Рожищенські комунальники розчищають дороги

26 Січня 2021, 13:20
4107

Через снігопади та погіршенням погодних умов працівники комунального підприємства «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» спрямовують всі зусилля на ліквідацію наслідків негоди, розчищення й посипання доріг, тротуарів.

Про це повідомили на сайті Рожищенської громади.

Три одиниці техніки підприємства працюють на вулицях міста.

Комунальники закликають власників транспортних засобів не залишати автомобілі на узбіччях, особливо на вулиці Незалежності у Рожищі, аби не перешкоджати роботі спецтехніки.

Працівники підприємства просять мешканців повідомляти про замети на вулицях безпосередньо у КП «Дільниця благоустрою Рожищенської міської ради» за номером телефону 050-131-42-14.

Коментарі
26 Січня 2021, 15:50
Юрій МІЩУК помаленьку виходить із ЗАПОЮ !Нарешті !!!!!!!!!!
26 Січня 2021, 17:01
Ті дороги чистяться? Посипали як кіт наплакав, а от щодо чищення брехня. Каша
26 Січня 2021, 18:44
А ти чого коменти строчиш під ніком? Зайди у фейсбук та напиши від власного імені. Чи слабо?
26 Січня 2021, 20:46
А ти чого вчепився до. Міщука? Він то нормальний чоловік,акти напевно не маїхш чим зайнятися одне і те саме пищшеш,на себе подивись і свою роботу.
26 Січня 2021, 23:42
25.01.2021р. відбулось засідання гуманітарної комісії міської ради. Під час розгляду питання&amp;quot;Про проведення та наслідки конкурсу на посаду начальника гуманітарного відділу&amp;quot;депутат Валерій Куденчук за підтримки деяких інших колег у своєму критичному виступі детально описав морально-етичні.дисциплінарні та, можливо,кримінальні &amp;quot;подвиги&amp;quot; п.КузавиІ.Б. на посадах заврайво та голови земельної комісії Топільненської сільської ради. На це міський голова заявив:&amp;quot;У мене теж є купа запитань до Кузави. Але начальник гуманітарного відділу мені потрібний вже.<br/>Будуть результати кримінальних справ-будемо приймати рішення&amp;quot;
27 Січня 2021, 00:42
І чим це все закінчиться для КУЗАВИ ??Отримає нову посаду за підтримки мера ПОЛІЩУКА ???
27 Січня 2021, 01:25
В Поліщука тепер одне питання потрібно гроші заробляти, і скільки цікаво коштує посада нач.гум.відділу?
27 Січня 2021, 12:58
Славцю, хватить казитись. Ти просрав все, що міг просрати, ще й людей підставив. Сиди тепер і не ляпай.
27 Січня 2021, 21:32
Славіку та КО. Морально-етичні якості у тебе і КО набагато гірші як у Кузави. Кузава поза очі на тебе грязі не кидає як робиш ти. Ще й інших підмовляєш. А що це ти&amp;quot; освітянин&amp;quot; то я певний,бо переключитись тут на іншу тему можеш тільки ти. Не суди і не будеш судимим. Вирок Кузаві може дати відповідний орган . А ти поки що сопи в дві дирки.
28 Січня 2021, 12:15
Так дійсно Андронович ти свою репутацію звів до нуля. Хватить царком прикидатися,скільки вже можна. Ти показав також за останній рік хто ти є насправді особливо для освітян. Чому ж ти не хотів раніше очолити відділ освіти, тобі ж пропонували і що. Дальше чув що будеш і вже підсиджуєш Ткачука з 3 школи. Ну дивись, закон бумеранга в силі