вніс зміни до перспективного плану. Таким чином Копачівську громаду бачать у складі Копачівської, Іванчицівської, Березолуківської, Залісцівської, Кременецької та Уляниківської сільських рад.

Нагадаємо, що зміни у перспективний план вносяться вже не вперше. Однак станом на липень 2017 року у Рожищенському районі не створено жодної ОТГ. Порівняно з іншими районами Волині ми пасемо задніх щодо втілення адмінреформи.

Коментарі
03 Липня 2017, 15:00
Іванчицівська сільрада була віднесена до Копачівки ще в 2015му році. На той час у людей не було вибору та і їхньої думки ніхто не питав, адже тоді не було закону за яким можуть об'єднуватися суміжні сільські ради суміжних районів. Тепер такий закон є! І люди зробили свій вибір. Згідно результатів по-дворового обходу 85 відсотків жителів Іванчиць і Озденіжа за приєднання до Княгининівської ОТГ! Так шо пане Савчук разом з Гайворонською угомоніться і дайте жителям тих сіл спокій!!!
03 Липня 2017, 15:31
О в Кабміні хочуть, шоб Любченська і Рудко-Козинська сільради об'єдналися з Переспою, а не з Копачівкою, а Копачівка вже з ними створила спільні робочі групи для об'єднання. Але Савчуку ше тих сіл мало так він хоче ше й Їванчиці з Гозденежом туди притягти за вуха. Все ньому мало - коли наїсться?!!
03 Липня 2017, 15:43
А куди входить Крижівка??????
03 Липня 2017, 16:54
<p>Рожищенської ОТГ не існує це місто . А там люди зрозуміли той дали ляща в Кременці а потім Топільно. Після створення ОТГ всі сірі зони які нікуди не ввійшли будуть приєднані до новостворених ОТГ які є суміжними територіями. Оскільки Рожище не є ОТГ то в остальних буде вибір. Рудка , Березолуки доКопачівки. Пожарки Сокіл , Навіз може до Переспи .А Топільно Кобче може до Копачівки через Кременець.Не виклЮчено... що і Рожище увійде до Копачівської ОТГ.На даний час працюють робочі групи до середини липня. А там видно буде хто і куди ввійде. В будь якому випадку Поліщук і ко... до 2020 посидять.НЕПРОГРАЛИ . А район ????? про...ли.</p>
03 Липня 2017, 17:25
до якої сільської ради відноситься село Крижівка??????
03 Липня 2017, 17:28
До Луківської сільської ради
03 Липня 2017, 18:04
Савчук - такий же реформатор,як і гройсман,він мутить воду в районі з 2003 року, троянським конем він проліз в "Нашу Україну".потім в райдержадміністрацію і т.д. Гнилий чоловік !!!!!!!!
03 Липня 2017, 18:48
Дід Саша прав на 1000.
03 Липня 2017, 18:53
На буксирі будуть всі ОТГ допоки Гайворонська на посаді
03 Липня 2017, 22:19
А шо з Дмитрівкою буде?
03 Липня 2017, 23:14
хай ті реформатори херові що в киеві сидять ..мозгі собі реформують...дебіли...
03 Липня 2017, 23:43
Дубище на зарплату немає гроші і має бути центром громади об'єднаної. В нас дурдом робиться. Що вони можуть запропонувати луківській сільській раді яка має більше власних доходів.
03 Липня 2017, 23:55
Взагалі-то із самого початку Рожищенський район мав бути однією великою об'єднаною територіальною громадою, але заступник Гунчика Кошарук - він же кум Савчука вирішив по-іншому і понаділював вотчини в районі своїм кумам і друзям, а людям тепер мучитися!!!!
04 Липня 2017, 02:09
Ашо Рожище "купило" кабмін шоб тополян забрати. Круто. Цікаво чим ті тополяни помазані якщо всі їх хочуть до себе.
04 Липня 2017, 02:24
Мєдного заберіть в Рожище. А то пнеться в Доросині. Хай там рулить. Розвиток громади забезпечений буде на всі 100
04 Липня 2017, 02:31
Самодостатні.
04 Липня 2017, 02:38
альо, сіромахи, заспокійтесь трохи.. ато нічого, що м.Рожище дає 80% надходжень ПДФО на весь район?? звичайно нічого, скажете ви.. ну і круть й надалі хвости коровам! а Рожище собі буде самодостатньою громадою.. і ні до кого воно приєднуватися не зобов"язано - бо це міська громада! читай закон, умнік! Топільне і Дмитрівка до Копачівки.. та ви ще крижівку до літогоща припишіть, пр№дурки!
04 Липня 2017, 02:43
Ви напевно хотіли написати не умнік - а Льонька? чи Олежка? чи Сережка?<br/>Ну і Крижівку з Літогощем не ображайте! з великої букви плізз!
04 Липня 2017, 03:08
Медний зробив правильний вибір.Перш за все треба подумати за центр ОТГ і про людей зі всіх сільських рад.як їм добиратися до центру.А то Карпюк не знає як йому встатись біля влади,так протягує свій Щурин.
04 Липня 2017, 03:15
ну прямо чуть ни всRатись! ггг
04 Липня 2017, 09:52
А це нічого що весь район працює на Рожище? Сільські люди працюють і куда йде прибутковий. Д убище і Доросині злидні а центром хочуть бути
04 Липня 2017, 14:21
БРЄД СИВОЇ КОБИЛИ трьох річної давності. Сьогодення вносить корективи кому з ким і де бути і ті села які на той ча мали ввійти в одну громаду ідуть в іншу для прикладу(Рудка в Копачівку, Іванчиці хочуть в Княгининок і т.д.) Де буде решта сіл ? читайте закон Будуть приєднані до ОТГ з суміжними територіями. Рожище статусу ОТГ немає. А щоб мати села Рудню Топільно Кобче Пожарки Сокіл Навіз і решту під собою а їх буде більше з ззстирною частиною бо Дубище дійсно з Носачевичами слабенькі то будуть проведені вибори голови ОТГ Рожищ чого так панічно боїться міський і ко. Які завалили район через свою короткозорість. Так що нічого страшного не відбудеться. Але на часі і укрупнення районів і ОТГ які не спроможні що і відбувається на Сумщині.
05 Липня 2017, 01:07
На часі укрупнення районів? Не смішіит самі себе. Для цього необхідно проголосувати зміни в Конституцію які подав Порошенко. А для цього зараз в парламенті не має 301 голосу та й 226 вже сходяться не завжди. А саме головне уявіть яка цікава буде ситуація для райдержадміністрацій та райрад після створення ОТГ на всій території району. Нічого не робити а тільки ліквідовувати комунальні установи району тим самим виганяючи людей на вулицю. А це музичні школи, бібліотечні системи, спортшколи. Цікаво а хто потім вивільненим людям і дітям яким не буде податись кудись крім вулиці пояснить що ці реформи були правильні. Можу поспорити що ініціатори таких реформ як завжди сховають голову в пісок.
05 Липня 2017, 10:21
Чому працюєте на Рожище? Працюйте на себе і своє село. Вистачить їздити на роботу в Рожище (до неблагодарних рожищанин таких пересяких), водити своїх дітей в наші школи,садки, гуртки! Працюйте на себе, якщо ви такі горді та пихаті, а Бог гордим противиться. Я думаю, вам вистачить одного тижня такої ізоляції щоб пиха пропала і заспівали іншу пісню.